Hughes po meczu

Hughes po meczu 24.12.2006, 12:29, Bartosz Cębrzyna 0 komentarzy

Menadżer Blackbourn, Mark Hughes był zawiedziony wynikiem spotkania, ale przyznał, że jego drużyna nie grała najgorzej.

"Ładnie rozpoczeliśmy. Potem szybko Arsenal zdobył trzy bramki, ale nie poddaliśmy się i doprowadziliśmy do wyniku 3:2. Wtedy odżyła w nas nadzieja na remis, ale pięknie bronił Jens Lehmann. Potem kolejne trzy bramki w końcówce nas przybiły."

"Z całego serca szanuję Arsenal. Grali dziś piękny i skuteczny futbol. Czasem się im noga podwinęła, ale nie mogliśmy na teoliczyć w tym meczu."

"Nie graliśmy słabo, ale wynik jest niepocieszający. Ładnie grał Bentley, a skutecznością popisał się Nonda."

"Przed nami kolejny trudny mecz. Tym razem przyjdzie nam się zmierzyć z Liverpoolem. Musimy zagrać lepiej w obronie, a wszystko będzie dobrze."

autor: Bartosz Cębrzyna źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady