Grad goli na The Emirates, Arsenal 6-1 Coventry!

Grad goli na The Emirates, Arsenal 6-1 Coventry! 26.09.2012, 21:32, Marcin Stefaniak 1594 komentarzy

Dzisiejszego wieczora Kanonierzy podejmowali na The Emirates trzecioligowe Coventry w ramach 3. rundy Capital One Cup.

Niestety żadna z telewizji nie zdecydowała się na transmisję tego spotkania i kibice musieli zadowolić się jedynie relacją tekstową.

Arsenal: Martinez, Miquel, Djourou(c), Angha, Yennaris, Santos, Coquelin, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Arshavin, Giroud

Coventry: Murphy, Clark, Baker(c), McSheffrey, Elliott, Barton, Wood, Moussa, Reckord, Brown, Bailey

Od początku pojedynku to gospodarze próbowali zdominować grę, jednak pierwszą dogodną okazję stworzyli sobie gracze Coventry. W 10. minucie strzał głową oddał Elliott, ale piłka minęła bramkę strzeżoną przez Damiana Martineza.

Kolejne minuty upływały pod znakiem niewielkiej przewagi podopiecznych Wengera. Na nic jednak zdawały się próby Kanonierów, gdyż mieli oni problemy z wymienianiem piłek nawet na własnej połowie.

W okolicach 29. minuty Coventry oddało kolejny strzał głową po rzucie wolnym, jednak piłka przeleciała ponad poprzeczką. 2 minuty później gospodarze oddali dopiero pierwsze uderzenie. Z lewej strony pola karnego próbował Martin Angha, ale piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

W 34. minucie spróbował Olivier Giroud, jednak Joe Murphy nie miał większych problemów z interwencją.

W 39. minucie dobrą piłkę do Oliviera Girouda posłał Francis Coquelin, a starszy z Francuzów nie miał większych problemów z wykończeniem akcji i zdobył pierwszego gola w barwach Arsenalu.

Do końca pierwszej części meczu podopieczni Wengera próbowali jeszcze kilkakrotnie zagrozić bramce bronionej przez Murphy'ego, ale wynik nie uległ zmianie.

Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy w polu karnym faulował Reece Brown. Sędzia podyktował jedenastkę, jednak Giroud nie potrafił zamienić jej na gola.

Kanonierzy nie zamierzali jednak zniechęcać się niepowodzeniem i w 57. minucie na 2-0 podwyższył Alex Oxlade-Chamberlain, który popisał się cudownym strzałem zza pola karnego. Asystę zanotował Andriej Arszawin.

5 minut później było już 3-0. Olivier Giroud podał piłkę do Andrieja Arszawina, a ten pokonał Murphy'ego mierzonym strzałem w prawy, dolny róg bramki.

Podopieczni Wengera kompletnie zdominowali grę i dalej szli do przodu. Dobrą szansę na gola miał Johan Djourou, jednak Murphy pewnie obronił jego strzał.

W 71. minucie boisko opuścili Alex Oxlade-Chamberlain, Francis Coquelin i Olivier Giroud, a zastąpili ich Emmanuel Frimpong, Serge Gnabry i Marouane Chamakh.

W 73. minucie po raz kolejny piłkę z siatki musiał wyciągać Murphy. Do bramki rywala trafił Theo Walcott, a asystę przy trafieniu zanotował Nico Yennaris.

Coventry nie zamierzało się jednak poddawać i walczyło o honorowego gola. Udało się w 79. minucie. Martineza pokonał Ball.

Również podopieczni Wengera nie mieli dość i nadal z dużym zapałem atakowali na bramkę rywala. Już minutę po trafieniu Balla było 5-1. Świetnie dośrodkowanie Arszawina na bramkę zamienił Ignasi Miquel.

W 90. minucie spotkania Kanonierzy zadali ostateczny cios. Theo Walcott zdobywa drugie trafienie tego wieczora, a Andriej Arszawin zalicza trzecią asystę. Podopieczni Wengera po świetnym spotkaniu pokonują Coventry 6-1 i awansują do 4. rundy Capital One Cup

kurczak1996 komentarzy: 55128.09.2012, 09:45

Jaka u was pogoda wg ? :D bo u mnie słonecznie, czyste niebo i w miare ciepło jak na tą godzine :P

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 09:42

HD a SD to kolosalna różnica :P. Niestety :(

kurczak1996 komentarzy: 55128.09.2012, 09:34

Ja mam jakąś Toshibe u mnie w pokoju 32 cala i jak jest obraz HD to jest mistrzostwo świata, ale jak jestem zmuszony oglądać na zwykłym to czuję się jakbym miał nie plazme, ale jakieś Pudło kwadratowe, co ledwo kolory pokazywało :P
Nie no, ale tak na serio, to źle wcale nie jest, ale mogłoby być lepiej :D

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 09:26

kurczak
Dasz radę jakość na tym nie HD u mnie na 46 cali samsungu smart takim lepszym jest znośna :P. Ale jest HD to czemu nie korzystać:D

kurczak1996 komentarzy: 55128.09.2012, 09:12

Wie ktoś może na jakim kanale będzie pokazywany jutrzejszy mecz? Bo mam problem z anteną i w HD odbierają mi tylko C+sport i główny C+, a C+gol i C+ weekend będę miał tylko w zwykłej jakości. Poprawiłbym sobie ją, gdybym się znał choć troche, ale z racji tego że w tych sprawach debil jestem to musze czekać... :P

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 08:56

mallen
Jeju ktoś jest :D. Masz Nkę? :) Ja jestem zdany na SOPA :( bo mam UPC + Canal + :P

mitmichael komentarzy: 4924328.09.2012, 07:38

Nasz mecz z Olympiacosem w srode bedzie mozna poogladac na głownym kanale Nsport :)

Theo44 komentarzy: 428428.09.2012, 02:51

Wlasnie skonczylem ogladac meczyk i jak dla mnie najjasniejsza postacia byl zdecydowanie Arshavin. Wiekszosc jego dotkniec byla najwyzszej klasy, choc po 10 minutach wygladal jakby przebiegl maraton;)...Postac #2 to Coq, przyjecie, czytanie gry, dokladnosc podan...Po drugiej stronie Santos (kompletnie bez formy, jakby cala energie zostawil na londynskich ulicach;)) i Angha (wolalbym zobaczyc Ballerina). O reszcie krotko. Chambo, Yennaris na +. Zdecydowanie wiecej oczekiwalbym od Walcotta (poza bramkami naprawde kupa slabych decyzji) i Giroud (przede wszystkim za malo agresji w grze w powietrzu).

Giroud12 komentarzy: 59928.09.2012, 01:21

triumphst666 tak od 7 lat :D a konto miałem wcześniej ale mnie zbanowali (Na wstępie się przyznałem :) :D

triumphst666 komentarzy: 257428.09.2012, 01:09

Giroud12
Zgaduje ze od niedawa kibicujes Arsenalowi;>? Ze wzgl. na nick, ale moge sie mylic:)

Giroud12 komentarzy: 59928.09.2012, 01:09

o mój Boże tych baranów... Jezuniu..

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747428.09.2012, 01:06

jakby co tvp wybralo mecz w srodowa LM

City - Borussia

Giroud12 komentarzy: 59928.09.2012, 00:50

Aha.. mi się Xbox360 rozwalił(ring of death)..
mam do ciebie pytanie na blogu o PL napisać art. o Giggsie czy Gerrardzie??

triumphst666 komentarzy: 257428.09.2012, 00:48

Giroud12@
Płacze bo nie mam... Komp za słaby, ale konsolke kupuje dla tej serii^^

Giroud12 komentarzy: 59928.09.2012, 00:42

chłopie jak by mi płacili to bym Arsenalu nie opuścił.. :D masz może fifkę13??

triumphst666 komentarzy: 257428.09.2012, 00:30

Giroud12@
To dobrze ze ktos jeszcze oddycha bo juz myslalem ze Arsenal gra w tym sezonie tak ****owo ze wszyscy go opuścili xD

Giroud12 komentarzy: 59928.09.2012, 00:21

triumphst ja żyje :)

Micklbn komentarzy: 210728.09.2012, 00:17

Panowie może wy mi pomozecie, mam problem z głośnikami;] tzn zainstalowałem sobie dzisiaj wina7, i mam głośniki 5.1 ale oczywiscie jak zawsze dzialaja mi tylko 3 przednie.. w windowsie mam ustawione na 5.1, w karcie zintegrowanej VIA mam zaznaczone Speaker fill (jezeli to coś komuś mowi) i nadal nic;p czy ktoś miałpodobny problem:P

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747428.09.2012, 00:09

Kazdy sie szykuje na marsz w Wawie w ta sobote.....

19TOMEK91 komentarzy: 157227.09.2012, 23:54

Hormon w czipsach nie robił...?

Cały czas zalana strona być nie może ale szkoły troche za dużo pochłonęły użytkowników ;P czyżby wiele gimbusów nadal ?

triumphst666 komentarzy: 257427.09.2012, 23:48

czy ktos jeszcze żyje? JA to widze ze jak nie ma sezonu ogórkowego ai meczu za 20 minut to szyscy siedzą w ciepłych krajach:P

Hans_Zimmer komentarzy: 594927.09.2012, 23:43

I_Tak_I_Nie słabe, bo przecież Messi czy Ronaldo w chipsach nie robili... ogólnie zastanawiam się co mają w głowach Ci ludzie którzy na siłę próbują udowodnić, że messi jest lepszy od innych. Maja z tego satysfakcje? przecież to jest żałosne.

Czajnik17@
Wlasnie kogos takiego nam brakuje by zespół był kompletny.

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7227.09.2012, 22:19

youtube.com/watch?v=ko5jBnTn9hU&feature=related

Ta łatwość w zdobywaniu bramek Henry'ego zawsze mi imponowała, to głównie dzięki niemu zakochałem się w Arsenalu.

mitmichael komentarzy: 4924327.09.2012, 22:16

@Czajnik17;
Nie tylko o poprzedni sezon mi chodzi ale te wczesniejsze lata w Arsenalu takze. Henry od zawsze tak fajnie wykanczał akcje - widac na kim Theo sie wzoruje :D

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 127.09.2012, 22:13

Dla mnie bramka najlepsza to Bergkamp vs Newcastle

tomekafc95 komentarzy: 413627.09.2012, 22:09

a mecz z reading bd w sky sports czyli bd tez w necie :D woop woop

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7227.09.2012, 22:02

mitmichael
Dokładnie, wykończenie przypomina to Thierry'ego z meczu z Leeds w ubiegłym sezonie. Ja bym mu dał szanse na szpicy. Może nawet Żiru pod wpływem konkurencji spiąłby dupę i zaczął trafiać?

mitmichael komentarzy: 4924327.09.2012, 21:59

Wczoraj zdecydowanie najlepsza akcja i gol to bramka Theo na 6-1; normalnie jakbym widzial Henryego za starych dobrych czasow - nawet wykonczenie takie jakie Henry uwielbiał

I_Tak_I_Nie komentarzy: 141427.09.2012, 21:37

fajna strona, dobre rozkminy ma gościu, fajnie gada i b.przydatne jak np. ta

rozwojowiec.pl/1145/szybka-nauka-jezyka/

Arsenal_1886 komentarzy: 1952127.09.2012, 21:37

I_Tak_I_Nie > Jak znajdę to zapodam .

Waskitcz komentarzy: 449227.09.2012, 21:35

Ma ktoś dobra stronkę do ściągania mp3 i całych filmów z Youtube?

LoveTheGunners komentarzy: 914027.09.2012, 21:30

w koncu Giroud strzelil bramke pytanie tlyko czy to go odblokuje w koncu w meczach o wieksza stawke..

havoc komentarzy: 1920 newsów: 427.09.2012, 21:20

sportyhub.com/capital/arsenal-vs-coventry-city-6-1-all-goals-highlights-capital-one-cup-2692012-video_add3bc253.html

I_Tak_I_Nie komentarzy: 141427.09.2012, 21:19