Kanonierzy w reprezentacjach 11.10.2014, 11:21, Michał Pałasz 3508 komentarzy

Kieran Gibbs, Jack Wilshere, Alex Oxlade-Chamberlain, Danny Welbeck, Calum Chambers

Anglia 5-0 San Marino, 9 października

Estonia vs Anglia, 12 października

Alex Oxlade-Chamberlain zaliczył asystę przy golu Danny'ego Welbecka, a Calum Chambers swój debiut w pełnym wymiarze czasowym w wygranym 5-0 spotkaniu z San Marino. Gole w pierwszej połowie zdobyli Phil Jagielka oraz Wayne Rooney. W drugiej odsłonie trafiali Welbeck, Andros Townsend i do własnej bramki - Alessandro Della Valle. W kadry narodowej powrócił także Kieran Gibbs, który razem z Jackiem Wilsherem zagrał 90 minut.

Santi Cazorla

Słowacja 2-1 Hiszpania, 9 października

Luksemburg vs Hiszpania, 12 października

Santi Cazorla wszedł na boisko na ostatnie 9 minut spotkania przeciwko Słowacji. Nieoczekiwanie wynik otworzyli Słowacy za sprawą Juraja Kucki. Wyrównać w 82. minucie zdołał Paco Alcacer, ale jeszcze przed końcem meczu Miroslav Stoch zapewnił gospodarzom 3 punkty.

Joel Campbell

Oman 3-4 Kostaryka, 10 października

Korea Południowa vs Kostaryka, 14 października

Joel Campbell cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych, ale jego drużyna narodowa wygrała w towarzyskim meczu z Omanem. Ćwierćfinaliści ostatniego Mundialu mieli jednak niemałe problemy z pokonaniem drużyny z Półwyspu Arabskiego.

Lukas Podolski

Polska vs Niemcy, 11 października

Niemcy vs Irlandia, 14 października

Lukas Podolski znalazł się w składzie Joachima Löwa na wyjazdowe spotkanie z Polską i starcie z Irlandią na własnym terenie w ramach kwalifikacji do Euro 2016.

Wojciech Szczęsny

Polska vs Szkocja, 14 października

Wojciech Szczęsny najprawdopodobniej wystąpi w bramce swojej reprezentacji w dwóch eliminacyjnych spotkaniach do Mistrzostw Europy. Polacy w Warszawie podejmą najpierw Niemców, a 3 dni później Szkotów.

Tomas Rosicky

Turcja 1-2 Czechy, 10 października

Kazachstan vs Czechy, 13 października

Tomas Rosicky rozegrał cały mecz przeciwko Turkom, a Czesi zwyciężyli na wyjeździe 2-1. Bulut dał prowadzenie gospodarzom, lecz już w 15. minucie wyrównał Sivok. W 58. minucie Dockal zdobył gola, który ostatecznie dał Czechom kolejne niezwykle istotne 3 punkty.

David Ospina

Kolumbia 3-0 Salwador, 11 października

Kolumbia vs Kanada, 15 października

David Ospina nie wystąpił w wygranym 3-0 meczu reprezentacji Kolumbii z Salwadorem. W pierwszej części gry bramkę zdobył Falcao. W 49. minucie na 2-0 podwyższył Bacca, a 120 sekund później ten sam zawodnik ponownie trafił do siatki i ustalił wynik meczu.

Alexis Sanchez

Chile 3-0 Peru, 11 października

Chile vs Boliwia, 15 października

Alexis Sanchez zagrał całe 90 minut w towarzyskim meczu przeciwko Peru. Dwa trafienia dla Chile zaliczył Vargas, a jedną bramkę dołożył Medel.

Alex Oxlade-ChamberlainDanny WelbeckReprezentacje autor: Michał Pałasz źrodło: Arsenal.com
Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40017.10.2014, 23:55

Nowy, dlugo wyczkiwany news ;)

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40017.10.2014, 23:52

Skoro Wenger ma wizje grac na jednym skrzydle srodkowym pomocnikiem, a na drugim skrzydlowym, to mam nadzieje, ze wkrótce zacznie Oxa traktowac jako śp. Wtedy sie doczekamy dobrej gry

BigPower komentarzy: 2672 newsów: 217.10.2014, 23:51

poruchać mu niewolno czy co...

BigPower komentarzy: 2672 newsów: 217.10.2014, 23:49

aha a ja myślałem, że zachował się perfidnie odnośnie arsenalu czy coś
ufff ulzyło mi ;)

TlicTlac komentarzy: 600917.10.2014, 23:48

Mam nadzieję, że Wenger mając do dyspozycji 5 niebanalnych skrzydłowych(Sanchez, Walcott, Ox, Joel, Gnabry) nie będzie wystawiał 2 "10" na boisku(Cazorla + Ozil);

gdyby tak się działo, można by stwierdzić na 99%, że Wenger stracił zdrowy rozsądek :>

mrsomebody komentarzy: 602117.10.2014, 23:44

Mnie jeszcze zastanawia na jak wiele stać Haydena.

mrsomebody komentarzy: 602117.10.2014, 23:43

TlicTlac
Potencjału Campbella pewnie nie wykorzysta, bo ten odejdzie najszybciej jak to będzie możliwe.

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40017.10.2014, 23:43

Tlic

Skoro Zelalem i Akpom, to nie zapominajmy tez o Crowleyu i Hindsie

thide komentarzy: 32389 newsów: 185217.10.2014, 23:42

A jak campbell mial grac ws anglii bez pozwolenia xd? Dostal je w zeszlym sezonie

thide komentarzy: 32389 newsów: 185217.10.2014, 23:41

Gnabry jest mocno umiesniony. Nniech gra jak chce. Ja tez nie lubie obcislch rzeczy bo to nie jest meskie

TlicTlac komentarzy: 600917.10.2014, 23:41

Taka ciekawostka

Gnabry mimo tego, że jest 3 lata młodszy od Joela, grywał dużo częściej na angielskich boiskach;

ciekawi mnie bardzo jak to Wenger(i jego następca) wykorzysta w przyszłości potencjał młodych zawodników ;]

Licząc od rocznika 90: Ramsey, Welbeck, Wilshere, Ox, Joel, Gnabry, Chambers, Gibbs(89), Walcott(89), Jenki, Akpom, Zelalem - każdy z tych piłkarzy może być światowej klasy lub przynajmniej bardzo dobry(Gibbs, Jenki)

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40017.10.2014, 23:40

Maciek

A racja. Od stycznia jakos do wakacji mialem malego Jacka, w wakacje Lorda, po wakacjach malego Jacka, a od dzisiaj duzego Jacka.

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40017.10.2014, 23:38

Mrsomebody

O, widze ze koledzy sie wypowiedzieli juz za mnie. Mam takie samo zdanie.

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 23:35

mrsomebody
No racja. Mogą to być tylko plotki ale już trochę głośno o tym. Gdyby były plotki to raczej by już przygasło. Jednak mam nadzieję, że jak najszybciej to się wyjaśni

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 317.10.2014, 23:34

Archie90

mrsomebody komentarzy: 602117.10.2014, 23:34

Daniel Sturridge has suffered a new training ground injury - this time a calf strain - and will be our for up to a month. ~ Tonny Barret

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 23:31

Alexis mnie wkurzył tym swoim zachowaniem. Miałem go za dobrego piłkarza i człowieka a teraz to...

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 317.10.2014, 23:30

Alexis sie zaaklimatyzowal juz na dobre. Strzela piekne gole na boisku jak i poza nim! widac tego efekty.

Archie90 komentarzy: 167617.10.2014, 23:28

ciekawi mnie jak tam Alexis z zapoznaniem sie z druzyna Londynem i w ogole aklimatyzacja, na treningu jest fajna fota jego z Jackiem, a zwykle bylo tak ze byl ponury gdzies sam, no moze nie ponury, skupiony bardzo :)

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 23:27