Hill-Wood: Wszystko zależy od Wengera

Hill-Wood: Wszystko zależy od Wengera 27.06.2007, 10:55, Filip Duszyński 0 komentarzy

Prezes Arsenalu, Peter Hill-Wood ma nadzieję, że fakt odejścia Thierry'ego Henry do Barcelony nie wpłynie negatywnie na decyzję o przedłużeniu kontraktu Arsene Wengera z Arsenalem.

Przypomnijmy, że Henry jako główne powody swojego odejścia wymieniał niezdecydowanie Wengera co do pozaostania w Arsenalu, oraz odejście Davida Deina.

Wengerowi został raptem rok kontraktu z The Gunners. Peter Hill-Wood i reszta zarządu desperacko chcą przedłużyć z nim kontrakt. Wszystko teraz zależy od francuskiego szkoleniowca.

"Niespecjalnie przejmuję sie tym, co powiedział Thierry, a czy to miało faktyczny wpływ na jego decyzję o odejściu - przekonamy się w przyszłości." - powiedział prezes Kanonierów.

"Nie sądzimy, by odejście Henry'ego miało jakikolwiek związek z sytuacją Wengera, to była tylko jego wymówka."

"Mam wielką nadzieję, że Arsene Wenger przedłuży z nami kontrakt. Ale teraz pozostaje mi wyłącznie nadzieja."

"Nie mam powodu, żeby nie wierzyć, że zostanie, ale niestety nie mogę także stwierdzić jednoznacznie, że powiem nam: 'tak, zostaję.' Oczywiście, chcielibyśmy, żeby podpisał nowy kontrakt, nie robimy z tego żadnej tajemnicy."

"Ale na razie nie rozmawialiśmy z nim o żadnych detalach. Poczekamy i zobaczymy jakie są jego zamierzenia. Później możemy przedyskutować pewne rzeczy, jeśli będzie tego chciał."

źródło: Skysports.com

autor: Filip Duszyński źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady