Grayson zachwycony grą swojego zespołu

Grayson zachwycony grą swojego zespołu 08.01.2011, 20:31, IceMan 32 komentarzy

Menadżer Leeds United - Simon Grayson - był dumny z postawy swojej ekipy w dzisiejszym spotkaniu Pucharu Anglii z Arsenalem mimo tego, że The Whites pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwo w ostatnich minutach meczu.

Zespół z Championship przez długi czas prowadził na The Emirates po golu Roberta Snodgrassa z rzutu karnego i był bliski odniesienia sensacyjnego tryumfu. Jednak w 90. minucie, również z jedenastu metrów, do siatki trafił Cesc Fabregas. W efekcie do rozstrzygnięcia zwycięzcy pojedynku Arsenalu z Leeds niezbędne będzie rozegranie rewanżowego meczu, tym razem na Elland Road.

Grayson był szczęśliwy z powodu świetnej gry swoich podopiecznych, lecz nieco rozczarowany bramką straconą w ostatniej fazie spotkania.

- Naturalnie jestem nieco rozczarowany, ponieważ do odniesienia wielkiego tryumfu na The Emirates zabrakło nam zaledwie kilku minut - powiedział Grayson.

- Przed meczem powiedziałem swoim piłkarzom, żeby zagrali tak, aby oni sami, a także kibice Leeds, poczuli się dumni. Jestem przekonany, że tak się właśnie stało. Zawodnicy Leeds zeszli dzisiaj z boiska z uniesionymi głowami.

- Oczywiście poszczególni zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony, ale wszystkie sukcesy odniesione w przeszłości oraz te, które są jeszcze przed nami są zasługą całej drużyny.

- Arsenal jest fantastycznym klubem, który ma w kadrze światowej klasy piłkarzy. Fakt, że Arsene Wenger musiał wprowadzić na boisko zawodników pokroju Fabregasa i Walcotta, aby uniknąć porażki pokazuje, że moi podopieczni zagrali dzisiaj wyśmienicie.

- Wiele drużyn przyjeżdżających na The Emirates chowa się we własnym polu karnym, a i tak wraca do siebie z pustymi rękoma. My zagraliśmy dobrze, odważnie i postaramy się podejść do rewanżowego spotkania w podobny sposób.

FA CupLeeds United autor: IceMan źrodło: Sky Sports
rol18 komentarzy: 192911.01.2011, 17:27

Grali nieźle ale następny mecz to my wygramy!!!

kanoniervela komentarzy: 4510.01.2011, 18:23

troche ten mecz zawalili,ale w rewanżu będzie 6-0. Hat-trick Fabregasa i Van Persiego

:]

lukasz0403 komentarzy: 11509.01.2011, 18:05

Życze leeds żeby awansowali do PL.

cavlary komentarzy: 262009.01.2011, 17:49

Wywiązali się z założeń taktycznych i już :)... Nasi zagrali zbyt treningowo...

AlexSong7 komentarzy: 35209.01.2011, 16:44

Przyznam im, że zagrali bardzo dobre zawody, ale w drugim meczu już tak nie będzie.

bergkamp komentarzy: 111009.01.2011, 15:22

Gunner44 -> Nic dziwnego, że w ciągu dwóch lat zgromadziłeś prawie 1400 komentarzy. :)

Arkadius92 komentarzy: 169809.01.2011, 13:40

Trzeba przyznać, że złego meczu nie zagrali. Rewanż musimy wygrać.

madjer komentarzy: 553409.01.2011, 13:00

Było o włos od niespodzianki ,o ile sam remis nie jest niespodzianką ...

laskowski19051995 komentarzy: 494509.01.2011, 12:24

Nic dziwnego, zagrali bardzo dobry mecz i sprawili nam wiele trudu, ale myślę ze w rewanżu się odegramy i awansujemy dalej :]

adam3462 komentarzy: 273209.01.2011, 10:45

Po prostu Arsenal lekceważąco podszedł do meczu, i musiało się tak skończyć.

karlo komentarzy: 906909.01.2011, 09:06

W rewanżu to już będzie całkiem inny mecz. Ale i tak szacunek dla postawy Leeds, zabrakło im odrobinę szczęścia i odprawili by nas z kwitkiem.

Wikx77 komentarzy: 23908.01.2011, 22:42

Brawo,ale ostatnio co chwilę słyszę że menadżerowie którzy pokonali,albo zremisowali to są zachwyceni.Trzeba wykorzystać sytuację Ipswich i skromnie 0-2 pokonac,a u siebie powtorka.

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26408.01.2011, 22:25

Sanchez Watt był dzisiaj lepszy od niektórych zawodników w naszym składzie (np. od Arshavina, Denilsona) :P W rewanżu musimy być bardziej zmobilizowani, nie popełniać głupich błędów, poprawić skuteczność i wyjść do następnej rundy.

KanonierTH1411 komentarzy: 482808.01.2011, 22:21

Jedynie co nie podoba mi się w Pucharze Anglii to te powtarzane mecze. Wolałbym aby w przypadku remisu była dogrywka jak w Pucharze Ligi.

Ewenement komentarzy: 209108.01.2011, 22:09

No dobra dobra ale Arshavin to wam dzisiaj pomagal w pierwszej polowie :P

madjer komentarzy: 553408.01.2011, 21:42

Leeds nie zagrało dobrze po prostu my graliśmy słabo ... Ten karny to po prostu przypadek . A z reszta szkoda gadać trzeba będzie zagrać jeszcze raz .

wronka25 komentarzy: 224508.01.2011, 21:37

jesli znowu padnie wnik remisowy bedzie znowu mecz poe\wtorzony chyab tak to jest bo cos mowil ten komentator ze sportklubu dziosiaj podczas transmisji ze bylo raz tak ze w dwoch meczach byly remisy i musial byc trzeci mecz

aRamsey komentarzy: 948608.01.2011, 21:34

trzeba przyznać, że zagrali bardzo dobrze. Lecz nie można zapomnieć o naszej nieskuteczności... dziś po raz kolejny marnowaliśmy 100% sytuacje

Ciasteck2 komentarzy: 446708.01.2011, 21:10

Brawa, brawa! Widać, że taktyka 8-2 się sprawdza ;D

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52008.01.2011, 21:07

@Arsenal 1886
>>>Oczywiście pamiętaj ,że w LM ,a w FA CUP jest inny system strzelonych bramek , tutaj nie liczy się bramka podwójnie jak w LM .

kanonier_89 komentarzy: 93908.01.2011, 20:58

Leeds zagrało bardzo dobry mecz. Grali konsekwentnie i z determinacją. Natomiast myśmy chyba byli po losowaniu zbyt pewni awansu

Arsenal_1886 komentarzy: 1952108.01.2011, 20:53

sebasz > Nie liczy się żaden bilans bramkowy !!
Jak będzie remis w regulaminowym czasie gry to nastąpi dogrywka . Jak w dogrywce nikt nie wygra to będą karne .
Czy to takie trudne do zrozumienia ?

W sezonie 2008-2009 graliśmy w LM z Romą .
Na Emirates wygraliśmy 1 : 0 ,a na stadionie Romy przegraliśmy 1 : 0 . Doszło do dogrywki , tam nikt nie strzelił gola ,więc były karne .
W karnych wygraliśmy i awansowaliśmy .
Na tej zasadzie to polega .

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52008.01.2011, 20:47

Ale żeście wytłumaczyli --- Ehhhhhh.........

Arsenal_1886 komentarzy: 1952108.01.2011, 20:42

Gunner48 > To nie LM ,ale spoko .
Mogłeś się pomylić .

Arsenal_1886 komentarzy: 1952108.01.2011, 20:41

sebasz > W przypadku remisu ( do czego mam nadzieje nie dojdzie ) będzie dogrywka ,a potem karne wrazie co .

Gunner48 komentarzy: 792908.01.2011, 20:41

@sebasz
Jeżeli zremisujemy 2:2 bądź wyżej to przechodzimy dalej.
Natomiast podczas gdy na tablicy będzie widniał wynik taki jak dzisiaj, to prawdopodobnie oglądać będziemy mecz dłużej o 30 min ;)
Tak myślę, mogę się mylić.

Gunner48 komentarzy: 792908.01.2011, 20:38

podobało mi się w tej drużynie chęć atakowania i zadziorność.
Leeds ma 2-3 świetnych piłkarzy którzy ciągną całą grę do przodu;)
Życzę im powrotu do PL.

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52008.01.2011, 20:37

Powiedzcie mi - w przypadku np. remisu na wyjeździe liczy się bilans bramkowy ??