Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach

Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 12.10.2015, 16:50, Adam Cygański 1028 komentarzy

Wczoraj na wielu kontynentach swe mecze rozgrywały reprezentacje narodowe.

W spotkaniach tych grali również Kanonierzy, a oto jak się zaprezentowali:

Olivier Giroud

Dania 1-2 Francja

Giroud grał do 73. minuty, a w 4. i 6. minucie strzelił dwa gole, które ostatecznie zapewniły Francuzom zwycięstwo w spotkaniu z Danią (wideo).

Theo Walcott, Kieran Gibbs i Alex Oxlade-Chamberlain

Anglia 2-0 Estonia

Walcott w meczu w tym, w którym strzelił gola (wideo), grał do 83. minuty. Oxlade-Chamberlain pojawił się na boisku w 73. minucie, a Gibbs całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Santi Cazorla

Hiszpania 4-0 Luksemburg

Cazorla rozegrał cały mecz, a w 42. i w 85. minucie wpisał się na listę strzelców (wideo).

Mesut Özil

Niemcy 2-1 Gruzja

Özil rozegrał całe spotkanie, a w 79. minucie asystował przy trafieniu Maxa Kruse (wideo).

Wojciech Szczęsny

Polska 2-1 Irlandia

Szczęsny cały mecz przesiedział na ławce.

Fanatic

Bergkamp marzył o grze dla Tottenhamu, tyle a propos "szans". Wszystko się da, wystarczy chcieć. Ale młodych francuzów sporo na rynku, bez obaw.

Czeczenia komentarzy: 1248715.10.2015, 20:52

Jeżeli chodzi o numery, to liczy się tylko "1" - na koniec sezonu w tabeli. Reszta warta tyle co Tottenham. Czyli "G", i wcale nie chodzi mi o Górnika Zabrze.

Fanatic komentarzy: 599115.10.2015, 20:50

Co do Zoumy to Zouma to odwieczny fan chelsea - nie było na niego żadnych szans

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 315.10.2015, 20:47

Watford v Arsenal
Komentuja: Pelka - Rudzki

new_star komentarzy: 6852 newsów: 915.10.2015, 20:45

jeśli mowa o numerach, to dla mnie 11 do Ozila średnio pasuje.

TakKrzysiu komentarzy: 893615.10.2015, 20:29

Siemanko, muszę znaleźć jedną rzecz i póki co mam z tym problem, może źle szukam.

Muszę znaleźć materiały związane z diagnostyką/pomiarem (prawidłowym) mięśni kończyny dolnej (jakieś wideo czy obrazowo przedstawiony zabieg). Pytam bo są tu różni studenci i być może ktoś kiedyś miał podobny problem a wiedział jak szukać

Vili komentarzy: 2715.10.2015, 20:17

FPL: Pany mam pytanko, czy te sobotnie mecze Afrykańskich reprezentacji będą się odbywały w najsilniejszych składach czy o co tutaj chodzi ? :D zawodnicy typu Ayew, Toure czy tam Bolasie będą grali w Premier League czy w reprach ? Ktoś coś wie na ten temat ? / jak było to sorry ;d

michalm1 komentarzy: 702015.10.2015, 20:01

Czekam aż Alexis przejmie 7 żeby kupić kolejną koszulkę. Jednocześnie nie wyobrażam sobie żeby Rosicky odszedł...

AaronLieber27 komentarzy: 612715.10.2015, 19:42

A Wozniacki po raz kolejny prezentuja swoja "swietna" forme w tym sezonie.

aNormalny komentarzy: 348215.10.2015, 19:38

0304
walkower

0304 komentarzy: 91415.10.2015, 19:19

FPL: Co w przypadku, w którym 4 zawodników z pola jest niedysponowanych na najbliższe spotkanie?

koczan_4 komentarzy: 330215.10.2015, 19:18

Po.odejściu Artety jego numer przejmie pewnie Rambo, pasuje jakoś do niego 8. Alexis pewnie będzie chciał 7 po Rosie a AOC trafi się pewnie 17. Tak czuję.

MarcinQT komentarzy: 260415.10.2015, 19:09

Co to za różnica, ważne że 2-5 to obrońcy.

Doktor komentarzy: 770615.10.2015, 19:06

I 2, 3 to numery bocznych, 4 i 5 dla środkowych, 4 zamienne z 6 jako pozycja DM'a.

@MarcinQT

Oczywiście z pary napastników a'la Henry/Bergkamp, Rooney/Berbatov czy coś w tym stylu nie muszę mówić, który otrzymałby jaki numer przy takiej opcji.

Doktor komentarzy: 770615.10.2015, 19:03

Choć dzięki Henry'emu kojarzę także 14. jako numer napastnika... No, może jeszcze dzięki X. Alonso i Mascherano za numer defensywnego pomocnika, do innych ludków na boisku mi on nie pasuje.

8, Mikel, kapitanie odejdź
9, who da fak is 9? Podol idź na kebaba?
10, Jackie porcelanowa kostka

Po co komuś wchodzić w to bagno i brać pojedynczy numer? To klątwa podobnie jak opaska kapitańska

Doktor komentarzy: 770615.10.2015, 19:01

Podobało mi się to kiedyś w ustawieniu 4-4-2.

1 - 2, 5, 4, 3 - 11, 6, 8, 7 - 10, 9

Napastnik kiedyś kojarzył mi się także z numerem 11., ale to już zmierzchłe czasy, defensywny pomocnik także z numerem 4.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 815.10.2015, 18:56

To normalne, ze dla samych piłkarzy numer ma znaczenie [jak dla Cecha 33], ale dla kibiców to ma bardzo minimalne znaczenie. Choć najwidoczniej dla niektórych nie.

AlexVanPersie komentarzy: 806415.10.2015, 18:55

Ktoś bramkostrzelny w zimie?

Hiszpańskie media donoszą, że Papcio oszczy zemby na Nolito...

Czyli w lutym Renata Adelajda na prawym skrzydle, Nolito na rezerwie a Ox na wypożyczeniu? ;)

Doktor komentarzy: 770615.10.2015, 18:54

oczywiście, mój błąd ;)

MarcinQT komentarzy: 260415.10.2015, 18:54

Chyba chciałeś napisać nie wziąłby :P

Doktor komentarzy: 770615.10.2015, 18:53

I nie ja jedyny. Gdyby numery nie miały znaczenia, to Sanchez wziąłby 17., którą dzierżył Monreal.

MarcinQT komentarzy: 260415.10.2015, 18:52

Ale równie dobrze jest różnicą dla tych co już wcześniej kupili i muszą zmieniać numer bo ten kogo kupili zmienił.

AlexVanPersie komentarzy: 806415.10.2015, 18:51

Zamiana numerów?

Wielcy zawodnicy mają moc zamieniania goofnianych numerów w numery legendy.

Tak zrobił Thierry z 14, tak też będzie z 17 Sancheza mam nadzieję. Poza tym Song, który miał 17 odszedł do Barcy a z Barcy przyszedł Alexis i też wziął 17. Przypadek?

MarcinQT komentarzy: 260415.10.2015, 18:51

Dla tych co kupują koszulki jest różnica.

Doktor komentarzy: 770615.10.2015, 18:50

@simpllemann

Yep. Lubię, jak zawodnicy podstawowego składu mają numery 1-11. Pod tym względem jestem tradycjonalistą.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 815.10.2015, 18:48

co za różnica jaki numer [nie odpisuj]

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52415.10.2015, 18:48

Doktor
Tak dużą uwagę przywiązujesz do numerów na koszulkach?

Doktor komentarzy: 770615.10.2015, 18:47

Chambersa* ofc.

Tak patrzę na Chembrsa i żałuję, że Papa nie połakomił się na Zoumę swego czasu, Francuz wydaje się być dużo większym talentem.

A w zimę? Chcę kogoś bramkostrzelnego, może być skrzydłowy typu Yarmolenko, któremu w czerwcu kończy się kontrakt, więc nie trzeba byłoby dużo wybulić. I przydałby się zastępca dla Coqa... ale to raczej niemożliwe patrząc na Wengera.

Doktor komentarzy: 770615.10.2015, 18:45

Arteta, Flamini i Mertesacker to powinni być pierwsi kandydaci do opuszczenia tego klubu, odejdzie pewnie też Rosa i Debuchy (ale tu jest zastępstwo - Jenkinson). Jeśli Chambers ma stanowić o przyszłości Arsenalu, to odejściu Pera powinien być trzecim obrońcą, inaczej nie wróżę mu przyszłości.

I numery:
4 - Coquelin
7 - Sanchez
8 - Ramsey

Choć osobiście wolałbym Ozila z ósemką i Ramseya z dziesiątką.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 815.10.2015, 18:38

Benteke to może i 2 lata temu przyjęlibyśmy z pocałowaniem ręki, gdy był w świetnej formie, ale teraz mierzymy wyżej i nie potrzebujemy kogoś kto 'a nóż widelec się mu zwyżka formy trafi'.

Alonso komentarzy: 1282415.10.2015, 18:37

arsenallord
I Artety, ostatnie dwa rekwizyty z panicznych zakupów w 2011. Już nie będę przypominał po jak wysokiej przegranej.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 815.10.2015, 18:35

MarcinQT
Czyli jednym zdaniem: Mertesacker jest solidny, gdy nie potrzebujemy obrony do wygrywania meczu.

AlexVanPersie komentarzy: 806415.10.2015, 18:35

kończąc wątek sancheza to zgadzam się z Claudem :)

youtube.com/watch?v=fNfrcY4gsxc

arsenallord komentarzy: 29722 newsów: 11715.10.2015, 18:27

Pera to w Arsenalu być nie powinno.

MarcinQT komentarzy: 260415.10.2015, 18:24

Ale nie u nas bo u nas się gra na atak a nie na obronę.

lays komentarzy: 3987115.10.2015, 18:18

Prosze Was. Ja już nie mam na Pera słów. SSIE.

Gral przez jakiś okres dobrze, a teraz co?

Bramki z Leicester to jego popis geniuszu... ja go nie chce. Dosyć z drewnem i tą szybkoscia przy kontrach. Pozniej tracimy bramki jak z Monaco, czy Leicester po atakach... i szybkiej kontrze rywala.

MarcinQT komentarzy: 260415.10.2015, 18:18

W Chelsea czy innym Atletico Mertesacker byłby bardzo dobrym obrońcą.

MarcinQT komentarzy: 260415.10.2015, 18:17

Mertesacker jest bardzo dobry jak gramy cofnięci w obronie na kontry, ale z reguły to my dominujemy i obrona wysoko wychodzi i kontry są przeciwko nam, Mertesacker ich nie obroni - to nie jego wina, po prostu nie ma możliwości do tego.

AlexVanPersie komentarzy: 806415.10.2015, 18:07

Per to inna para kaloszy...

Moja miłość do Pera jest letnia, nie raz nazywałem go zresztą MerteSUCKEREM, ale ostatnio chodzi mi takie coś po głowie, ze może Gabryśka wygryzie Kosę?

Może Per jest niezbędny takim zawodnikom jak Gabryśka, Kosa by nimi dyrygować, a gdy są we dwóch to zabraknie im organizacji..
No i ta sztama Pera z Petrem, to ważna rzecz, gdy bramkarz się dogaduje z obrońcą.

Tak więc to tylko takie luźne uwagi na temat możliwego ukrytego znaczenia Pera dla naszej drużyny.

Simao12 komentarzy: 775215.10.2015, 18:02

Ile Quality na mb. ma Mertesacker?

AlexVanPersie komentarzy: 806415.10.2015, 17:59

Obejrzałem wszystkie gole Sancheza dla Arsenalu i w życiu nie widziałem tyle quality na metr kwadratowy, chyba ostatnio u Henry'ego. Niemal każdy jego gol to masterpiece/szok/banger.

Chyba przechodzę z sekcji "fan" do sekcji "fanatyk/groupies".

arsenallord komentarzy: 29722 newsów: 11715.10.2015, 17:50

Mi też Gabriel bardzo się podoba. Z Kosą mogą stworzyć nawet najlepszy duet środkowych obrońców w Premier League.

qba555 komentarzy: 797 newsów: 115.10.2015, 17:39

@janikk
hltv.org/news/16170-virtuspro-gets-100m-investment

AlexVanPersie komentarzy: 806415.10.2015, 17:37

@Doktor

Ja jestem fanem Gabrysi i już już w okienku transferowym robiłem sondę na ten temat, ale ja nie jestem komentatorem, któremu opinie są pamiętane.

Choć z drugiej strony, społeczność k.com pamięta i potrafi wypomnieć opinie sprzed lat...:)

AlexVanPersie komentarzy: 806415.10.2015, 17:35

Ta opinia z lfc potwierdza tylko to o czym wielu zapomina: Arsenal gra taką piłkę, której większość drużyn nam zazdrości.

Wiadomo, ze nie gramy zawsze fajnie, ale jak mamy dzień to nie ma nic lepszego niż 90 minut wengerballa.

Doktor komentarzy: 770615.10.2015, 17:27

Krychowiak? Chciałbym. W kadrze udowadnia, że może dać wiele drużynie w ofensywie!

Wyobraźcie sobie coś takiego: Coquelin/Krychowiak