Grad goli na The Emirates, Arsenal 6-1 Coventry!

Grad goli na The Emirates, Arsenal 6-1 Coventry! 26.09.2012, 21:32, Marcin Stefaniak 1594 komentarzy

Dzisiejszego wieczora Kanonierzy podejmowali na The Emirates trzecioligowe Coventry w ramach 3. rundy Capital One Cup.

Niestety żadna z telewizji nie zdecydowała się na transmisję tego spotkania i kibice musieli zadowolić się jedynie relacją tekstową.

Arsenal: Martinez, Miquel, Djourou(c), Angha, Yennaris, Santos, Coquelin, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Arshavin, Giroud

Coventry: Murphy, Clark, Baker(c), McSheffrey, Elliott, Barton, Wood, Moussa, Reckord, Brown, Bailey

Od początku pojedynku to gospodarze próbowali zdominować grę, jednak pierwszą dogodną okazję stworzyli sobie gracze Coventry. W 10. minucie strzał głową oddał Elliott, ale piłka minęła bramkę strzeżoną przez Damiana Martineza.

Kolejne minuty upływały pod znakiem niewielkiej przewagi podopiecznych Wengera. Na nic jednak zdawały się próby Kanonierów, gdyż mieli oni problemy z wymienianiem piłek nawet na własnej połowie.

W okolicach 29. minuty Coventry oddało kolejny strzał głową po rzucie wolnym, jednak piłka przeleciała ponad poprzeczką. 2 minuty później gospodarze oddali dopiero pierwsze uderzenie. Z lewej strony pola karnego próbował Martin Angha, ale piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

W 34. minucie spróbował Olivier Giroud, jednak Joe Murphy nie miał większych problemów z interwencją.

W 39. minucie dobrą piłkę do Oliviera Girouda posłał Francis Coquelin, a starszy z Francuzów nie miał większych problemów z wykończeniem akcji i zdobył pierwszego gola w barwach Arsenalu.

Do końca pierwszej części meczu podopieczni Wengera próbowali jeszcze kilkakrotnie zagrozić bramce bronionej przez Murphy'ego, ale wynik nie uległ zmianie.

Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy w polu karnym faulował Reece Brown. Sędzia podyktował jedenastkę, jednak Giroud nie potrafił zamienić jej na gola.

Kanonierzy nie zamierzali jednak zniechęcać się niepowodzeniem i w 57. minucie na 2-0 podwyższył Alex Oxlade-Chamberlain, który popisał się cudownym strzałem zza pola karnego. Asystę zanotował Andriej Arszawin.

5 minut później było już 3-0. Olivier Giroud podał piłkę do Andrieja Arszawina, a ten pokonał Murphy'ego mierzonym strzałem w prawy, dolny róg bramki.

Podopieczni Wengera kompletnie zdominowali grę i dalej szli do przodu. Dobrą szansę na gola miał Johan Djourou, jednak Murphy pewnie obronił jego strzał.

W 71. minucie boisko opuścili Alex Oxlade-Chamberlain, Francis Coquelin i Olivier Giroud, a zastąpili ich Emmanuel Frimpong, Serge Gnabry i Marouane Chamakh.

W 73. minucie po raz kolejny piłkę z siatki musiał wyciągać Murphy. Do bramki rywala trafił Theo Walcott, a asystę przy trafieniu zanotował Nico Yennaris.

Coventry nie zamierzało się jednak poddawać i walczyło o honorowego gola. Udało się w 79. minucie. Martineza pokonał Ball.

Również podopieczni Wengera nie mieli dość i nadal z dużym zapałem atakowali na bramkę rywala. Już minutę po trafieniu Balla było 5-1. Świetnie dośrodkowanie Arszawina na bramkę zamienił Ignasi Miquel.

W 90. minucie spotkania Kanonierzy zadali ostateczny cios. Theo Walcott zdobywa drugie trafienie tego wieczora, a Andriej Arszawin zalicza trzecią asystę. Podopieczni Wengera po świetnym spotkaniu pokonują Coventry 6-1 i awansują do 4. rundy Capital One Cup

Coventry CityRaport pomeczowy autor: Marcin Stefaniak źrodło:
Qarol komentarzy: 1450228.09.2012, 14:53

Fala Zbrodni i tak niszczy te Pitbulle, Gliny itp.

; )

Belzebub666 komentarzy: 280128.09.2012, 14:51

jeśli już rozmawiamy o serialach to dla mnie oprócz Pitbula, są trzy superanckie : Hoży Doktorzy, Jak Poznałem waszą Matke i Dexter, nawet powtórki mnie nie nudzą a wręcz śmieszą tak samo

Belzebub666 komentarzy: 280128.09.2012, 14:50

Robizg, proszę Cię ;d. Ja w dwa dni obejrzałem wszystkie odcinki Pitbula, którego serdecznie polecam, super gra aktorska, akcja, historie z życia wzięte, szkoda że nie robią kolejnych odcinków, jak przypadkiem włączyłem serial Glina, to jakbym się zderzył ze ścianą, wszystko jakieś takie drętwe, kijowy ten glina, się kreuje na jakiegoś Clinta Estwooda, i w dodatku w ogóle nie ogarniam Sturha w roli policjanta, nie pasuje to do niego, ogólnie kiepski serial ;/

krakuus komentarzy: 182928.09.2012, 14:46

@Belzebub666 A no szykuje ,mam nadzieję ,że Arsenal bez problemu poradzi sobie z Chelsea ,i do Polski mimo rozstania z Londynem będę leciał z uśmiechem na twarzy ;>

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 14:45

Polecam każdemu kto lubi mocne seriale Glinę . Genialny, majstersztyk! :D uwielbiam go :P

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 128.09.2012, 14:44

Dokładnie 16 lat temu Papcio objął nasz klub, szacunek panie Wenger ;)

Arsenal_1886 komentarzy: 1952128.09.2012, 14:43

Chelsea jutro bez Sturridge'a ,ale z Lampardem oraz Terry'm .

michal192837465 komentarzy: 765428.09.2012, 14:40

Robizg1 Na szczęście, teraz weekend z Ligą Angielską, to zawsze poprawia humor. :]

Belzebub666 komentarzy: 280128.09.2012, 14:33

Ale się szykuje sobota ;d , Arsenal - Chelsea, Fulham - MC, MU - Tottenham, Sociedad- Bilbao, Juve- Roma i Sevilla - Barca, uczta dla konesera

michal192837465 komentarzy: 765428.09.2012, 14:33

Robizg1 I od 8 rano, tu tak czekasz? ^^

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 14:32

michal
Ja tak myslalem od 8 rano :D

michal192837465 komentarzy: 765428.09.2012, 14:26

Jaka tu cisza, wchodzę, na k.com, myślałem, że tu dużo ludzi będzie, a tu pustka.

slawekg7 komentarzy: 5828.09.2012, 14:01

Zaraz ci napisze na PW i tam do mnie pisz.

piti16 komentarzy: 209928.09.2012, 13:59

ja spadam nq i wielkie dzięki za te linki

piti16 komentarzy: 209928.09.2012, 13:57

a i jeszcze jedno widze że jesteś opcykanym informatykiem opiszesz mi w pkt. jak zgrać to na płyte tylko bardzo szczegółowo bym prosił nagrywam nero

slawekg7 komentarzy: 5828.09.2012, 13:55

Ja sobie jedynie zainstalowalem pcsx2 żeby pograć w Final Fantasy (dla mnie najlepsza seria gier), a konsoli nie zamierzam kupowac. Jak na emulator gry chodza bardzo dobrze a zwłaszcza FF12.

slawekg7 komentarzy: 5828.09.2012, 13:49

Piszą w komentarzach, że PL komentarz więc chyba tak.

ksowa90 komentarzy: 147628.09.2012, 13:44

ogląda ktoś jutro w Łodzi mecz? albo wie gdzie będą go puszczać? prosze inf na priv

@Vandal;
Tak dopiero 20 listopada. Byly nawet filmiki na gry-online zapowiadajace premiere - na koncu oczywiscie pokazywane pudełka i data pod spodem. Na szczescie jest to ostateczna data :)

Rafi komentarzy: 128128.09.2012, 13:22

MiEvo-hahaha na to wyglada;P

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16828.09.2012, 13:21

Hitman Absolution dopiero 20 listopada? A mi się skądś wszyło, że premiera będzie piątego.

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1428.09.2012, 13:20

@Rafi Bo dorośli nie grają! Oni chodzą na melanże i chleją na umór!

mitmichael komentarzy: 4924328.09.2012, 13:19

Dokładnie - a gry to tworza moze dzieci czy kazdy to moze robic? A jak wychodza nowe gry to kto je testuje? Na pewno nie male dziecko. Gry sa dla ludzi i nawet 40 letni chłop moze w nie ciupac - to nie ma zadnego znaczenia. Jak mialem 20 lat to grale w Kajko i Kokosza dla dzieci do lat 10ciu i co z tego :P

Pinguite komentarzy: 1502028.09.2012, 13:18

kanonier12212 > Błędnie interpretujesz "dorosłość". To jest stan umysłu. A gry to bardziej traktujemy w kategorii hobby.

Rafi komentarzy: 128128.09.2012, 13:15

Kanonier-co ma wiek do grania w gry??Ja sam gram bo lubie i wielu doroslych rowniez gra w gry;)

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1428.09.2012, 13:14

@kanonier12212 A co ma dorosłość do grania w gry? ; o wszystko jest dla ludzi. Ja mam 23 lata prawie i gram i będę grał nawet do 80 : D

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 13:10