Grad goli na The Emirates, Arsenal 6-1 Coventry!

Grad goli na The Emirates, Arsenal 6-1 Coventry! 26.09.2012, 21:32, Marcin Stefaniak 1594 komentarzy

Dzisiejszego wieczora Kanonierzy podejmowali na The Emirates trzecioligowe Coventry w ramach 3. rundy Capital One Cup.

Niestety żadna z telewizji nie zdecydowała się na transmisję tego spotkania i kibice musieli zadowolić się jedynie relacją tekstową.

Arsenal: Martinez, Miquel, Djourou(c), Angha, Yennaris, Santos, Coquelin, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Arshavin, Giroud

Coventry: Murphy, Clark, Baker(c), McSheffrey, Elliott, Barton, Wood, Moussa, Reckord, Brown, Bailey

Od początku pojedynku to gospodarze próbowali zdominować grę, jednak pierwszą dogodną okazję stworzyli sobie gracze Coventry. W 10. minucie strzał głową oddał Elliott, ale piłka minęła bramkę strzeżoną przez Damiana Martineza.

Kolejne minuty upływały pod znakiem niewielkiej przewagi podopiecznych Wengera. Na nic jednak zdawały się próby Kanonierów, gdyż mieli oni problemy z wymienianiem piłek nawet na własnej połowie.

W okolicach 29. minuty Coventry oddało kolejny strzał głową po rzucie wolnym, jednak piłka przeleciała ponad poprzeczką. 2 minuty później gospodarze oddali dopiero pierwsze uderzenie. Z lewej strony pola karnego próbował Martin Angha, ale piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

W 34. minucie spróbował Olivier Giroud, jednak Joe Murphy nie miał większych problemów z interwencją.

W 39. minucie dobrą piłkę do Oliviera Girouda posłał Francis Coquelin, a starszy z Francuzów nie miał większych problemów z wykończeniem akcji i zdobył pierwszego gola w barwach Arsenalu.

Do końca pierwszej części meczu podopieczni Wengera próbowali jeszcze kilkakrotnie zagrozić bramce bronionej przez Murphy'ego, ale wynik nie uległ zmianie.

Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy w polu karnym faulował Reece Brown. Sędzia podyktował jedenastkę, jednak Giroud nie potrafił zamienić jej na gola.

Kanonierzy nie zamierzali jednak zniechęcać się niepowodzeniem i w 57. minucie na 2-0 podwyższył Alex Oxlade-Chamberlain, który popisał się cudownym strzałem zza pola karnego. Asystę zanotował Andriej Arszawin.

5 minut później było już 3-0. Olivier Giroud podał piłkę do Andrieja Arszawina, a ten pokonał Murphy'ego mierzonym strzałem w prawy, dolny róg bramki.

Podopieczni Wengera kompletnie zdominowali grę i dalej szli do przodu. Dobrą szansę na gola miał Johan Djourou, jednak Murphy pewnie obronił jego strzał.

W 71. minucie boisko opuścili Alex Oxlade-Chamberlain, Francis Coquelin i Olivier Giroud, a zastąpili ich Emmanuel Frimpong, Serge Gnabry i Marouane Chamakh.

W 73. minucie po raz kolejny piłkę z siatki musiał wyciągać Murphy. Do bramki rywala trafił Theo Walcott, a asystę przy trafieniu zanotował Nico Yennaris.

Coventry nie zamierzało się jednak poddawać i walczyło o honorowego gola. Udało się w 79. minucie. Martineza pokonał Ball.

Również podopieczni Wengera nie mieli dość i nadal z dużym zapałem atakowali na bramkę rywala. Już minutę po trafieniu Balla było 5-1. Świetnie dośrodkowanie Arszawina na bramkę zamienił Ignasi Miquel.

W 90. minucie spotkania Kanonierzy zadali ostateczny cios. Theo Walcott zdobywa drugie trafienie tego wieczora, a Andriej Arszawin zalicza trzecią asystę. Podopieczni Wengera po świetnym spotkaniu pokonują Coventry 6-1 i awansują do 4. rundy Capital One Cup

Coventry CityRaport pomeczowy autor: Marcin Stefaniak źrodło:
Arsenal_1886 komentarzy: 1952128.09.2012, 22:55

Fani Arsenalu pewni ,że jutro pokonają Chelsea ,jak i w drugą stronę ;p
Obstawiam remis lub 2:1 dla gospodarzy .
C'MON ARSENAL !

steveaoki komentarzy: 76628.09.2012, 22:55

Jutro dobre mecze w PL będą suuuper!!!

Michal123 komentarzy: 154128.09.2012, 22:54

Zgadzam się,że umieszczanie Santiego na skrzydle to marnowanie jego umiejętności.

AtheneWins komentarzy: 6443 newsów: 228.09.2012, 22:53

Oj tam da radę, jest coś takiego jak wymienność pozycji, co prezentuje Ramsey często.

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 128.09.2012, 22:52

Ale i tak Wenger się na to nie zdecyduje. Na Chelsea wyjdziemy standardowym składem, a niespodzianki będą dopiero jak połowa składu wyląduje w szpitalu. True story.

Pinguite komentarzy: 1502028.09.2012, 22:51

Ale marnotrawstwo Cazorli! Cazorla to najlepszy dla nas AMF! Współczuję Arshavinowi, ale ma pecha. Na LS ma grac Poldi bo tam jest najlepszy. Na PS najlepiej Walcott, który ostatnio z Chelsea wymiatał. No cóż, nie da rady na Arshę w tym meczu.

AtheneWins komentarzy: 6443 newsów: 228.09.2012, 22:51

Taka opcja z Arshavinem za Theo, Cazorla i Poldi na skrzydle mogla by być całkiem niezłą opcją imo.

kanonierosll komentarzy: 197928.09.2012, 22:50

@waskitcz **

@waskiocz dostałem hm.. zdrapkę cukierasa i ... grosza ;

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41228.09.2012, 22:49

Ja spodziewam się jutro ujrzeć Theo na szpicy.

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 128.09.2012, 22:45

enneagram.pl/

Rozwiązywał ktoś? Jak nie, to rozwiążcie teraz. I tak Wam się nudzi. A później powiedzcie czy Wam się opisy zgadzają ;]

AtheneWins komentarzy: 6443 newsów: 228.09.2012, 22:44

Gervinho grał piach troche z City. Niby miał przebłyski ale jakoś nic z tego nie bylo. Ja bym dał szansę np Arshavinowi, Cazorla na skrzydło - na drugim Poldi a na szpicy Theo.

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 128.09.2012, 22:43

ja w tym roku mam urodziny dzień po naszym spotkaniu z Kogutami na Emirates ;) mam nadzieję, że chłopaki mnie nie zawiodą i sprawią fajny prezent ;)

Verminator97 komentarzy: 1490028.09.2012, 22:42

@michal

Ktoś tu chyba bardzo wierzy w Żiru ;)

Michal123 komentarzy: 154128.09.2012, 22:42

dobranoc :)

mitmichael komentarzy: 4924328.09.2012, 22:41

I moje imieniny takze :D Najlepszy prezent dla Nas to wygrana z Chelsea :)

kanonierosll komentarzy: 197928.09.2012, 22:36

dziś w szkole się dowiedziałem(jak cała część męskiej publiczności :) ) że jest dzień chłopca.

michal192837465 komentarzy: 765428.09.2012, 22:35

Michal123 Liczę na dobry prezent, od naszych chłopaków. ;)

Verminator97 komentarzy: 1490028.09.2012, 22:35

@michal

Ja wolałbym na szpicy Gervinho a na bokach Chambo z Poldim. A na 15/20 min Theo i Oli

Michal123 Moje, też! ^^

Michal123 komentarzy: 154128.09.2012, 22:34

Dopiero teraz się zorientowałem,że jutro są moje imieniny ! :)

michal192837465 komentarzy: 765428.09.2012, 22:34

Verminator97 Jak dla mnie, Theo prawe skrzydło, Giroud szpica, Gerv ława.

Ars3n komentarzy: 1235428.09.2012, 22:33

Shinev
Wlasnie to ostatni tydzien, zeby sie napic z kumplami ;d kazdy rozjezdza sie po Polsce i na studia.

Klinka
Wieeem.

michal192837465 komentarzy: 765428.09.2012, 22:33

Michal123 A ja liczę, na Pera, z City sobie poradził... stawiam parę:
Per-Verma.

Azulgrana komentarzy: 24528.09.2012, 22:33

Nie wiem czemu skreślacie Tottenham w walce z United, przecież United nic wielkiego nie prezentuję prócz świetnych arbitrów, to Tottenham się rozpędza i chyba trzeba się ich bać ;)

Verminator97 komentarzy: 1490028.09.2012, 22:33

@michal

No według mnie Giroud wejdzie co najwyżej na 15 min a więc nie wiem czy aż tak nam się rozsztrzela :D Na szpicy pewnie Gerv albo Theo.

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 128.09.2012, 22:32

@Adu

No właśnie widzę. Chyba nie wierzyłeś że coś znajdziesz? Net w fonie + kanonierzy.com...

Michal123 komentarzy: 154128.09.2012, 22:31

Jestem bardzo ciekawy jaką parę stoperów jutro zobaczymy.Mertesacker w tym sezonie gra naprawdę dobrze ale ja mimo wszystko postawiłbym na parę Verma-Kosa ;)

michal192837465 komentarzy: 765428.09.2012, 22:31

Verminator97 A, to spoko, Giroud, Poldi i reszta ich rozstrzelają.

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 128.09.2012, 22:31

Moim zdaniem Tottenham bez szans w pojedynku z United, nie zapominajcie, że Diabełki mają wsparcie w arbitrach...

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 128.09.2012, 22:30

@Michal

Północ/Wschód

@Ars3n

Olej kolegów ;] Taki mecz zdarza się tylko raz, zachlać pałę z kumplami można co tydzień xP

Adu (zawieszony) komentarzy: 549828.09.2012, 22:30

Shinev

Poprostu chwytam sie brzytwy..

Sztofort komentarzy: 259828.09.2012, 22:30

Btw mam nadzieje ze na Bloodzed obejrze sobie spokojnie mecz, bo tyg. temu MU ogladalem na legalu, a potem z City cielo mi jak diabli..

michal192837465 komentarzy: 765428.09.2012, 22:30

Michal123 Dadzą, radę moim zdaniem z mułami, Defoe, często strzela coś ostatnio, Bale, Dembele. Jak dla mnie mają szanse, chyba, że znów jakiś sędzia, wygra mecz za MU.

Sztofort komentarzy: 259828.09.2012, 22:29

Wygramy jak wylaczymy Hazarda. Jestesmy regularni w tym sezonie i ponizej pewnego poziomu nie schodzimy wiec bedzie dobrze.

Verminator97 komentarzy: 1490028.09.2012, 22:29

@michal

Rok temu te 5-3 z Chelsea na Stamford Bridge też było 0 13:45 w sobotę :) Dobry znak dla nas.

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 128.09.2012, 22:28

@Adu

Ty serio pytałeś? xD

Michal123 komentarzy: 154128.09.2012, 22:28

shinev-Na jakim servie ? ;)

Pinguite komentarzy: 1502028.09.2012, 22:28

Mam nadzieję, że wyciągną remis z diabłami. Ale szkoda trochę, bo na ławce siedzi Andre Zwijasz-Bagaż.