Jenkinson o przerwie pomiędzy meczami

Jenkinson o przerwie pomiędzy meczami 23.12.2013, 18:26, Jakub Tesluk 10 komentarzy

Carl Jenkinson jest zdania, że dziewięciodniowa przerwa pomiędzy meczami miała dobry wpływ na formę Kanonierów.

- Dobrze jest mieć przerwę, trochę odpocząć. Do tej pory szło nam świetnie w tym sezonie. Może odpoczynek to właśnie to, czego potrzebowaliśmy. Relaks był bardzo przydatny – powiedział Anglik.

- Po porażce dobrze jest zagrać kolejny mecz najszybciej jak to tylko możliwe, żeby się odkuć, ale z drugiej strony przerwa od grania ma też swoje zalety. Możesz dać trochę odpocząć zarówno ciału jak i umysłowi – mówił Jenkinson.

- Ostatnio nasze mecze z Chelsea są bardzo ważne, a oprócz tego zawsze jest to świetne widowisko – dodał.

Już dzisiaj Kanonierzy rozpoczną serię 3 meczów w ciągu 6 dni. O 21 czasu polskiego zmierzą się z Chelsea.

Carl JenkinsonChelsea FC autor: Jakub Tesluk źrodło: arsenal.com
dudekns komentarzy: 605026.12.2013, 12:38

Carl potrzebuje jeszcze trochę czasu, żeby się ogarnąć.

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57023.12.2013, 20:28

2-3 dni mieli odpoczynku pomiędzy meczami, teraz 8, więc niech udowodnią, że mają w nogach dość siły, żeby biegać szybciej, lepiej, skuteczniej od piłkarzy Chelsea.

kalul komentarzy: 53223.12.2013, 20:13

pamietam mecze Arsenalu z Chelsea na Emirates w okolicach Świąt Bożego Narodzenia, były zawsze to megaważne mecze po potknięciach i miały one potwierdzić nasze aspiracje na tytuł. A oto wyniki: 16.12.2010r. 1-0 po bramce Gallas, 27.12.2007r. 3-0 po bramkach Songa, Fabregasa i Walcotta, 23.12.2013r. ?

klon410 komentarzy: 8423.12.2013, 19:11

@mruw

Ci sie chyba arsenal z tottenhamem pomylil ... my przegralismy tylko z man city. man u i aston villi nie licze jako pretendentow do tytulu

mruw komentarzy: 413423.12.2013, 19:06

Jeżeli wygramy dzisiaj to pokażemy że jesteśmy godni tytułu. Bo tak naprawde do tej pory wszystkie mecze i innymi potentatami do tytułu przegraliśmy.

afc4life komentarzy: 478323.12.2013, 19:04

Paniu76 , hehe to jest to na co druzyny Mourinho licza najbardziej :) Czyli kontraataki. Najwazniejsze to grac pewnie i uwaznie z tylu i w srodku pomocy.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125123.12.2013, 18:53

No to niech dzisiaj pokażą na co nas stać :)

Paniu76 komentarzy: 1246423.12.2013, 18:50

Musimy od początku narzucić swój styl gry, smerfy nie mogą wyjść ze swojej połowy, koncentracja w obronie, skuteczność i damy radę ! COYG!

Verminator97 komentarzy: 1490023.12.2013, 18:41

Dzisiaj będę zadowolony tylko i wyłącznie z trzech punktów. Musimy wrócić na zwycięską ścieżkę, a co za tym idzie na fotel lidera Premier League.