Kanonierzy liderem grupy B. Arsenal 3-1 Olympiakos!

Kanonierzy liderem grupy B. Arsenal 3-1 Olympiakos! 03.10.2012, 21:44, Marcin Stefaniak 1346 komentarzy

Solidna gra i dobry wynik. Tak można podsumować starcie Kanonierów z Olympiakosem. Podopieczni Wengera mimo błędów w defensywie przez znaczną część spotkania dominowali Greków i pewnie wygrali drugie spotkanie w grupie B.

Arsenal: Mannone, Jenkinson, Koscielny, Vermaelen, Gibbs, Coquelin, Cazorla, Arteta, Oxlade-Chamberlain, Gervinho, Podolski

Olympiakos Pireus: Megyeri, Maniatis, Machado, Mitroglou, Contreras, Fuster, Holebas, Siovas, Manolas, Diakité, Greco

Od pierwszych minut podopieczni Wengera starali się zdominować przeciwnika i przejąć kontrolę nad spotkaniem, ale w 5. minucie po fatalnym błędzie Vito Mannone szansę na gola mieli Grecy, jednak na czas w pole karne wrócił Mikel Arteta i zablokował strzał.

W 12. minucie z rzutu wolnego próbował Cazorla, ale dobrą interwencją popisał się Megyeri. Przez kolejnych kilkanaście minut Kanonierzy utrzymywali się przy piłce i wymieniali dziesiątki podań. Nie przynosiło to jednak żadnych korzyści i gra była prowadzona w środku pola.

Mimo pozornej przewagi Arsenalu to Olympiakos raz po raz tworzył sobie dogodne sytuację do zdobycia bramki. W 30. minucie groźny strzał Fustera wybronił Mannone, a 5 minut później z najbliższej odległości chybił Mitroglou.

W 42. minucie wynik pojedynku otworzył Gervinho. Po podaniu od Gibbsa reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej płaskim strzałem z okolic 20 metra pokonał bezradnie interweniującego Megyeriego.

Wydawać by się mogło, że podopieczni Wengera zejdą na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem, jednak w 45. minucie strzałem głową do bramki Arsenalu trafił Mitroglou. Trafienie to było jednak głównie skutkiem poważnego błędu Thomasa Vermaelena.

Podobnie jak pierwsza, również druga część spotkania zaczęła się od niemrawych ataków Kanonierów. Z czasem zaznaczała się coraz większa przewaga gospodarzy poirytowanych golem straconym w ostatnich momentach pierwszej połowy.

Przyniosło to efekt w 55. minucie. Po dobrej akcji na lewym skrzydle Gervinho zagrał piłkę do Lukasa Podolskiego, a ten silnym strzałem umieścił ją między nogami Megyeriego i następnie w bramce.

Po strzelonej bramce obraz gry nie uległ diametralnej zmianie. Gracze Olympiakosu starali się naciskać Kanonierów już w defensywie, jednak Ci nic sobie z tego nie robili i spokojnie wyprowadzali kolejne groźne kontry.

Z czasem na boisku pojawili się Theo Walcott, Olivier Giroud i Aaron Ramsey.

W 89. minucie świetną okazję do strzelenia gola miał Olivier Giroud. Niestety Francuzowi po raz kolejny zabrakło odrobiny szczęścia, bowiem po świetnym podaniu Cazorli jego uderzenie zatrzymało się na defensorze Olympiakosu.

W doliczonym czasie gry Grecy rzucili się do desperackich ataków, jednak to podopieczni Wengera postawili kropkę nad "i".

Na chwilę przed końcowym gwizdkiem od bramki rozpoczął Mannone. Piłka trafiła na głowę Girouda, który popisał się świetnym zgraniem, którym wypuścił Ramseya na czystą pozycję. Walijczyk nie miał najmniejszych problemów z wykończeniem akcji i dobrym strzałem ustalił wynik spotkania na 3-1.

Liga MistrzówOlympiakos PireusRaport pomeczowy autor: Marcin Stefaniak źrodło: własne
I_Tak_I_Nie komentarzy: 141405.10.2012, 21:27

ładną ma dziewczynę? W jakim sklepie pracuje??

grand92 komentarzy: 793705.10.2012, 21:24

David92

pracuje w z jego dziewczyną , był ostatnio u mnie w sklepie

Barney komentarzy: 2097705.10.2012, 21:22

filip999 jak grac w obronie bo wyszukalem , ze mozna ustawic:Pressure Shooters – ustawia ciasną obronę dla dobrych strzelców z pół-dystansu i dystansu,
Lock Down Paint – podwaja zawodników w „pomalowanym”,
Focus on Stars – zawsze podwaja, broni ciasno i odcina od piłki gwiazdy w zespole przeciwnika,
Constant Pressure – podwaja rozgrywającego, wysokich w pomalowanym, ciasna obrona dla gwiazd,

moja gra w obronie
Ja tego nie potrafie zrobic, jak przepstrykuje zawodnika i lece do bloku oni podaja i nie nadażam za nimi. Wszystko dzieje sie zbyt szybko. Pozatym jak ktos z CPU szarzuje na kosz to moj obronca czesto sie z nim mija.
Jak dusze odbior to 9 na 10 prob konczy sie faulem.

Pinguite komentarzy: 1502005.10.2012, 21:14

30 minut nie ma... a internet jest... to jest najważniejsze.

Krzysztof95 komentarzy: 142805.10.2012, 21:06

No niestety ja juz z 30 min nie mam i co tu robic? ?

vantastic

Wielu młodych piłkarzy Arsenalu ma ogromny potencjał: Afobe, Aneke, Olsson, Gnabry, Eisfeld... Nie wiadomo jednak kto się przebije, a kto nie będzie potrafił wykorzystać swojego potencjału.

kanonierosll komentarzy: 197905.10.2012, 21:04

@krzychu o czym ty do nas rozmawiasz? :D

I_Tak_I_Nie komentarzy: 141405.10.2012, 21:04

Krzysztof
ja jeszcze mam

Me3mber komentarzy: 256105.10.2012, 21:04

Jutro jadę oglądać mecz w domu kibica młotów, mam nadzieję, że Arsenal nie narobi mi obciachu ;/

Pinguite komentarzy: 1502005.10.2012, 20:58

maciej > Chodzi Ci o router? Internet bezprzewodowy? Pewnie ustawienia routera wróciły do fabrycznych ustawień, musisz ponownie go skonfigurować, a przede wszystkim zrób diagnostykę.

vantastic komentarzy: 99205.10.2012, 20:57

Przypominam,że wczoraj Arsenal U-21 rozegrał spotkanie z Olympiakosem w ramach NextGenSeries.Skończyło się na 0-0,ale kadra redaktorów jest na tyle liczna,że napisanie newsa o tym nie powinno stanowić żadnego problemu.Warto wspomnieć,że zagrał Jon Toral.Zastanawiam się jak potoczą się jego losy po wyleczeniu tej kontuzji.Potencjał ma przeogromny.Oczywiście Wenger pojawił się na trybunach.

kamil_malin komentarzy: 933205.10.2012, 20:54

Obstawiam, że zobaczymy Theo na boisku. Chamberlain ostatnio gra słabiej.

maciej598598 komentarzy: 184505.10.2012, 20:54

elo internet mi nie działa bez kabla wie ktoś czemu?? zawsze działał.

Michal123 komentarzy: 154105.10.2012, 20:52

Zgadzam się w 100% z tymi derbami.

kanonierosll komentarzy: 197905.10.2012, 20:51

@NINEBITEWOLF wytrawny żart... a może to był sarkazm....

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41205.10.2012, 20:51

Topek

Nic mu nie jest - tak tylko napisałem, że taka opcja też jest prawdopodobna. Gibbsowi może Wenger dać odpocząć, a nawet jeśli nie, to Santosa Boss wystawiał też na skrzydle - więc you never know.

Wielo komentarzy: 147405.10.2012, 20:50

MiEvo
Sagna w poniedziałek 60 min w jakimś meczu zagra więc to odpada

Wielo komentarzy: 147405.10.2012, 20:48

W Ligue 1 dopiero w niedziele ciekawy meczyk Marsylia- PSG chociaż i tak go nikt nie będzie oglądać bo w tym samym czasie Barcelona - Real ;P

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1405.10.2012, 20:48

A to niespodzianka to nie przypadkiem Bacary Sagna?

Marcinafc93 komentarzy: 32837 newsów: 105.10.2012, 20:48

Bedą emocje w tym meczu liczę na Inter najlepszy dla mnie klub z Włoch.

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12605.10.2012, 20:44

Midgardsorm, czemu Santos? O_o Gibbsowi coś jest?

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 105.10.2012, 20:43

najgorsze jest to, że osoba która daje takie warny przez brak uzasadnienia i brak podpisania/odpowiedzi sama udowadnia tym że popełniła błąd. tym pokazuje brak dojrzałości i odpowiedzialności swojej czyny oraz brak szacunku do użytkowników portalu na którym się udziela

Wielo komentarzy: 147405.10.2012, 20:43

Jeżeli jutro ma być jakas niespodzianka to czuje, że to będzie Arshavin od 1 minuty na boisku ;>

@Borekenema
Nie mam zielonego pojęcia kto Ci dał tego warna. Jeżeli nie wiesz kto, to po prostu napisz maila do jednego z administratorów (a nie redaktorów) i opisz zaistniałą sytuację.

Pinguite komentarzy: 1502005.10.2012, 20:39

xTH > Jak Twój komp ma wejście HDMI to możesz podłączyc do tv.

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1405.10.2012, 20:38