Gallas: Zdenerwowaliśmy go

Gallas: Zdenerwowaliśmy go 22.12.2006, 13:17, Bartosz Cębrzyna 0 komentarzy

Obrońca Arsenalu i reprezentacji Francji, William Gallas przyznał, że wyniki osiągane przez zespół zmartwiły Arsene Wengera.

Gdy William przychodził do zespołu, to Kanonierzy mieli walczyć o najwyższe cele, ale trzeba być ogromnym optymistą, aby wierzyć jeszcze w Mistrzostwo Anglii.

Ostatnio Wenger często zaczął wyrażać swoje niezadowolenie i nikt nie ma prawa mu się dziwić, ponieważ sami piłkarze naważyli sobie tego bigosu.

"Arsene chce wygrać Premiership, ale jeżeli jego drużyna przegrywa grając tak dobrze to ma prawo do denerwowania się."

"Wenger ma trudne zadanie bycia menadżerem. Ma prawo się złościć jak to każdy człowiek. W tym zawodzie jest się narażonym na olbrzymią presję, więc trzeba czasem dać nauczkę swoim zawodnikom"

Gallas nie wystąpił w Arsenalu od 8 meczy, a i nie zanosi się na jego powrót po świętach.

autor: Bartosz Cębrzyna źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady