Grad goli na The Emirates, Arsenal 6-1 Coventry!

Grad goli na The Emirates, Arsenal 6-1 Coventry! 26.09.2012, 21:32, Marcin Stefaniak 1594 komentarzy

Dzisiejszego wieczora Kanonierzy podejmowali na The Emirates trzecioligowe Coventry w ramach 3. rundy Capital One Cup.

Niestety żadna z telewizji nie zdecydowała się na transmisję tego spotkania i kibice musieli zadowolić się jedynie relacją tekstową.

Arsenal: Martinez, Miquel, Djourou(c), Angha, Yennaris, Santos, Coquelin, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Arshavin, Giroud

Coventry: Murphy, Clark, Baker(c), McSheffrey, Elliott, Barton, Wood, Moussa, Reckord, Brown, Bailey

Od początku pojedynku to gospodarze próbowali zdominować grę, jednak pierwszą dogodną okazję stworzyli sobie gracze Coventry. W 10. minucie strzał głową oddał Elliott, ale piłka minęła bramkę strzeżoną przez Damiana Martineza.

Kolejne minuty upływały pod znakiem niewielkiej przewagi podopiecznych Wengera. Na nic jednak zdawały się próby Kanonierów, gdyż mieli oni problemy z wymienianiem piłek nawet na własnej połowie.

W okolicach 29. minuty Coventry oddało kolejny strzał głową po rzucie wolnym, jednak piłka przeleciała ponad poprzeczką. 2 minuty później gospodarze oddali dopiero pierwsze uderzenie. Z lewej strony pola karnego próbował Martin Angha, ale piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

W 34. minucie spróbował Olivier Giroud, jednak Joe Murphy nie miał większych problemów z interwencją.

W 39. minucie dobrą piłkę do Oliviera Girouda posłał Francis Coquelin, a starszy z Francuzów nie miał większych problemów z wykończeniem akcji i zdobył pierwszego gola w barwach Arsenalu.

Do końca pierwszej części meczu podopieczni Wengera próbowali jeszcze kilkakrotnie zagrozić bramce bronionej przez Murphy'ego, ale wynik nie uległ zmianie.

Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy w polu karnym faulował Reece Brown. Sędzia podyktował jedenastkę, jednak Giroud nie potrafił zamienić jej na gola.

Kanonierzy nie zamierzali jednak zniechęcać się niepowodzeniem i w 57. minucie na 2-0 podwyższył Alex Oxlade-Chamberlain, który popisał się cudownym strzałem zza pola karnego. Asystę zanotował Andriej Arszawin.

5 minut później było już 3-0. Olivier Giroud podał piłkę do Andrieja Arszawina, a ten pokonał Murphy'ego mierzonym strzałem w prawy, dolny róg bramki.

Podopieczni Wengera kompletnie zdominowali grę i dalej szli do przodu. Dobrą szansę na gola miał Johan Djourou, jednak Murphy pewnie obronił jego strzał.

W 71. minucie boisko opuścili Alex Oxlade-Chamberlain, Francis Coquelin i Olivier Giroud, a zastąpili ich Emmanuel Frimpong, Serge Gnabry i Marouane Chamakh.

W 73. minucie po raz kolejny piłkę z siatki musiał wyciągać Murphy. Do bramki rywala trafił Theo Walcott, a asystę przy trafieniu zanotował Nico Yennaris.

Coventry nie zamierzało się jednak poddawać i walczyło o honorowego gola. Udało się w 79. minucie. Martineza pokonał Ball.

Również podopieczni Wengera nie mieli dość i nadal z dużym zapałem atakowali na bramkę rywala. Już minutę po trafieniu Balla było 5-1. Świetnie dośrodkowanie Arszawina na bramkę zamienił Ignasi Miquel.

W 90. minucie spotkania Kanonierzy zadali ostateczny cios. Theo Walcott zdobywa drugie trafienie tego wieczora, a Andriej Arszawin zalicza trzecią asystę. Podopieczni Wengera po świetnym spotkaniu pokonują Coventry 6-1 i awansują do 4. rundy Capital One Cup

Coventry CityRaport pomeczowy autor: Marcin Stefaniak źrodło:
michal192837465 komentarzy: 765428.09.2012, 20:50

Robizg1 To bardzo fajnie, jak masz te autografy.
Tylko, tak sobie napisałem, ale plecak bardzo fajny.

mitmichael komentarzy: 4924328.09.2012, 20:50

@Me3mber;
Pilkarz ma zawsze czas na odwołanie i na pewno tak zrobi - do tego czasu zawieszenie nieobowiazuje tak wiec bedzie mogł zagrac

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 20:50

Me3mber
Zagra bo się odwoła i opóźnią mu karę o 1 mecz :)

Me3mber komentarzy: 256128.09.2012, 20:49

Panowie, skoro Terry jest zawieszony na 4 spotkania, to nie zagra z nami?>

michal192837465 komentarzy: 765428.09.2012, 20:49

mitmichael Czyli dobrze, że nie tracił na niego kasy. :)

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 20:49

Autograf mam Rosy i Walking Kota :D

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 20:48

michal
Nie chce byc nie mily ale uzekla mnie twoja historia ;d

michal192837465 komentarzy: 765428.09.2012, 20:48

Robizg1 Czyim autografem, jeśli mogę spytać.

mitmichael komentarzy: 4924328.09.2012, 20:48

Wlasnie leci mecz Rennes - Lille i mowią M'Vili. O tym, ze 2 lata temu dawalismy za Niego ponad 20mln euro czy tam funtow, ze w tym Tottenham zlozyl oficjalna oferte 14mln euro/funtow a ogole o tym, ze Mvila ma problem. Juz nie jest tak dobry jak 2 lata temu (m.in nie przyjmuje tak dobrze pilki, nie ma tyle dokładnych podan co 2 sezony temu) - ogolnie, ze ma problemy w Rennes a przez to do kadry nie dostał powołania na kolejne mecze eliminacyjne. To by wychodziło, ze Wenger jednak zrobił dobrze, ze zaufał Diabyemu i nie zdecydował sie na sciagniecie M'Vili.

michal192837465 komentarzy: 765428.09.2012, 20:47

Ja ma fajny plecak z Nike, ponad 90 zł, super jest, dużo się w nim mieści, kolega ma taki sam z ADIDASA i się upiera, że ma lepszy...

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 20:46

FcArs
Jakieś 60% mojej codziennej garderoby stanowią produkty Nike. Są naprawdę na lata:)/Dlatego też pikne koszulki Arsenalu wiszą sobie ładnie na wieszzaczkach a jedna w antyramie z autografem

FcArs komentarzy: 127528.09.2012, 20:41

Robizg1
Też tak uważam. Mam kilka produktów Nike, wszystkie po kilku latach wygłądają jak nowe a pranie wogóle ich nie niszczy ;p

michal192837465 komentarzy: 765428.09.2012, 20:41

Robizg1 Nike, od razu robi swoją różnicę, dobra firma i ma produkty, takie że ho ho... Dobry produkt- wysoka cena. Ale ja jestem ze swojej koszulki, zadowolony, że ją kupiłem.

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 20:37

Ja wiem że to jest drogie ale polecam tylko produkty Nike. Są na lata po prostu a to że kosztują 3 razy więcej to trduno... Takie moje zdanie

michal192837465 komentarzy: 765428.09.2012, 20:36

FcArs No, całkiem fajna. ;]

michal192837465 komentarzy: 765428.09.2012, 20:34

I_Tak_I_Nie Moja była bardzo dobra, zamówiona nie dawno, nie chodziłem, jeszcze w niej długo, także była nie prana. Nie wychodziłem, jeszcze w niej nigdzie, bo akurat nie było gdzie, na razie tylko kibicuje w niej. :D

Kysio2607 komentarzy: 1336028.09.2012, 20:34

Wbijam sobie na chelsealondyn.pl zobaczyć z ciekawości co tam piszą o naszym meczu a tu masz.. :

"To będzie bardzo trudny mecz. Najbardziej trzeba uważać na strzały RVP, podania Songa, błyskotliwość Nasriego i ogół umiejętności Fabregasa. No i Adebayor...bardzo groźny w powietrzu."

Haha. To się chłopaki zdziwią, jak zabłyśnie Cazorla, poda Diaby, z główki walnie Giroud a uderzy Podolski :)

FcArs komentarzy: 127528.09.2012, 20:34

okazje.info.pl/sh/sport-i-hobby/dars52-arsenal-londyn-t-shirt-nike.html

A co powiecie o tej? ;p
mi sie całkiem podoba

michal192837465 komentarzy: 765428.09.2012, 20:33

FcArs Nie wiem jak by ci w niej było, ale jak dla mnie koszulka bardzo dobra, wygodnie mi w niej i w ogóle, jest fajna i ma taki duuuuuży herb Arsenalu. :)

I_Tak_I_Nie komentarzy: 141428.09.2012, 20:32

Jakość koszulek za 25 zł jest bardziej do pierwszego prania. Sam kiedyś miałem takie coś :/

FcArs komentarzy: 127528.09.2012, 20:31

michal192837465
Za taką cene to az grzech nie kupić ;p
A jaka jest jakość takiego towaru??

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 20:30

I Tak I Nie
U mnie w Ambersport jest :D w Zielonej Górze :)

I_Tak_I_Nie komentarzy: 141428.09.2012, 20:28

Ja też nabyłem koszuleczkę Kanonierów. Oryginalna z tego sezonu domówka 279 zł. Pierwszy raz widziałem koszulke Arsenalu w sklepie w Polsce. A wszysstko dzięki osobie która się pochwaliła o tym na k.com Nie pamiętam kto to był, ale dziękuje :P

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078428.09.2012, 20:26

sprawdzie sobie koszulki i gadżety na sportdirect

michal192837465 komentarzy: 765428.09.2012, 20:26

FcArs Chciałem sobie taką kupić, tą czarną z Emirates, ale kupiłem tą:
allegro.pl/koszulka-arsenal-liverpool-west-ham-fifa-anglia-i2617954616.html
Tania, pod spodem, jest ta koszulka, jestem z niej zadowolony, było napisane, że rozmiar większe od mojego, a jednak dobra, fajnie się w niej chodzi i KIBICUJE, Arsenal gdy gra w niej kibicuje i w tym sezonie The Gunners jeszcze nie przegrali. :D

Robizg1
Ta kuszulka co mi link wyslałes jest naprawde spoko ale nie wiem jak sie bede czul w koszulce polo bo szczerze mówiac nigdy takowej nie nosilem ;p Ale napewno przemyśle ten zakup ;p

I_Tak_I_Nie komentarzy: 141428.09.2012, 20:19

Po raz kolejny gratulacje dla PZPN. Chodzi o mecz z Angolami. 30 tyś. biletów trafiło dla kibiców, a pozostałe 28 tyś. dla sponsorów i vipów. A potem pretensje do wszystkich że nie ma na utrzymanie stadionu. 150 zł to średnia cena biletu * 55 k. to jest 8 milionów 250 tyś. A za takie pieniądze to już można chyba stadion utrzymać na jakiś czas. Ale Polska jest inna, po znajomości to nawet byk się Wam ocieli, a podatnicy(czyli MY) narzekają... Ciekawe czy to kiedykolwiek się zmieni....

FcArs komentarzy: 127528.09.2012, 20:19

allegro.pl/koszulki-fc-chelsea-arsenal-london-londyn-i2643222997.html

Te koszulki maja całkiem fajne wzory ale sądząc po cenie to jakość jest raczej dupna ;p Ale z drugiej strony za taka cene to nawet nie będzie szkoda jak wyląduje w szafie ;D

Kanonier1000 komentarzy: 25028.09.2012, 20:19

Ma ktoś może jakąś zapowiedź jutrzejszego meczu? :D Bo przydałaby mi się bardzo.

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 20:16

Przecież meczówka 2 lata ważna na 12/14 ;d.
FcArs
Zobacz ta co ja ci link wysłalem i sam mam jest w dobrej cenie a koszulka genialna

mitmichael komentarzy: 4924328.09.2012, 20:13

Ja planowałem kupic oryginalna z tego sezonu ale musialem ostatnio zapłacic mandat wiec sami rozumiecie :)

FcArs komentarzy: 127528.09.2012, 20:11

Robiizg1
Też myślałem nad meczówka ale nie wiem czy się opłaca jak za rok i tak be dą nowe wzory ;p

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 20:09

allegro.pl/koszulka-nike-arsenal-londyn-polo-afc-2012-13-l-i2636584460.html
FcArs
Polecam tą . Sam ją mam no i oczywiście meczówke ale oryginał :D.

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 128.09.2012, 20:07

Ja szczerze bym wyszedł tak
Wiem że pewno zagra Per :/
Mannone
Carl Koscielny Vermaelen Gibs
Diaby- Arteta
Theo Santi Podolski(Chambo 60 min zmiana)
Giroud (65 minuta zmiana wchodzi Gerv, Theo schodzi na szpicę a Gerv na skrzydło )
Pewno tego nie zobaczymy. Nie uważacie że byłoby to ciekawe? :)

FcArs komentarzy: 127528.09.2012, 20:07

Moze poleci mi ktos jakaś fajną koszulke Arsenalu ;p

Kysio2607 komentarzy: 1336028.09.2012, 20:06

Witam :P Widzę, że proponujecie swój skład.. Ja bym zadowolił się czymś takim:

Mannone - Jenkinson Koscielny Vermaelen Gibbs - Diaby Arteta Cazorla - Podolski AOC Walcott.

Dlaczego nie ma bezbłędnego ostatnio Pera? Pamiętamy wszyscy jak Niemiec spisał się na Stamford. Wiem, że wtedy zaczynał, ale może po prostu Chelsea mu nie leży. Kosa i Verma to para, która da nam pewność w defensywie. Boss mówił, że będzie dobierał parę stoperów zależnie od przeciwnika, i to jest właśnie taki mecz, w którym trzeba wybrać. Diaby zagrał jeden genialny mecz z LFC, później obniżył noty, ale na Chelsea znów może odpalić. Alex, Theo i Lukas zrobią z przodu dym. Więcej niż 15 minut dałby Arshavinowi i Giroud [oczywiście zależnie od ułożenia się meczu].

Me3mber komentarzy: 256128.09.2012, 20:01

Ja bym wystawił taki sam squad jak michael.

Walcott

chociaz na pewno takiego nie bedzie i Giroud wskoczy w miejsce Theo patrzac na skład podany przeze mnie na gorze.

karlo komentarzy: 906928.09.2012, 19:57

jutro licze na wspanialem widowisko, ma byc cudnie, w koncu udalo mi sie zdibyc bilety i na zywca zalicze ten hicior

Marcinafc93 komentarzy: 32837 newsów: 128.09.2012, 19:54