Hat-trick Afobe w młodzieżowej reprezentacji Anglii!

Hat-trick Afobe w młodzieżowej reprezentacji Anglii! 10.10.2010, 20:37, IceMan 23 komentarzy

Benik Afobe zaliczył hat-tricka w wygranym przez reprezentację Anglii U-19 4-0 spotkaniu z Cyprem, które zostało rozegrane w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy.

Młody Kanonier, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w piątkowym meczu z Albanią zakończonym zwycięstwem Synów Albionu 6-1, otworzył wynik pojedynku już w 4. minucie po dośrodkowaniu Michaela N'goo. Młody zawodnik Liverpoolu zaliczył również asystę przy drugim trafieniu Benika, gdy to Afobe wykazał się największą przytomnością umysłu w zamieszaniu w polu karnym rywali.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy gola zdobył broniący barw The Reds Jonjo Shelvey. Na kwadrans przed ostatnim gwizdkiem sędziego hat-tricka skompletował będący tego dnia w świetnej formie Afobe. Niedługo później napastnik Arsenalu zszedł z murawy przy akompaniamencie szalonych pisków i donośnych oklasków, a w jego miejsce na boisku pojawił się Connor Wickham.

17-letni piłkarz The Gunners znajdzie się zapewne w podstawowym składzie młodzieżowej reprezentacji Anglii w meczu z Belgią, który odbędzie się już w najbliższą środę.

Benik AfobeReprezentacja Anglii autor: IceMan źrodło: Arsenalyouth.wordpress.com
Dominika93 komentarzy: 293711.10.2010, 18:58

brawo :) wyrośnie z niego niezły gracz ;)

concrete13 komentarzy: 869811.10.2010, 08:16

kolejna przyszła gwiazda naszego zespołu.. :)

karlo komentarzy: 906911.10.2010, 07:14

Niech strzela ile się da i może za rok już będzie to robił z parze z RvP. Tak jak piszecie od czasów Henryka nie mamy napastnik z prawdziwego zdarzenia, takiego co by w sezonie strzelał około 25 goli w lidze, i jakieś 10 w pucharach.

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12610.10.2010, 22:46

wytrzymać rozgrywki*

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12610.10.2010, 22:43

Czyli na 3 występy w U19 ma 4 bramki i bodaj 2 asysty - ładnie. Benik to wielki talent i mam nadzieję, że będzie się rozwijał bez kontuzji. Przydałby się u nas w przodzie silny Anglik, który potrafiłby strzelić 20+ goli na sezon i wytrzymać go rozgrywki kondycyjnie. Myślę, że Afobe na takiego wyrośnie. Co prawda przed nim jest jeszcze czołg - JET, ale to w Beniku pokładam większe nadzieje.

kamil_malin komentarzy: 933210.10.2010, 22:29

Można śmiało powiedzieć, będą z Niego ludzie. :)

Proszę, jeszcze trochę i w Arsenalu będzie 10 Anglików. :P

adipetre komentarzy: 79710.10.2010, 22:17

O pierwszym sklad nie bylbym taki pewien, raczej zagra Wickham. A Afobe w meczu z Albania strzelil chyba jednego gola.

arsenalfan98 komentarzy: 91610.10.2010, 22:17

Afobe... on będzie wielki tak jak Lukaku, ale gdy Wenger będzie go wystawiał w CC bo FA to sądzę, że powinniśmy walczyc o zwycięstwo to
rozwijałby się jeszcze szybciej.

andrzej93 komentarzy: 119610.10.2010, 21:43

brawo liczę na jego występy w CC i być może FA i na ostatnie spotkanie grupowe LM

Szef komentarzy: 1303510.10.2010, 21:41

brawo, beda z niego ludzie cos czuje heh

Gunner_995 komentarzy: 655010.10.2010, 21:31

Brawo,brawo Benik szaleje :) Oby tak dalej!

Gunner48 komentarzy: 792910.10.2010, 21:05

ma ktoś linka z golami ?

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1510.10.2010, 20:59

"Nowy" Henry siedzi na ławce z nazwiskiem Łukasz Fabiański.

shimano komentarzy: 49010.10.2010, 20:58

dobry mużdzyn :)

VoXy komentarzy: 205710.10.2010, 20:44

Bravo Benik!!!

fabregas1987 komentarzy: 2581710.10.2010, 20:43

oby tak dalej to czeka go los Wilshere'a ;))

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11510.10.2010, 20:41

Po tym jak nie sprawdził się u nas Simpson chciałbym doczekać u nas angielskiego napastnika z prawdziwego zdarzenia :) Afobe kwalifikuje się do tego już teraz, bo w dwóch meczach zdobył cztery bramki :) Liczę na to, że w następnym sezonie regularnie będzie ogrywał się w FA Cup i CC :)

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3010.10.2010, 20:40