Henry chwali i poleca

Henry chwali i poleca 28.12.2006, 17:38, Bartosz Cębrzyna 0 komentarzy

Thierry Henry, kapitan Arsenalu wypowiedział się na temat Francka Riberyego i Karima Benzemy, których uznaje za największe talenty francuskiej piłki.

"Ribery jest moim przyjacielem i świetnym piłkarzem. Prezentuje podobny styl do Lionela Messiego co plasuje go w czołówce najlepszych graczy francji."

"On musi w każdym meczu wszystkiego próbować. Nie zastanawia się, drybluje, wykonuje rajdy i pięknie trzyma piłkę przy nodze. Jest wspaniałym zawodnikiem."

"Na świetnego piłkarza zapowiada się także Karim Benzema, który gra podobnie do Francka. Jeżeli dostanie powołanie do reprezentacji od Domenecha i zachowa cierpliwość to napewno rozwinie się dostatecznie dobrze, aby grać w znakomitych klubach."

autor: Bartosz Cębrzyna źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady