Franco: Arsenal dostał od nas prezent

Franco: Arsenal dostał od nas prezent 08.04.2009, 17:29, Łukasz Klimkiewicz 22 komentarzy

W rozmowie z uefa.com Guille Franco powiedział, że jest zirytowany tym, iż jego zespół nie wykorzystał pełni swojego doświadczenia aby pokonać Arsenal w pierwszym, ćwierćfinałowym meczu na Estadio Madrigal.

Meksykański napastnik uważa, że Villarreal na drugą połowę z szatni wyszedł zdekoncentrowany i pozwolił Kanonierom wyrównać wynik meczu na 1:1.

- Arsenal dostał od nas prezent przez to, że przez pierwsze dwadzieścia minut drugiej połowy graliśmy kompletnie zdekoncentrowani. Od objęcia prowadzenia aż do przerwy to my dominowaliśmy na boisku, a jednak pozwoliliśmy Kanonierom na strzelenie bramki - powiedział.

- W pewnym momencie na boisku nikt nie wiedział jak utrzymać piłkę, powoli zaczęliśmy oddawać inicjatywę i stało się. Na początku spotkania potrzebowaliśmy trzech czy czterech podań aby stworzyć sytuację podbramkową, a później było już coraz gorzej.

- Od dawna wiemy, że na tym etapie Ligi Mistrzów głupie straty piłki kończą się marnie i dlatego ta sytuacja wygląda moim zdaniem tragicznie.

Guille FrancoLiga MistrzówVillarreal CF autor: Łukasz Klimkiewicz źrodło: Goal.com
krzykus1990 komentarzy: 519010.04.2009, 16:20

W pierwszej połowie pozwalaliśmy im na zbyt wiele, na Emirates już nie dostaną od nas takiego prezentu i pewnie wygramy oraz awansujemy do półfinału.

madjer komentarzy: 553410.04.2009, 09:10

Na Emirates nie będzie żadnych prezentów :)

EkEl komentarzy: 298909.04.2009, 15:24

Normalnie nas nie doceniają. Ale to dobrze bo przyjadą na Emirates pewni siebie i dostaną w dupę ;D

bartek_m komentarzy: 1409.04.2009, 09:01

Ten mecz minął teraz rewanż na Emirates i mysle ze nie bedzie problemow

Merowingster komentarzy: 74608.04.2009, 23:05

Też mnie dziwi to, że Adebayor był pilnwany przez 3 zawodników i strzelił bramkę z nożyc. To było jednak zagranie bardziej klasowe niż wynikające z dekoncentracji Villa.

Alpha komentarzy: 23408.04.2009, 21:06

Takie gadanie mnie drażni, było minęło przed nami rewanż i wszystko się okaże.

snajder1993 komentarzy: 12108.04.2009, 19:59

Niech sobie gada Franco. Gadaniem z Arsenalem nie wygrają.

arsenal122 komentarzy: 113008.04.2009, 19:15

ten mecz miał takie tempo wogóle słabo sie go ogladało, nasz środek wczoraj był jakby go nie było... dopiero na obronie konczyly sie akcje .. 0 środka pola..ale to był wyjazd trzeba pamietać nie gra się najlepiej przed gwizdami itp. mam nadzieje ze u siebie im pokażemy klase.

Kondzior12 komentarzy: 490008.04.2009, 19:13

Ade dobrze wykorzystał ten prezent.

Szef komentarzy: 1303508.04.2009, 19:10

wypowiedzi osob z Villarealu sa dziwne, oni normalnie nas nie szanuja i nie widza roznicy w klasie obu druzyn ktora jest znacznie wyzsza u nas.

Mysle ze na Emirates wybijemy im z glowy takie gwiazdorzenie i sprowadzimy do parteru.

Theo14 komentarzy: 18708.04.2009, 18:59

rownie dobrze mzna powiedziec ze my dalismy im prezent w pierwszej polowie ... nie podobaja mi sioe ich wypowiedzi.

HWDP komentarzy: 85708.04.2009, 18:46

mi się wydaję że nawet Ramsey ma większe doświadczenie od niektórych zawodników VR

waldek_89 komentarzy: 573508.04.2009, 18:41

niestety nie układało im się w końcówce i my po prostu to wykorzystaliśmy i udało nam się wyrównać;)

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223708.04.2009, 18:27

Nikt wam nie kazał dawac tego prezentu , teraz tak gadaja , Arsenal jakos nie przezywal tak meczy w ktorych mial wielka przewage a przegrywal. (a takich , jak kazdy zreszta wie , bylo naprawde wiele)

remixc4f komentarzy: 20708.04.2009, 18:19

No jasne że my..A Senna niech nie cwaniakuje, chodzi mi o ' Fabregas nie jest supergwiazdą' czy coś..

Theo10 komentarzy: 826608.04.2009, 18:05

Równie dobrze można powiedzieć że to oni otrzymali od nas prezent w postacie dekoncentracji Arsenalu w pierwszej połowie.

Niech sobie tłumaczą ten remis jak chcą,ale fakt zostaje faktem. Jest remis 1-1 i na ES to my będziemy mieli większe szanse na awans.

gooner92 komentarzy: 1678 newsów: 508.04.2009, 18:00

Niby jesteśmy w lepszej sytuacji, ale zachowajmy spokój. W tamtym sezonie to my graliśmy drugi mecz z Milanem na wyjeździe (1/8 finału) i wszyscy myśleli, że polegniemy na San Siro. Nie można lekceważyć Villarrealu, trzeba grać swoje i zachować koncentrację. We środę wszystko się okaże ; )

solar komentarzy: 146508.04.2009, 17:51

nie stawiali az tak duzego oporu jak zapowiadali:P ale byly moment kidy cieplo mi sie robilo ;)

bart0404 komentarzy: 14608.04.2009, 17:36

"W pewnym momencie na boisku nikt nie wiedział jak utrzymać piłkę, powoli zaczęliśmy oddawać inicjatywę i stało się" - jak to jest prezent to on jest chory psychicznie.. To jest po prostu bezradność..

PvL komentarzy: 184908.04.2009, 17:33