Kanonierzy w reprezentacjach 11.10.2014, 11:21, Michał Pałasz 3508 komentarzy

Kieran Gibbs, Jack Wilshere, Alex Oxlade-Chamberlain, Danny Welbeck, Calum Chambers

Anglia 5-0 San Marino, 9 października

Estonia vs Anglia, 12 października

Alex Oxlade-Chamberlain zaliczył asystę przy golu Danny'ego Welbecka, a Calum Chambers swój debiut w pełnym wymiarze czasowym w wygranym 5-0 spotkaniu z San Marino. Gole w pierwszej połowie zdobyli Phil Jagielka oraz Wayne Rooney. W drugiej odsłonie trafiali Welbeck, Andros Townsend i do własnej bramki - Alessandro Della Valle. W kadry narodowej powrócił także Kieran Gibbs, który razem z Jackiem Wilsherem zagrał 90 minut.

Santi Cazorla

Słowacja 2-1 Hiszpania, 9 października

Luksemburg vs Hiszpania, 12 października

Santi Cazorla wszedł na boisko na ostatnie 9 minut spotkania przeciwko Słowacji. Nieoczekiwanie wynik otworzyli Słowacy za sprawą Juraja Kucki. Wyrównać w 82. minucie zdołał Paco Alcacer, ale jeszcze przed końcem meczu Miroslav Stoch zapewnił gospodarzom 3 punkty.

Joel Campbell

Oman 3-4 Kostaryka, 10 października

Korea Południowa vs Kostaryka, 14 października

Joel Campbell cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych, ale jego drużyna narodowa wygrała w towarzyskim meczu z Omanem. Ćwierćfinaliści ostatniego Mundialu mieli jednak niemałe problemy z pokonaniem drużyny z Półwyspu Arabskiego.

Lukas Podolski

Polska vs Niemcy, 11 października

Niemcy vs Irlandia, 14 października

Lukas Podolski znalazł się w składzie Joachima Löwa na wyjazdowe spotkanie z Polską i starcie z Irlandią na własnym terenie w ramach kwalifikacji do Euro 2016.

Wojciech Szczęsny

Polska vs Szkocja, 14 października

Wojciech Szczęsny najprawdopodobniej wystąpi w bramce swojej reprezentacji w dwóch eliminacyjnych spotkaniach do Mistrzostw Europy. Polacy w Warszawie podejmą najpierw Niemców, a 3 dni później Szkotów.

Tomas Rosicky

Turcja 1-2 Czechy, 10 października

Kazachstan vs Czechy, 13 października

Tomas Rosicky rozegrał cały mecz przeciwko Turkom, a Czesi zwyciężyli na wyjeździe 2-1. Bulut dał prowadzenie gospodarzom, lecz już w 15. minucie wyrównał Sivok. W 58. minucie Dockal zdobył gola, który ostatecznie dał Czechom kolejne niezwykle istotne 3 punkty.

David Ospina

Kolumbia 3-0 Salwador, 11 października

Kolumbia vs Kanada, 15 października

David Ospina nie wystąpił w wygranym 3-0 meczu reprezentacji Kolumbii z Salwadorem. W pierwszej części gry bramkę zdobył Falcao. W 49. minucie na 2-0 podwyższył Bacca, a 120 sekund później ten sam zawodnik ponownie trafił do siatki i ustalił wynik meczu.

Alexis Sanchez

Chile 3-0 Peru, 11 października

Chile vs Boliwia, 15 października

Alexis Sanchez zagrał całe 90 minut w towarzyskim meczu przeciwko Peru. Dwa trafienia dla Chile zaliczył Vargas, a jedną bramkę dołożył Medel.

Alex Oxlade-ChamberlainDanny WelbeckReprezentacje autor: Michał Pałasz źrodło: Arsenal.com

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698217.10.2014, 22:36

Właśnie, że arabski mi się bardziej podoba :)

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 317.10.2014, 22:35

Stawialem na polnoc lub ewentualnie 1 rano wiec mam szanse!

lolteks2013 komentarzy: 160717.10.2014, 22:35

Danielosik
Niemiecki to mieszanina polskiego z angielskim, tak jakby, lepsze to niż arabskie :D

Fani Czelski beda tu wchodzic i pisac farmazony. Beda dostawac bany i przyjda kolejni i nic sie z tym nie zrobi bo taka jest kolej rzeczy.

lolteks2013 komentarzy: 160717.10.2014, 22:34

Dancer
I co będzie banik, czy kolega "ujdzie wolno" ? :)

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40017.10.2014, 22:34

Przekaze ta sprawe do adminow. Sam takiej decyzji nie podejme ;)

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698217.10.2014, 22:33

Tego niemieckiego się słuchać nie da ... dziwny język

lolteks2013 komentarzy: 160717.10.2014, 22:33

Maciek
Sory, krew mi się zagotwała, lecz ta historia uświadomiła mi, że rzeczywiście na głupiego i tak nie warto tracić czasu :D

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 22:32

danielosik
Gorszy pod jakim względem?

lolteks2013 komentarzy: 160717.10.2014, 22:31

Bana dla pana, o którym wspomniałem w moim poprzednim komentarzu :) Człowiek niedorozwinięty umysłowo próbuje mi udowodnić, że jakieś "chelsea londyn" jest lepsza od Arsenalu i pisze inne głupoty, które już mi niestety wypadły z pamięci.

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 22:31

lolteks
takich jak chelsealondyn1 najlepiej olewać. Niech sobie gada głupoty, najwyżej banana dostanie to się skończy ;)

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698217.10.2014, 22:30

Jest jakis gorszy język od niemieckiego ?!

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40017.10.2014, 22:28

Lolteks

A co chciales od adminów?

lolteks2013 komentarzy: 160717.10.2014, 22:27

Uprzejmie proszę o bana dla chelsealondyn1 za pisanie głupot i marnowanie miejsca pod newsem o Wengerze i chelsea :D Ohohoohh co my tam nie pisaliśmy o tym jak stać się mądrzejszym na priv, aż szkoda, że usunąłem :D

Kanonier
Kurde, patrze i patrze na to, Nie przestaje się śmiać xD Ty to potrafisz człowiekowi poprawichumor :d Dzięki! :D

shark31 komentarzy: 601317.10.2014, 22:01

Ta niespodzianka moze byc Hayden w wyjsciowej 11.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 317.10.2014, 22:01

Maxwell House !

Tomassini komentarzy: 272017.10.2014, 21:59

Tak swoją drogą to niech ten Bergkamp ogarnie sobie jakąs menedżerkę bo już mu tylko 2,5 roku zostało na przygotowania to potrójnej korony z Arsenalem a doświadczenia na najwyższym szczeblu jeszcze nima

ciekawe jakie newsy, jestem podekscytowany
Może Wenger wymyślił nowe ustawienie typu 1 środkowy obrońca czy co ciekawy jestem jakby sie sprawdziło ustawienie 4-4-2 w wariancie

damian1990 komentarzy: 13517.10.2014, 21:49

Cavani dostał za to ze za długo się cieszył z dobycia gola a druga za to ze złapał sędziego za rękę :D paranoja :D

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698217.10.2014, 21:45

Nie no w sumie Wenger nie mógł przewidzieć, że Fab$ najpierw dopłaci do swojego transferu, do wiecejniżklub, a potem, że przejdzie do odwiecznego rywala ...

Tomassini komentarzy: 272017.10.2014, 21:44

Jedynym naprawde poważnym błędem transferowym było wyprzedanie invincibles w 2 sezony...

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 317.10.2014, 21:41

Kuzwa no. Najpierw United a teraz Swansea w FA CUP. I wez cos tu ugraj jak ledwo z United 1-0 a teraz Labedzie ktore maja ogolna ocene 82 a ja mam 72..