Grad goli na The Emirates, Arsenal 6-1 Coventry!

Grad goli na The Emirates, Arsenal 6-1 Coventry! 26.09.2012, 21:32, Marcin Stefaniak 1594 komentarzy

Dzisiejszego wieczora Kanonierzy podejmowali na The Emirates trzecioligowe Coventry w ramach 3. rundy Capital One Cup.

Niestety żadna z telewizji nie zdecydowała się na transmisję tego spotkania i kibice musieli zadowolić się jedynie relacją tekstową.

Arsenal: Martinez, Miquel, Djourou(c), Angha, Yennaris, Santos, Coquelin, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Arshavin, Giroud

Coventry: Murphy, Clark, Baker(c), McSheffrey, Elliott, Barton, Wood, Moussa, Reckord, Brown, Bailey

Od początku pojedynku to gospodarze próbowali zdominować grę, jednak pierwszą dogodną okazję stworzyli sobie gracze Coventry. W 10. minucie strzał głową oddał Elliott, ale piłka minęła bramkę strzeżoną przez Damiana Martineza.

Kolejne minuty upływały pod znakiem niewielkiej przewagi podopiecznych Wengera. Na nic jednak zdawały się próby Kanonierów, gdyż mieli oni problemy z wymienianiem piłek nawet na własnej połowie.

W okolicach 29. minuty Coventry oddało kolejny strzał głową po rzucie wolnym, jednak piłka przeleciała ponad poprzeczką. 2 minuty później gospodarze oddali dopiero pierwsze uderzenie. Z lewej strony pola karnego próbował Martin Angha, ale piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

W 34. minucie spróbował Olivier Giroud, jednak Joe Murphy nie miał większych problemów z interwencją.

W 39. minucie dobrą piłkę do Oliviera Girouda posłał Francis Coquelin, a starszy z Francuzów nie miał większych problemów z wykończeniem akcji i zdobył pierwszego gola w barwach Arsenalu.

Do końca pierwszej części meczu podopieczni Wengera próbowali jeszcze kilkakrotnie zagrozić bramce bronionej przez Murphy'ego, ale wynik nie uległ zmianie.

Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy w polu karnym faulował Reece Brown. Sędzia podyktował jedenastkę, jednak Giroud nie potrafił zamienić jej na gola.

Kanonierzy nie zamierzali jednak zniechęcać się niepowodzeniem i w 57. minucie na 2-0 podwyższył Alex Oxlade-Chamberlain, który popisał się cudownym strzałem zza pola karnego. Asystę zanotował Andriej Arszawin.

5 minut później było już 3-0. Olivier Giroud podał piłkę do Andrieja Arszawina, a ten pokonał Murphy'ego mierzonym strzałem w prawy, dolny róg bramki.

Podopieczni Wengera kompletnie zdominowali grę i dalej szli do przodu. Dobrą szansę na gola miał Johan Djourou, jednak Murphy pewnie obronił jego strzał.

W 71. minucie boisko opuścili Alex Oxlade-Chamberlain, Francis Coquelin i Olivier Giroud, a zastąpili ich Emmanuel Frimpong, Serge Gnabry i Marouane Chamakh.

W 73. minucie po raz kolejny piłkę z siatki musiał wyciągać Murphy. Do bramki rywala trafił Theo Walcott, a asystę przy trafieniu zanotował Nico Yennaris.

Coventry nie zamierzało się jednak poddawać i walczyło o honorowego gola. Udało się w 79. minucie. Martineza pokonał Ball.

Również podopieczni Wengera nie mieli dość i nadal z dużym zapałem atakowali na bramkę rywala. Już minutę po trafieniu Balla było 5-1. Świetnie dośrodkowanie Arszawina na bramkę zamienił Ignasi Miquel.

W 90. minucie spotkania Kanonierzy zadali ostateczny cios. Theo Walcott zdobywa drugie trafienie tego wieczora, a Andriej Arszawin zalicza trzecią asystę. Podopieczni Wengera po świetnym spotkaniu pokonują Coventry 6-1 i awansują do 4. rundy Capital One Cup

Coventry CityRaport pomeczowy autor: Marcin Stefaniak źrodło:
LoveTheGunners komentarzy: 914028.09.2012, 19:46

imo jutro powinien wyjsc AOC I Theo

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 19:42

Aaa:)
Proces myślotwórczy trwa :D. To jutro jak wychodzimy z Chambo Walcottem może Dżerwazy :D?

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223728.09.2012, 19:39

Robizg - standardowo wujekbob ;)

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 19:38

stefcio
To kto pisze przedmeczówkę :D?

michal192837465 komentarzy: 765428.09.2012, 19:37

W niektórych momentach, Hazard mnie nie przekonuje, Santi, wręcz przeciwnie. :)

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223728.09.2012, 19:37

Robizg - nie, skądże. Ja tylko przekazuję info ;)

Arsenallord - zdecydowanie nie. Statystyki może do końca tego nie przekazują, ale Santi zaprezentował się w tych meczach lepiej od Hazarda. Zresztą to trudne porównanie, bo obaj zawodnicy prezentują całkowicie odmienny styl gry.

Cazorla jest typowym przywódcą, którzy bierze na swoje barki ciężar rozgrywania gry i potrafi zagrać fenomenalne piłki i rozrzucić ciężar gry. Hazard natomiast to świetny, dynamiczny zawodnik, który czasami może wygrać w pojedynkę mecz, bo jest zabójczo groźny w indywidualnych akcjach, dryblingach itd.

Sztofort komentarzy: 259828.09.2012, 19:36

@Stefcio - Elegancko, dzieki za info. :)

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 19:36

stefcio - jesteś w trakcie tworzenia :)?
arsenallord
Zobacz obaj są na tyle uniwersalni że na AMF i skrzydle zagrają :). Obaj mają kosmiczną technikę . Ale i tak Santi bardziej przekonał. Zawsze się wyróżnia. Eden czasami zanika na 15-20 minut :)

michal192837465 komentarzy: 765428.09.2012, 19:34

arsenallord Ja, czy po pierwszych 5 meczach, czy po całym sezonie, a nawet w ogóle, nie wymieniłbym Hazarda za Santiego, Hazard- super, Santi- ZARĄBISTY!!! ;D

arsenallord komentarzy: 29735 newsów: 11728.09.2012, 19:32

Mam do was pytanie. Widząc pierwsze 5 meczów ligowych wymienilibyście Santiego na Hazarda? Ja nie

triumphst666 komentarzy: 257428.09.2012, 19:31

Oby obrona wyglądała: Kosa, Verma bo Per nie da rady takiemu hazardowi a przynajmniej bedzie mu baardzo trudno.

polishbrigadesx komentarzy: 1020928.09.2012, 19:31

Jutro wygramy 2;0 a nasza obrona zagra kolejny świetny mecz.

kamil_9414 komentarzy: 282828.09.2012, 19:27

Iversenn---->
Z tygodniówkami jest podobnie, jeśli dalibyśmy mu te 180 p/w a kolejny zarabiałby 80 p/w, to dopiero było by coś nie tak.

slawekg7 komentarzy: 5828.09.2012, 19:27

A1886 matchhighlight.com Tam na dole są linki do forum i każdy mecz wrzucają do pobrania zaraz po meczu.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747428.09.2012, 19:26

hazard jak na wykreowanego na 2 messiego to 1 gol z karniaka na 9 meczy to kiepsko.....

arsenallord komentarzy: 29735 newsów: 11728.09.2012, 19:25

Robizg1---> Racja, teraz jeszcze mi się przypomniało, że Athletico strzeliło im 4 bramki.

szymoniq97 komentarzy: 166828.09.2012, 19:20

Nie obejrzę jutro meczu , bo sam gram :( Why God Why!?

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 19:18

arsenallord
Ale musimy też sobie powiedzieć że ****si nie grali z jakimiś orłami ligi prawda? :)

_Dennis_Bergkamp_ komentarzy: 997328.09.2012, 19:18

Eden Hazard. He was believed to have been out of the Gunner’s reach because of his increased stock, but Arsenal apparently met his 32m release clause, only for Chelsea to beat them on personal terms:

'All the teams with big budgets in England were after him. The transfer price was fixed, because he has a buyout clause, so everybody was at the same level,' said Wenger.

arsenallord komentarzy: 29735 newsów: 11728.09.2012, 19:17

klinka12---> Ja stawiam, że więcej niż 2 goli żaden z zespołów nie strzeli. Grają w końcu 2 najlepsze obrony lig.

Iversenn komentarzy: 32928.09.2012, 19:15

Co do Hazarda to IMO nawet nie chodziło o cenę transferu, tylko przede wszystkim jego pensję. W Chelsea zarabia z tego co kojarze gdzieś 180k /tyg

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 128.09.2012, 19:11

Ja stawiam na jakieś 3:1, ewentualnie 3:2. Dla nas oczywiście ;)

kamil_9414 komentarzy: 282828.09.2012, 19:07

Dennis_Bergkamp--->
Jeśli nie ironizujesz, to śpieszę z odpowiedzią. A skąd on niby miał wziąc pieniądze na niego, jakim cudem miał szansę stawac do walki o Belga, skoro na starcie stał na pozycji przegranej. Arsenal nie stac na transfer powyżej 30 mln, to nie jest koncert życzeń.

arsenallord komentarzy: 29735 newsów: 11728.09.2012, 19:07

Powiem szczerze, że meczu z Chelsea obawiam się bardziej niż z City. Mimo wszystko stawiam 1-0 dla nas.
GO GO GUNNERS!

_Dennis_Bergkamp_ komentarzy: 997328.09.2012, 18:58

sulia.com/channel/soccer/f/b7bcac8d-5605-4a17-9d5a-77113b7ac530/

no ciekawe co AW mowi o Hazardzie i gdzie byl w walce o niego...

Arsenal_1886 komentarzy: 1952128.09.2012, 18:57

azteco > Dzięki również ,ale chyba fullmatches będzie najlepszym wyborem . Jutro może tak być ,że nie dam rady obejrzeć naszego Arsenalu i po powrocie do domu sobie będę musiał obejrzeć ten mecz nie sprawdzając przy tym wyników na internecie czy w gazie telewizyjnej :D
Telefon chyba wyłącze na cały dzień ;p

azteco_valiente komentarzy: 1274 newsów: 628.09.2012, 18:55

@Arsenal_1886
Możliwe że, na rutracker będzie, tylko problem w tym że, strona po rusku jest ale z translategoogle powinieneś dać radę

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747428.09.2012, 18:54

akurat z wielkiej 6 zawsze uwazam ze Arsenalowi najlepiej lezy chelsea.....

Arsenal_1886 komentarzy: 1952128.09.2012, 18:54

Hans_Zimmer > Dzięki ,ale tą akurat znam .

Hans_Zimmer komentarzy: 594628.09.2012, 18:53

A1886 fullmatches.net

triumphst666 komentarzy: 257428.09.2012, 18:52

Kurde martwie sie o ten jutrzejszy mecz. Chcialbym zebysmy podtrzymali te świetną passe wygrywając, ale bez ogranego w PL napastnika światowego formatu moze byc trudno... Jeśli bedzie to Gervazy, oby nie zmarnował 10 szans jak ostatnio, bo tym razem moze tylu nie byc. W koncu Chelsea to kolejna ekipa z zaledwie 2 straconymi bramkami.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747428.09.2012, 18:51

Boris Vukcević grający w niemieckim Hoffenheim miał bardzo groźny wypadek. 22-letni piłkarz rozbił się na drodze krajowej, czołowo zderzając z tirem. Piłkarz znajduje się w stanie krytycznym. Po operacji został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Niemiecki portal bild.de zaprezentował wrak samochodu, którym jechał Vukcević. Przód auta jest całkowicie zmiażdżony.

nie znam go ale jak przezyje to po karierze.......

Arsenal_1886 komentarzy: 1952128.09.2012, 18:50

Znacie jakieś dobre stronki gdzie mogę pobrać mecz ? Załóżmy jak jutro Arsenal gra o 13.45 to żebym mógł ściągnąć mecz Kanonierów po 16 co najmniej .

damianARSENAL komentarzy: 853428.09.2012, 18:48

05marcin12
Też zastanawiałem się z OXem, ale wybrałem Walcotta, ponieważ całkiem dobre zawody rozgrywa przeciwko Chelsea, a Podolskiego troche szkoda zdjąc, brakowało mu zawziętości i siły. Alex tak w 60min. na podmęczenie rywali.

05Marcin12 komentarzy: 65528.09.2012, 18:47

damianARSENAL
dla mnie to samo, tylko że Diaby za Ramsey'a, a na skrzydło Ox.

mitmichael komentarzy: 4924328.09.2012, 18:45

Czytalem dzisiaj na facebooku, ze Jenkinso ma dostac powolanie na mecz z Nami :D Ciekawe czy skorzysta czy jednak bedzie czekał na gre w 1 reprezentacji Filnadii. Pilkarsko to pewnie lepiej aby wybrał ta drugą

Belzebub666 komentarzy: 280128.09.2012, 18:43

Rudzki mówił, że jego stary miał karnet przez 50 lat a on sam jeszcze 3 lata temu chodził na mecze

Arsenal_1886 komentarzy: 1952128.09.2012, 18:43