Hiszpania - RPA 2:0, cały mecz Cesca

Hiszpania - RPA 2:0, cały mecz Cesca 21.06.2009, 10:17, Damian Romankiewicz 20 komentarzy

Reprezentacja Hiszpanii z Cescem Fabregasem w składzie pokonała 2:0 reprezentację RPA. Bramki strzelili: David Villa 51' i Fernando Llorente 72'.

Pełne 90 minut na placu gry spędził kapitan Arsenalu. Cesc nie miał takiego wpływu na mecz, jak w poprzednich spotkaniach, lecz wywalczył rzut karny (50'), który na bramkę nie zamienił jednak Villa. El Guaje zrehabilitował się niecałą minutę później wyprowadzając Hiszpanów na prowadzenie.

Druga bramka padła w 72. minucie spotkania, po rzucie wolnym z rogu boiska, a strzelił ją napastnik Athletic Llorente, płaskim strzałem po ziemi z kilku metrów.

Hiszpanie awansowali do półfinału Pucharu Konfederacji bez straty punktu i bramki ustanawiając rekord zwycięstw reprezentacyjnych - 15 z rzędu. Zespół prowadzony przez Vicente Del Bosque wyrównał także rekord 35 meczów bez porażki, który należał do Brazylii.

Cesc FabregasHiszpania autor: Damian Romankiewicz źrodło: Własne
waldek_89 komentarzy: 573521.06.2009, 17:07

no to gratulacje, oby tak dalej Cesc, niech gra.

Szef komentarzy: 1303521.06.2009, 16:15

Hiszpania to obecnie najlepszav druzyna swiata i nikt ich nie jest wstanie pokonac

Polas komentarzy: 55121.06.2009, 14:29

solar--->"Hiszpanie awansowali do półfinału Pucharu Konfederacji bez straty punktu i bramki ustanawiając rekord zwycięstw reprezentacyjnych - 15 z rzędu."

Już to zrobiła;]

solar komentarzy: 146521.06.2009, 13:30

o a casillas gdzie?

Hiszpania chyba niedlugo pobije rekord wygranych z rzedu cos mi sie wydaje ;)

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 321.06.2009, 12:40

Cesc we wczorajszym spotkaniu nie zagrał może rewelacyjnie, ale ogólnie występ może uznać za dość udany. ;) Miał asystę i wywalczył rzut karny, choć uważam, że gdyby to właśnie on, a nie Villa by go wykonywał, to padł by gol. ;p
Nasz kapitan jest w formie i myślę, że tymi występami udowadnia, że zasługuję na grę w pierwszym składzie, niezależnie od tego, czy Iniesta jest zdrowy. ;D

crisadus komentarzy: 850721.06.2009, 12:34

Cesc gra coraz lepiej:) Na ligę będzie w świetnej formie.

Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 521.06.2009, 12:30

Ostro go podciął ten Afrykańczyk, przed rzutem karnym. Szkoda, że wtedy Villa nie wykorzystał jedenastki.

groch876 komentarzy: 68421.06.2009, 11:54

Super że Cescowi forma rosnie :P

CF4 komentarzy: 138321.06.2009, 11:47

no Cesc to główna podpora reprezentacji ;p

mierkiew komentarzy: 750 newsów: 35521.06.2009, 11:34

Gra Hiszpanii mnie wprost oszałamia. Ich rekord gier bez porażki, biorąc pod uwagę to, iż większość z tych meczów to zwycięstwa, budzi respekt.

Z pewnością brak ich triumfu w Pucharze Konfederacji będzie sporym zaskoczeniem. Cieszy mnie, że Cesc jest częścią tej drużyny, która ma szansę zapisać się na kartach historii futbolu.

Zachodzę w głowę. kto przerwie tę ich passę, bo...ze sparingu z Polską zrezygnowali :P

prodigi komentarzy: 11121.06.2009, 11:27

Przy trafieniu Llorente, Cesc zaliczył asystę.

topol95 komentarzy: 152721.06.2009, 11:09

majormati---> Tak dobry napastnik jak Villa i tyle przestrzelonych sytuacji ,że szkoda gadać. Zgadzam się z tobą ,że gdyby nie ta bramka to byłby najgorszym piłkarzem na boisku.
Warto zaznaczyć ,że łączony z nami R.Albiol miał kilka udanych interwencji w obronie ;)

Carim komentarzy: 37421.06.2009, 11:05

Cesc chyba wygra puchar konfederacji taki mi się przynajmniej wydaje!!!

Arsenal1994 komentarzy: 749721.06.2009, 11:02

Ogladalem caly mecz. Cesc nic wielkiego nie pokazal ale ogolnie cala hiszpania nie pokazal czegos nadzwyczajnego, RPA dobrze sie bronilo i czesto atakowali. Myslalem ze mecz sie zakonczy wynikiem 0-0 ale hiszpania mimo slabszej gry pokazal ze klasa miedzy nimi a afrykanczykami jest spora

majormati komentarzy: 191521.06.2009, 11:02

A moim zdaniem Fabregas był jednym z lepszych aktorów tego widowiska , na pewno przyćmił w środku Xaviego który nie grał na takim poziomie do jakiego nas przyzwyczaił , gdyby Villa nie strzelił tej pięknej bramki uznałbym go za najgorszego gracza we wczorajszym meczu.

topol95 komentarzy: 152721.06.2009, 10:52

Oglądałem cały mecz i Cesc nic specjalnego w tym spotkaniu nie pokazał. Ładny gol Villi. Szkoda tylko ,że po tym jak Fabregas wywalczył karnego to Villa nie zdobył bramki ;) RPA w pierwszej połowie nie straciła bramki i ogólnie nawet dobrze grali patrząc z jakim przeciwnikiem się mierzyli ;) Ciekawe więc jaki wynik byłby w meczu Hiszpania-Polska....

aRamsey komentarzy: 948621.06.2009, 10:52