Kanonierzy w reprezentacjach

Kanonierzy w reprezentacjach 17.11.2013, 11:45, Adam Cygański 27 komentarzy

W ostatnich dniach na wielu stadionach na całym świecie odbyły się mecze barażowe o awans do Mistrzostw Świata 2014 oraz mecze towarzyskie.

W spotkaniach tych grali również Kanonierzy, a oto jak się zaprezentowali:

Laurent Koscielny, Bacary Sagna i Olivier Giroud

Ukraina 2-0 Francja

Z pewnością Laurent Koscielny nie zaliczy spotkania z Ukrainą do udanych. Francuz w meczu tym w doliczonym czasie gry obejrzał czerwona kartkę, a 10 minut wcześniej to po jego faulu na przeciwniku arbiter tego spotkania podyktował rzut karny (Wideo: Czerwona kartka Koscielnego). Giroud w tym spotkaniu grał do 70. minuty, a Sagna był rezerwowym.

Santi Cazorla i Nacho Monreal

Gwinea Równikowa 1-2 Hiszpania

Cazorla grał do 59. minuty i wpisał się na listę strzelców. Monreal całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Jack Wilshere i Kieran Gibbs

Anglia 0-2 Chile

Wilshere grał do 71. minuty, a Gibbs całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Mesut Özil i Per Mertesacker

Włochy 1-1 Niemcy

Özil grał od 59. minuty, z kolei Mertesacker z powodu choroby odstał od swego selekcjonera wolne.

Aaron Ramsey

Walia 1-1 Finlandia

Ramsey nie grał w tym meczu z powodu choroby.

Wojciech Szczęsny

Polska 0-2 Słowacja

Szczęsny przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Thomas Vermaelen

Belgia 0-2 Kolumbia

Vermaelen rozegrał całe spotkanie.

Tomas Rosicky

Czechy 2-0 Kanada

Rosicky nie znalazł się w kadrze na ten mecz.

Nicklas Bendtner

Dania 2-1 Norwegia

Bendtner grał do 60. minuty.

Carl Jenkinson

Anglia U-21 3-0 Finlandia U-21

Jenkinson rozegrał pełne 90 minut.

Mecze TowarzyskieMistrzostwa Świata 2014 autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125118.11.2013, 09:51

Zachowanie Koscielnego w ogóle mnie nie dziwi, on zawsze popełniał jakieś głupie błędy albo prokurował rzuty karne. Taki już ma charakter niestety. Ale to kolejny, który wróci bardziej wypoczęty. Mnie to cieszy :D

jamniczek666 komentarzy: 28218.11.2013, 09:03

W Kosie widac polskosc :)

A tak na powaznie to pauleta19 ma racje, w tym sezonie pokazal juz troche wslizgow bez sensu

dudekns komentarzy: 605018.11.2013, 08:22

Niech grają, tylko żeby cali i zdrowi wrócili do Londynu...

Quake85 komentarzy: 1016 newsów: 117.11.2013, 17:28

a pamiętacie EURO bez Angli

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 117.11.2013, 16:42

pauleta19, ukraina często wchodziła w pole karne, Koscielny próbował wybić piłkę ale nie trafił i ukrainiec się przewrócił, gdyby nic nie zrobił to by było gadanie "w takich sytuacjach kościelny nie może odpuszczać, przecież to jakby dał gola ukrainie za darmo"

Ukraina - karny

Nie uczy się na błędach. W polu karnym trzeba czasem odpuścić i pamiętać, że zagranie 50/50 nie wchodzi w grę.

pumeks komentarzy: 2080817.11.2013, 16:10

Ktos opowie jak Vermalen radził sobie z Kolumbią?

Blizniak96 komentarzy: 1457 newsów: 517.11.2013, 15:23

verma i kosa w 11 na soton, per jest po chorobie i nie ma co ryzykować, nie wiadomo jak ogranizm jest osłabiony, poza tym verma bardzo solidnie zagrał z ManU, więc taki duet bym widział

Kurczak007 komentarzy: 76317.11.2013, 15:21

Wszyscy macie jakieś sentymenty do Francji ale po co? Moim zdaniem niech wygra lepszy.... w pierwszym meczu Ukraińcy świetnie się spisali i mam nadzieję że to oni awansują:-)

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 117.11.2013, 14:11

Koen, a na podstawie oglądania meczu to Kościelny do momentu karnego był bezapelacyjnie najlepszym obrońcą Francuzów.

AfganskiMudzahedini komentarzy: 370017.11.2013, 14:03

Dobrze, że Kosa czerwo wyłapał, ukraińcy grali jak rzeźnicy nawet przy pewnym wyniku 2-0, jeszcze by mu się coś stało w rewanżu i zostalibyśmy z Vermą w środku, odpocznie na SOTON.

David92 komentarzy: 640017.11.2013, 14:03

Dla mnie na ten moment Francja jest po prostu za słaba żeby odrobić straty z pierwszego meczu. Wiedziałem, że nie będą mieć łatwo z Ukrainą ale takiego wyniku to się nie spodziewałem.

Verminator97 komentarzy: 1490017.11.2013, 13:46

MŚ bez Francji to trochę lipa. Od kiedy interesuję się piłką to mam do nich sentyment, pewnie też z tego powodu, że zawsze tam grało sporo kanonierów. Pamiętam finał MŚ z 2006 roku i tą porażkę po karnych z Włochami. Wtedy byłem za Francją od początku mistrzostw. Ta czerwona kartka Zidana - tego się nigdy nie zapomni :P

Mają jeszcze rewanż u siebie i wszystko może się zdarzyć :) Oby awansowali na Mundial, bd oglądał ich mecz z Ukrainą.

Kanyeast komentarzy: 315717.11.2013, 13:45

Koscielny do karnego rozgrywal swietny mecz, jeden z lepszych byl na boisku. Niestety karny plus czerwona rzucily cien na jego wystep.

Namess4 komentarzy: 851 newsów: 117.11.2013, 12:38

Z Soton chcę zobaczyć naszego kapitana obok Pera, zagrał on bardzo solidnie z MU, jakby nie było żadnej kontuzji. Brakowało mi tego jego podłączania się do pomocy.

asnl14fan komentarzy: 32517.11.2013, 12:18

ciężko będą mieli francuzi ale muszą awansować bo bez nich mundial będzie koszmarem

Luki342 komentarzy: 275517.11.2013, 12:03

dla arsenalu dobrze ze Kosa sotał czerwona bo odpocznie sobie ale dla francji juz nie.
Mam nadzieje ze francji uda sie odrobic straty bo to bardzo zmotywuje naszych kanonierów

Koen komentarzy: 86117.11.2013, 12:02

Na podstawie skrótów meczowych i wszystkich relacji to Kosa niestety bezapelacyjnie Flop of the Match.
Zastanawia mnie tylko po co wogóle Rosicky został powołany na ten mecz z Kanadą, skoro i tak dostał od selekcjonera wolne.

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068717.11.2013, 12:00