Grad goli na The Emirates, Arsenal 6-1 Coventry!

Grad goli na The Emirates, Arsenal 6-1 Coventry! 26.09.2012, 21:32, Marcin Stefaniak 1594 komentarzy

Dzisiejszego wieczora Kanonierzy podejmowali na The Emirates trzecioligowe Coventry w ramach 3. rundy Capital One Cup.

Niestety żadna z telewizji nie zdecydowała się na transmisję tego spotkania i kibice musieli zadowolić się jedynie relacją tekstową.

Arsenal: Martinez, Miquel, Djourou(c), Angha, Yennaris, Santos, Coquelin, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Arshavin, Giroud

Coventry: Murphy, Clark, Baker(c), McSheffrey, Elliott, Barton, Wood, Moussa, Reckord, Brown, Bailey

Od początku pojedynku to gospodarze próbowali zdominować grę, jednak pierwszą dogodną okazję stworzyli sobie gracze Coventry. W 10. minucie strzał głową oddał Elliott, ale piłka minęła bramkę strzeżoną przez Damiana Martineza.

Kolejne minuty upływały pod znakiem niewielkiej przewagi podopiecznych Wengera. Na nic jednak zdawały się próby Kanonierów, gdyż mieli oni problemy z wymienianiem piłek nawet na własnej połowie.

W okolicach 29. minuty Coventry oddało kolejny strzał głową po rzucie wolnym, jednak piłka przeleciała ponad poprzeczką. 2 minuty później gospodarze oddali dopiero pierwsze uderzenie. Z lewej strony pola karnego próbował Martin Angha, ale piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

W 34. minucie spróbował Olivier Giroud, jednak Joe Murphy nie miał większych problemów z interwencją.

W 39. minucie dobrą piłkę do Oliviera Girouda posłał Francis Coquelin, a starszy z Francuzów nie miał większych problemów z wykończeniem akcji i zdobył pierwszego gola w barwach Arsenalu.

Do końca pierwszej części meczu podopieczni Wengera próbowali jeszcze kilkakrotnie zagrozić bramce bronionej przez Murphy'ego, ale wynik nie uległ zmianie.

Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy w polu karnym faulował Reece Brown. Sędzia podyktował jedenastkę, jednak Giroud nie potrafił zamienić jej na gola.

Kanonierzy nie zamierzali jednak zniechęcać się niepowodzeniem i w 57. minucie na 2-0 podwyższył Alex Oxlade-Chamberlain, który popisał się cudownym strzałem zza pola karnego. Asystę zanotował Andriej Arszawin.

5 minut później było już 3-0. Olivier Giroud podał piłkę do Andrieja Arszawina, a ten pokonał Murphy'ego mierzonym strzałem w prawy, dolny róg bramki.

Podopieczni Wengera kompletnie zdominowali grę i dalej szli do przodu. Dobrą szansę na gola miał Johan Djourou, jednak Murphy pewnie obronił jego strzał.

W 71. minucie boisko opuścili Alex Oxlade-Chamberlain, Francis Coquelin i Olivier Giroud, a zastąpili ich Emmanuel Frimpong, Serge Gnabry i Marouane Chamakh.

W 73. minucie po raz kolejny piłkę z siatki musiał wyciągać Murphy. Do bramki rywala trafił Theo Walcott, a asystę przy trafieniu zanotował Nico Yennaris.

Coventry nie zamierzało się jednak poddawać i walczyło o honorowego gola. Udało się w 79. minucie. Martineza pokonał Ball.

Również podopieczni Wengera nie mieli dość i nadal z dużym zapałem atakowali na bramkę rywala. Już minutę po trafieniu Balla było 5-1. Świetnie dośrodkowanie Arszawina na bramkę zamienił Ignasi Miquel.

W 90. minucie spotkania Kanonierzy zadali ostateczny cios. Theo Walcott zdobywa drugie trafienie tego wieczora, a Andriej Arszawin zalicza trzecią asystę. Podopieczni Wengera po świetnym spotkaniu pokonują Coventry 6-1 i awansują do 4. rundy Capital One Cup

Coventry CityRaport pomeczowy autor: Marcin Stefaniak źrodło:
GunnerForLife komentarzy: 335528.09.2012, 12:37

Fifa fajnie się rozwinęła jeśli chodzi o tryb menadżerski. Negocjacje z zawodnikami i klubami są na prawdę ciekawe. Chyba też w każdym meczu jak się wchodzi na boisko to leci piosenka Kasabiana ( tytułu nie pamiętam) Do tego dużo wiadomości od zawodników czy chcą zostać i czy są zadowoleni z gry + spekluacje ze stron mediów ctz zawodnik opuści zespół. Fajne są też zmiany takie jak, zmiana np. butów w ciągu kariery. W tamtym sezonie nie można było, a teraz jak się u kogoś znudzi obuwie to zmieniamy.

Bymien komentarzy: 10228.09.2012, 12:26

Zastanawiam się czy kupić nową Fifę? Są jakieś zmiany, warto wydać kasę?

novak15 komentarzy: 26028.09.2012, 12:18

Tak jest dostepny, ma 84

kank komentarzy: 9928.09.2012, 12:01

Panowie i Panie, mam pytanie:
grałem w demo fify 13 na ps3 i nie bylo w składzie arsenalu cazorli, czy w pełnej wersji jest już dostepny w barwach kanonierów?

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 11:58

toemkafc
Pewno kazdy z nas nie wie :).

tomekafc95 komentarzy: 413628.09.2012, 11:55

armatki.net/13-rozwazania/74-dlaczego-arsenal wlasnie dlaczego sam nie wiem :)

dan komentarzy: 59828.09.2012, 11:52

aha też mam zamiar przerobić tylko nie bardzo wiem gdzie...

kuba1337 komentarzy: 103228.09.2012, 11:51

No ale za dzieciaka jakoś łatwiej się zakochać w jednym klubie, z tego co widzę tutaj.

novak15 komentarzy: 26028.09.2012, 11:51

Kupiłem juz przeróbke , mam ją już 2 lata a przerobiona była jeszcze wcześniej i nic sie nie dzieje( jeśli ci chodzi o jakieś usterki)

To nie Ty wybierasz klub, tylko klub wybiera Ciebie. Przynajmniej ja tak miałem w 99 z AFC :D

dan komentarzy: 59828.09.2012, 11:50

novak15
ile kosztowała przeróbka? jak długo masz już przerobioną? nic sie nie dzieje??

novak15 komentarzy: 26028.09.2012, 11:49

"tu je Polska i tu sie kradnie" ^^

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1428.09.2012, 11:45

@novak15 No spoko. Ja nie gram na piratach bo to zwykłe złodziejstwo a złodziejem nie jestem. No ale jak kto tam chce.

slawekg7 komentarzy: 5828.09.2012, 11:44

piti16 Wysłałem ci linka na PW.

bobslej22 komentarzy: 836228.09.2012, 11:42

Tylko Arsenal !!!

novak15 komentarzy: 26028.09.2012, 11:40

@MiEvo
Ja tez gram na ps3 tylko że mam przerobiona konsole więc gram na piratach.

tomekafc95 komentarzy: 413628.09.2012, 11:39

Wygląda na to, ze 22-letni Kevin Strootman już tej zimy pożegna się ze swoim PSV Eindhovem. Zawodnik, którego latem wyceniano na 8 milionów euro (która to suma odstręczyła działaczy Milanu od zakontraktowania perspektywicznego pomocnika), jest bowiem na celowniku skautów Manchesteru United. Daily Mail podaje, iż Sir Alex Ferguson jest zdeterminowany aby ściągnąć gracza na Stamford Bridge - w tym celu zgodzi się na wydanie nawet 20 milionów funtów. haha od kiedy manu gra na stamford

piti16 komentarzy: 209928.09.2012, 11:30

Mam dla was prośbe jak zobaczycie gdzieś Fife 13 na PS2 do pobrania napiszcie na pw będe wdzięczny :D

piti16 komentarzy: 209928.09.2012, 11:29

Mój brat jest za Milanem dlatego mnie tam ciągnie wcześniej interesowałem się Sportingiem Lizbona i Evertonem a teraz jeszcze doszło Atletico :D

kurczak1996 komentarzy: 55128.09.2012, 11:29

Też w miarę lubię L`pool jako klub, nie koniecznie wole oglądać, ale może za Rodgersa się to zmieni :)

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1428.09.2012, 11:26

Ja tam kibicuje tylko Arsenalowi ale lubię też takie kluby jak Liverpool czy FC Porto

kurczak1996 komentarzy: 55128.09.2012, 11:24

no to widze, dobRa dRoge wybrales ! :D

piti16 komentarzy: 209928.09.2012, 11:22

kurczak1996

Ja Widzew więc ..... :D

kurczak1996 komentarzy: 55128.09.2012, 11:22

ale mam nadzieję, że jesteś na tyle "duży" że sam już potrafisz podjąć decyzje :P

Atletico zaimponowało mi w superpucharze Europy mają genialnych skrzydłowych oraz świetnego napadziora

piti16
Hmm to trochę dziwne ;d. Jak możemy Ci pomóc wybrać sympatię do klubu ? Dla mnie jest tylko jeden. I mam tylko armatkę w sercu no dobra i kobitę :D

piti16 komentarzy: 209928.09.2012, 11:10

ludzie mam dylemat bo oprócz Arsenalowi planuje kibicować jeszcze jednemu zespołowi za granicą i nie moge się zdecydować który z tych 3 byście mi poradzili
Milan
Atletico Madryt
Everton

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 11:04

Kondzio
Pieenar ile pozbierał pktów u cb w 3 koeljkach :)?
MiEvo
Grałem u kumpla w 12tkę i na xboxie u siebie w 12tkę i komentarz jest GÓWNO... Ale gra daje radę

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1428.09.2012, 10:58

@novak15 Ja zwykle gram w fife 13 na PS3 z kumplami. Ale z twojego opisu widzę, że chyba warto zakupić. Komentarz w fifie ala Szpaku zawsze był żałosny. Wielkie dzięki. Pirata nie ściągnę bo nigdy tego nie robię. Takie zasady.

novak15 komentarzy: 26028.09.2012, 10:49

Fifa 13 różni sie od poprzedniczki.Zmieniło sie wiele rzeczy przedewszystkim zrobiła sie bardziej realistyczne tzn nie da sie praktycznie strzelic bramki z 30m co było normą w 12, obroncy są "inteligentniejsi" -lepiej sie ustawiają i nie da sie ich juz przejść tylko streując samym analogiem, przepychanie jest o wiele lepsze ,, jest widoczna asekuracja,atak został zupełnie zmieniony tzn gracze wychodzą na pozycje tak jak w rzeczywistości a jak długo zwlekasz i jest na spalonym to sie szyko wraca.Bramkarze teraz lepiej bronią.No co mi sie najbardziej podoba gra została usprawniona jeśli chodzi o szybkość gry tzn jak nasz zawodnik został sfaulowany i piłka odleciła nawet o kilkanaście metrów to inny zawodnik automatycznie biegnie po nia i szybka podaje do zawodnika który był najbliżej miejca faulu żeby szybko rozpocząc , to samo jest z autami.Jeszcze jest to fajne gdy zawodnik dostaje z mocną piłke , wtedy wciskasz prawy analog i on ją zagarnia ślizgiem.Jeśli chodzi o grafike to zostałe troche polepszoną ale to nie jest żadna rewolucja, ciekawym elementem jest dodanie trenerów koło ławek (nieraz gdy nasz zawodnik zostanie sfaulowany to machaja rekami i wykonuja różne gesty) i rezerwowych którzy sie grzeją.
Na duzy minus jest jak zwykle komentarz...

Kilka tylko nowych powiedzonek reszta to samo co z 12 + do tego nie mówi niektórych nazwisk takich jak wilshere,giroud,AOX,rosicky,koscielny ..itd.
Jak chcecie to kupujcie bo jak lubisz piłke nożna i grasz przez neta lub z kumplami to warto ale lepiej ściągnąc pirata i sprawdzić samemu.
Oczywiście opisaywałem zachowania i zmiany które dostrzegłem graja player vs player , nie wiem jak gra komputer.

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 10:42

Spokojnie. Napiszą :). Mnie już w brzuchu skręca :P. Szkoda że o 18 nie leci tylko o 13:40 :/

juby931 komentarzy: 21028.09.2012, 10:39