Kanonierzy liderem grupy B. Arsenal 3-1 Olympiakos!

Kanonierzy liderem grupy B. Arsenal 3-1 Olympiakos! 03.10.2012, 21:44, Marcin Stefaniak 1346 komentarzy

Solidna gra i dobry wynik. Tak można podsumować starcie Kanonierów z Olympiakosem. Podopieczni Wengera mimo błędów w defensywie przez znaczną część spotkania dominowali Greków i pewnie wygrali drugie spotkanie w grupie B.

Arsenal: Mannone, Jenkinson, Koscielny, Vermaelen, Gibbs, Coquelin, Cazorla, Arteta, Oxlade-Chamberlain, Gervinho, Podolski

Olympiakos Pireus: Megyeri, Maniatis, Machado, Mitroglou, Contreras, Fuster, Holebas, Siovas, Manolas, Diakité, Greco

Od pierwszych minut podopieczni Wengera starali się zdominować przeciwnika i przejąć kontrolę nad spotkaniem, ale w 5. minucie po fatalnym błędzie Vito Mannone szansę na gola mieli Grecy, jednak na czas w pole karne wrócił Mikel Arteta i zablokował strzał.

W 12. minucie z rzutu wolnego próbował Cazorla, ale dobrą interwencją popisał się Megyeri. Przez kolejnych kilkanaście minut Kanonierzy utrzymywali się przy piłce i wymieniali dziesiątki podań. Nie przynosiło to jednak żadnych korzyści i gra była prowadzona w środku pola.

Mimo pozornej przewagi Arsenalu to Olympiakos raz po raz tworzył sobie dogodne sytuację do zdobycia bramki. W 30. minucie groźny strzał Fustera wybronił Mannone, a 5 minut później z najbliższej odległości chybił Mitroglou.

W 42. minucie wynik pojedynku otworzył Gervinho. Po podaniu od Gibbsa reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej płaskim strzałem z okolic 20 metra pokonał bezradnie interweniującego Megyeriego.

Wydawać by się mogło, że podopieczni Wengera zejdą na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem, jednak w 45. minucie strzałem głową do bramki Arsenalu trafił Mitroglou. Trafienie to było jednak głównie skutkiem poważnego błędu Thomasa Vermaelena.

Podobnie jak pierwsza, również druga część spotkania zaczęła się od niemrawych ataków Kanonierów. Z czasem zaznaczała się coraz większa przewaga gospodarzy poirytowanych golem straconym w ostatnich momentach pierwszej połowy.

Przyniosło to efekt w 55. minucie. Po dobrej akcji na lewym skrzydle Gervinho zagrał piłkę do Lukasa Podolskiego, a ten silnym strzałem umieścił ją między nogami Megyeriego i następnie w bramce.

Po strzelonej bramce obraz gry nie uległ diametralnej zmianie. Gracze Olympiakosu starali się naciskać Kanonierów już w defensywie, jednak Ci nic sobie z tego nie robili i spokojnie wyprowadzali kolejne groźne kontry.

Z czasem na boisku pojawili się Theo Walcott, Olivier Giroud i Aaron Ramsey.

W 89. minucie świetną okazję do strzelenia gola miał Olivier Giroud. Niestety Francuzowi po raz kolejny zabrakło odrobiny szczęścia, bowiem po świetnym podaniu Cazorli jego uderzenie zatrzymało się na defensorze Olympiakosu.

W doliczonym czasie gry Grecy rzucili się do desperackich ataków, jednak to podopieczni Wengera postawili kropkę nad "i".

Na chwilę przed końcowym gwizdkiem od bramki rozpoczął Mannone. Piłka trafiła na głowę Girouda, który popisał się świetnym zgraniem, którym wypuścił Ramseya na czystą pozycję. Walijczyk nie miał najmniejszych problemów z wykończeniem akcji i dobrym strzałem ustalił wynik spotkania na 3-1.

Liga MistrzówOlympiakos PireusRaport pomeczowy autor: Marcin Stefaniak źrodło: własne
kanonierosll komentarzy: 197905.10.2012, 17:31

pamiętam w te wakacje jak byłem na plaży to przysdli cyganie, ludzie zaczeli ich mierzyć. strasznie mi było ich żal, bo gdybym ja urodził się cyganem i miałbym brać udział w takich sytuacjach, to nie było by za "ciekawie". ogólnie bez wzgl na rase itp powinno się szanować ludzi,

Belzebub666 komentarzy: 280105.10.2012, 17:31

Też się nad tym zastanawiałem, ale wydaje mi się, że Cyganie to tak jak u nas Ślązacy, bardziej odłam niż naród

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 105.10.2012, 17:30

itakinie
Cyganie nie mają państwa :)

Belzebub666 komentarzy: 280105.10.2012, 17:30

ale k**** co za tupet, łazic po bloku i chwytac za klamki, oni się łudzą, że co , ktoś drzwi nie zamknął ? ja sam mam taką przypadłośc, że się czasami po 3-4 razy wracam bo nie potrafię zapamiętac momentu zakluczenia drzwi ;), raz to nawet z lekcji poszedłem bo byłem pewien na 100 %, że zostawiłem otwarty dom, tak samo mam z samochodem

I_Tak_I_Nie komentarzy: 141405.10.2012, 17:29

Panowie a ja mam takie pytanie. To jest jedna z moich życiowych zagadek której jeszcze nie rozszyfrowałem i nikt nie mógł (jak dotąd) mi pomóc. Mianowicie:
Czym się różnią cyganie od Rumunów ??

kanonierosll komentarzy: 197905.10.2012, 17:28

jeżeli mowa tu o rasizmie i sprawach tym podobnych to jestem antysemitą. kojarzycie co się dzieje w palestynie?

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12605.10.2012, 17:27

Cyganie są spoko.

kanonierosll komentarzy: 197905.10.2012, 17:25

@belzebub , też dziś ktoś mi dzwonił do domofonu a nikt ie wszedł... prwnie skusił kogoś widok naszej klatki która po remoncie wygląda zajbiś... mamy okno przestrzeń i wszyskto ... idealne miejsce dla palaczy...

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1405.10.2012, 17:24

@Belzebub666 Witaj w klubie. Ja szanuje większość ludzi ale cyganów nie cierpię.

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 605.10.2012, 17:23

Nasz mecz będzie jutro transmitowany na Canal + Sport?

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 205.10.2012, 17:22

Di Natale to jest geniusz. Takiego napastnika nam brakuje.

Belzebub666 komentarzy: 280105.10.2012, 17:21

ja nie lubię cyganów, dzisiaj widziałem jak dwie młode cyganki próbowały się dostac do bloku, patrzyły przez szybę drzwi do domofonu i mówiły "ulotki" , pewnie znowu poszły chwytac za klamkę w nadziei , że ktoś zapomniał zamknąc drzwi

kwiatinho komentarzy: 1313105.10.2012, 17:20

Piłkarze po 30 swoim doświadczeniem nadrabiają braki kondycyjne i szybkościowe. Przykładem może być Giggs czy Andrea Pirlo jeden z najlepszych piłkarzy Euro 2012

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 205.10.2012, 17:18

Ja nie jestem rasistą. Ale nie trawie Azjatów. Reszta jest normalna.

mskafc komentarzy: 579605.10.2012, 16:57

A mnie zjechali jak powiedzialem, ze nie lubie murzynow i marokancow :)

Arsenal_1886 komentarzy: 1952105.10.2012, 16:50

New Morocco Coach Rachid Taoussi has left Marouane Chamakh & Adel Taarabt out of his 26-man squad that will face Mozambique.

Nic dziwnego . Obaj są rezerwowymi w swoich klubach . Gorzej ma się sytuacja z naszym napastnikiem .

bialysul komentarzy: 369905.10.2012, 16:49

Arsenal1886

dobry filmik, tylko jeszcze bardziej pokazuje mi to co juz i tak widzialem na meczach;), ludzie narzekaja na niego, oceniajac przez pryzmat goli, Giroud bardzo dobze porusza sie po boisku, swietnie sie wystawia, gole przyjda, jak tylko nasi pomocnicy zaczna go dostrzegac, czesto nasz atak nie wyglaad jakbysmy nie mieli dobrego napastnika, a jakbysmy mieli pomocnikow, ktorzy nie potrafia go obsluzyc, brakuje jeszcze zrozumienia, a Giroudowi brakuje zimnej krwi pod bramka, ale to przyjdzie z czasem, z kazdym golem, zmniejszy sie jego presja.

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 105.10.2012, 16:46

Też myślałem o czerwonych, ale nie dość, że bordowy to odcień właśnie tego koloru, to dochodzą do tego białe spodenki. Getry również, ale tak jak wspomniałeś - jest jeszcze komplet czerwonych.
Wyjazdówka z poprzedniego sezonu? Hm, nie wydaje mi się, również była ciemna. Myślę, że 3ci strój jest w kolorze żółci, jak przez ostatnie sezony. Coś w desen stroju jaki przywdziali Kanonierzy podczas meczu z Milanem na San Siro.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952105.10.2012, 16:40

youtube.com/watch?v=L66mluBwR9Q&feature=g-all-c

Zobaczcie ile dobrego daje nam Giroud .
Jak zacznie zdobywać gole to będzie wspaniale .

carlosV > Niby 3 komplet to wyjazdówki z poprzedniego sezonu . Jutro zagramy raczej w domowych strojach z czerwonymi getrami tak jak było z City lub w białych .

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 105.10.2012, 16:38

Nie ciekawi Was przypadkiem w jakich strojach wystąpimy z West Hamem? Wydaje mi się, że zarówno czerwone, jak i fioletowe będą się w dość sporym stopniu zlewać z koszulkami WHU..mamy 3ci komplet? W necie nic nie mogę znaleźć.

kamil_malin komentarzy: 933205.10.2012, 16:24

Posiada ktoś link do ściągnięcia drugiej połowy meczu z Olympiakosem?

Pingu
Do mnie do szkoły chodzi jeden gej i nie mogę tego zaakceptować :P. Nie wiem czemu. Już taki jestem ... To jest dla mnie chore. BLE

Pinguite komentarzy: 1502005.10.2012, 16:01

janek_4 > Znasz kilku "gejów"? wow, dobrze, że ja nie spotkałem w swoim życiu ani jednego geja, bo nie wiem jak zareagowała by na to moja tolerancja.

DamianArsenal12 komentarzy: 20105.10.2012, 16:01

ligamistrzow.com/aktualnosci/23533,mlody-talent-z-chorwacji-w-arsenalu

mallen komentarzy: 2123905.10.2012, 15:58

@janek_4

Jestem.

janek_4 komentarzy: 123505.10.2012, 15:57

A nieprawda, znam kilku i lubią oni estetyczne piękno. Więc jeśli piękna estetycznie jest kobieta to również są jej fanami. :)

janek_4 komentarzy: 123505.10.2012, 15:47

Który facet nie jest fanem pięknych kobiet? Chyba nie ma takiego. :)

DavidSilva21 komentarzy: 338105.10.2012, 15:47

Tak jestem fanem K.com na Fb ;p

Me3mber komentarzy: 256105.10.2012, 15:46

Pinguite -> szkoda, że na naszej stronce nie ma "Lubię to" ,bo bym Ci polubił komentarz ^^

Pinguite komentarzy: 1502005.10.2012, 15:44

Aaaa i oczywiście również fanem pięknych kobiet. :)

Jestem fanem Arsenalu i to chyba wystarczy. xP

kanonier91 komentarzy: 457005.10.2012, 15:42

jeżeli chodzi o mnie to oczywiście jestem :)

janek_4 komentarzy: 123505.10.2012, 15:37

Pytanie z ciekawości : jesteście fanami K.com na Facebooku? Oczywiście, o ile macie FB.:)

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 105.10.2012, 15:34

ofsajd.onet.pl/fotogalerie/gdzie-ja-widzialem-te-twarz-juz-wiem,5267834,12876159,galeria-maly.html
Patrzcie na de Gea :D

Arsenal_1886 komentarzy: 1952105.10.2012, 15:11

anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=233641

Alou Diarra nie zagra z Arsenalem .
Dobry piłkarz ,ale i tak nie jest podstawowym zawodnikiem Młotów . W środku pola na Arsenal zapewne zagra Diame , Nolan i Noble tak jak z QPR ostatnio .

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 105.10.2012, 15:01

wczoraj nasze kobietki wygrały z Barceloną 4:0 w Lidze Mistrzów. Brawo ;)

MateuszK4nonier komentarzy: 440405.10.2012, 14:49

Z fejsbuka k.com. Fajnie to podczas meczu wyglądało, Verma na poprzeczce, zmiana kamery i Verma w siatce. Gdyby był murzynem chyba by się przestraszył.

vinio komentarzy: 254705.10.2012, 14:39

według mnie Per to najlepszy obrońca środkowy Niemców i dziwi mnie trochę, że Koscielny grał w 1 11 Per doskonale zaczyna grać nie trwiedzę, że Kosa gorszy ba nawet mówię, że Kosy lepszy ale w tym momencie Kosa został rzucony na głęboką wodę

@lukaszz
Messi w praktycznie każdym meczu strzelał gole, spisywał się lepiej na środku ataku niż Villa.
swoją drogą ogólnie Barcelona mało mnie nie interesuje, jak chce pooglądać słabe aktorstwo to włączam pierwszą miłość

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 105.10.2012, 13:47

a tak swoją drogą-do kiedy Rosicky i Diaby mają kontrakty?

lukaszz komentarzy: 27905.10.2012, 13:46

Borekenema

Ja sądzę że Barca zanotowała słabszy sezon nie przez gorszą dyspozycję swojego "motoru napędowego", ale przez kontuzję Villi, oprócz Messiego nie miał za bardzo kto bramek strzelać, Pedro miał słaby sezon, Alexis trochę goli strzelił, ale też nie za dużo, a Messi to jest też tylko człowiek i nie jest w stanie rozegrać 60-70 spotkań na światowym poziomie i w każdym strzelać gole.

AFC1208 komentarzy: 137005.10.2012, 13:43

Popatrz po ilu kontuzjach jest Xavi, a po ilu Rosa, a porem porównuj.