Hleb: Bycie Kanonierem to wspaniała rzecz!

Hleb: Bycie Kanonierem to wspaniała rzecz! 22.12.2006, 12:20, Bartosz Cębrzyna 0 komentarzy

Alex Hleb, pomocnik Arsenalu i reprezentacji nardowej Białorusi powiedział, że uwielbia być Kanonierem i wreszcie zaaklimatyzował się w Anglii.

Arsenal w 2005 roku sporo zrobił, aby Alex zasilił jego skład, ale pomimo słabego pierwszego sezonu Wenger nie przestał w niego wierzyć, a to teraz się z pewnością spłaca.

"Futbol w Anglii jest najlepszy i najszybszy. Grając pod okiem Arsena mogę się jeszcze wiele nauczyć. Czuję, że tworzę tą drużynę, że jestem dla niej przydatnym ogniwem."

"W każdym meczu daję z siebie wszystko i napewno dzięki temu rozwinąłem się piłkarsko w ostatnim czasie."

autor: Bartosz Cębrzyna źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady