Giroud: Nigdy się nie poddajemy

Giroud: Nigdy się nie poddajemy 14.04.2013, 20:01, Adam Cygański 29 komentarzy

Olivier Giroud powiedział, że fakt, iż zawodnicy Arsenalu nigdy nie tracą nadziei i walczą do końca przyczynił się do odrobienia strat we wczorajszym meczu z Norwich i ostatecznego zwycięstwa 3-1.

Francuz przyznał również, że druga bramka strzelona przez Kanonierów powinna zostać zapisana na jego konto, a nie jak pierwotnie jako samobójcze trafienie Sebastiena Bassonga.

- Czujemy dziś wielką ulgę, ponieważ źle zaczęliśmy ten mecz. Mieliśmy kilka okazji do zdobycia gola, jednak w pierwszej połowie nie potrafiliśmy ich wykorzystać – powiedział 26-letni zawodnik.

- W drugiej połowie Norwich zdobyło bramkę po rzucie wolnym. Wiedzieliśmy, że to ich mocna strona, więc przy stałych fragmentach gry musimy być bardziej skoncentrowani. Na szczęście zaliczyliśmy udany pościg i trzy razy pokonaliśmy bramkarza Norwich.

- Nigdy się nie poddajemy i zawsze staramy się grać do ostatniej minuty meczu i to jeden z naszych walorów. Dopisało nam również szczęście. Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa, gdyż dzięki temu wywieramy na Tottenhamie presję.

- Przysięgam, że przy drugim golu dotknąłem piłkę! Może Bassong również, jednak to ja ją uderzyłem i mam nadzieję, że bramka ta zostanie zapisana na moje konto – zakończył.

Norwich CityOlivier Giroud autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125115.04.2013, 22:42

Oby to pokazali w meczu z Evertonem, a nie słabym Norwich. Wtedy mogę w takie słowa uwierzyć ;>

setoku_ komentarzy: 22015.04.2013, 10:21

ALE PRZYZNAĆ TRZEBA, cieszynkę miał dobrą po tym golu : )

shark31 komentarzy: 601315.04.2013, 10:08

Nie no, poprostu biegnac do AoC'a sie cieszyl bo strzlil bramke, ale wiedzial ze wieksza w tym zasluga Oxa i Poldera.

AlexVanPersie komentarzy: 806415.04.2013, 09:55

afcforever
Wiem, nie sugeruje, że to był strzał, ale kłócenie się od kogo piłka sie odbiła jest względne wobec faktu, że autorem całej akcji jest Chambo i to na niego powinno spaść 90% zasługi.

Zresztą tak też było, bo po golu wszyscy rzucili się na Alexa a Giroud chciał świętować ale nikt do niego nie podbiegł więc on sam podbiegł do chłopaków ściskających Ox i się dołączył.

Co widać na załączonym obrazku
dailymotion.com/video/xyzbfk_arsenal-2-1-norwich-olivier-giroud_sport?search_algo=2#.UWuxh7Vc2KI

Yakub97 komentarzy: 574615.04.2013, 07:49

Giroud walczy o gole nawet poza boiskiem :D

Agher komentarzy: 278415.04.2013, 07:18

ahaha, ale mnie śmieszą te hejty o Giroud. Popatrcie po portalach piłkarskich, wiele z nich wybrało Giroud na MOTM'a. Widzę, że moda na hejtowanie Aarona zmieniła się na hejtowanie Giroud, nie zależnie od tego co się dzieje na boisku ;D

shark31 komentarzy: 601315.04.2013, 00:18

AlexVanPersie styl gry tutaj jest drugorzedny... Giroud mial 4 key passy w tym meczu, najwiecej stworzonych sytuacji, gol i asyste(karny). To w zupełnosci wystarczy.

AlexVanPersie komentarzy: 806414.04.2013, 22:59

*uderzył oczywizda

AlexVanPersie komentarzy: 806414.04.2013, 22:57

Dobry mecz w jego wykonaniu? Zdaje się Cross na twiterze, i inni, określili go mianem najbardziej irytującego na boisku. Koleś ma tak wolne nogi, że obrońcy bez problemu wyłuskują mu piłkę bez fauli i jeszcze zdążą go poklpać jak się przewraca o swoje nogi,

Tylko bezgłowy jeździec z Abidżanu, ksywka Czółko, bardziej działa na nerwy swoją bezmyślnością i brakiem planu/pomysłu gdy prowadzi piłkę. Jak to określił angielski komentator, to jest "nadziwniejszy zawodnik na boisku, który zapomina o piłce i biegnie dalej" - najlepszy opis Gerwazego ever.

A gol powinien być zapisany Chambo, a nie jakmiś kołkom od których się piłka odbiła. Chambo kiwnął, podał, wjechał w pole karne i tak udeżył, że musiała wpaść. Reszta jest kłótnią statystów.

patrykob komentarzy: 3424 newsów: 314.04.2013, 22:50

Potrzeba mu konkurencji. Pamiętajcie jednak, że w każdym kolejnym klubie miał lepsze staty w drugim sezonie...

olizet komentarzy: 24414.04.2013, 22:44

Widać, że ma kompleksy związane ze strzelaniem goli. Już wcześniej gdzieś wspominał o statystykach. Strasznie spięty jest mam wrażenie.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 114.04.2013, 22:30

Odchodzi leń nr 1 Arshavin to mamy nowego lidera w obijaniu się na boisku. Ciekawe czy u SAFa też by sobie tak dreptał cały mecz. Taki pressing jaki zaczyna w tempie chodu to może sobie w ogóle odpuścić.

setoku_ komentarzy: 22014.04.2013, 22:21

Dokładnie. Giroud potrzebuje być zmiennikiem, by zostać umotywowanym. Gdyby wszedł na boisko raz na 4 spotkania albo w każdym spotkaniu po 20 minut, chciałbym pokazać się z jak najlepszej strony, a tak czuje, że nic mu nie grozi, że Wenger na niego stawia i wszystko gra..

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57014.04.2013, 22:15

Gdyby Giroud przyszedł jako zmiennik RvP to założę się, ze byłby to strzał w 10. Obecnie moim zdaniem sobie świetnie radzi jako jedyny napastnik. Przyjście Jovetića lub Aubameyang'a dało by mu solidnego kopniaka.
Liczę, że Wenger kupi kogoś na środek napaści.

Marzag komentarzy: 41260 newsów: 114.04.2013, 22:10

roko90, do czego to doszlo, zeby napastnik chcial miec jak najwiecej goli na swoim koncie! skandal!

petroniusz7 komentarzy: 1651 newsów: 214.04.2013, 21:36

@Zdygany

Owszem, ogladalem mecz i wg mnie dobry wystep w jego wykonaniu. Jak tu ktos nizej napisal ciezko jest grac przy 3 obroncach naraz kolo siebie. ;)

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52414.04.2013, 21:17

W każdym meczu trzeba walczyć i się nie poddawać.

roko90 komentarzy: 86914.04.2013, 21:15

Patrzcie z jaki z niego pazera

18Patryk86 komentarzy: 50214.04.2013, 21:01

Nie był to jego udany mecz , ma potencjał i stać go na więcej ! Ostatnie 15-10 minut mu wyszło .
Mi też sie wydaje że to on zdobył bramke , ale to już rozpatrzy zarząd Premier League , dobrze że walczyli do końca i zostali za to wynagrodzeni !

shark31 komentarzy: 601314.04.2013, 20:48

Solidny mecz wczoraj a ostanie 10 min bardzo dobre.

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 114.04.2013, 20:39

Giroud grał dobrze ostatnie 5 minut reszta meczu drewno

woli2 komentarzy: 13414.04.2013, 20:39

wczoraj grał padaczke niesamowitą...

Calyn komentarzy: 191614.04.2013, 20:23

@Zdygany jak to drewno? To ty chyba nie ogladales meczu myslisz ze jak ktos nie przyjmie pilki jk ma 3 gosci na plecach to jest drewno. Obejrzyj sobie mez jeszcze raz polecam zagranie przy akcji gdzie ramsey prawie siegnal pilki na 1v1. Ale w sumie tak pewnie dla picu wybrano go Motm na goal.com (uzytkownicy i redakcja) i w oficjalnej ankiecie na 2 miejscu.

MateuszK4nonier komentarzy: 440414.04.2013, 20:21

Ale jest pazerny na gole. U napastnika to dobra cecha, ale też bez przesady. Strzałom z połowy mówimy stanowcze nie.

pepe126p komentarzy: 66114.04.2013, 20:18

Giroud musi się ogarnąć... myślę, że ławka dobrze mu zrobi.

Zdygany komentarzy: 135614.04.2013, 20:13

@petroniusz7

Ogladales wgl mecz ? Duzo strzalow ? Duzo dobrych podan ? Czlowieku , wczoraj giroud gral jak drewno .

petroniusz7 komentarzy: 1651 newsów: 214.04.2013, 20:10

A pewnie, ze tak, my tez mamy taka nadzieje, zasluzyles Olivier !:D Widac bylo, ze wczoraj czul glod bramek, duzo strzalow na bramke, duzo zajebistych podan, tylko braklo troche szczescia. W nastepnym sezonie wg mnie bedzie jeszcze lepszy ;)

QNIK komentarzy: 128 newsów: 214.04.2013, 20:10

Wiem, że stać ciebie na więcej Giroud! Walka walką, ale musisz lepiej grać. Ostatnio strasznie drewniaczysz. W sumie nie ma się co dziwić, jak nawet nie ma konkurenta na swoją pozycje :(