Kanonierzy w reprezentacjach 11.10.2014, 11:21, Michał Pałasz 3508 komentarzy

Kieran Gibbs, Jack Wilshere, Alex Oxlade-Chamberlain, Danny Welbeck, Calum Chambers

Anglia 5-0 San Marino, 9 października

Estonia vs Anglia, 12 października

Alex Oxlade-Chamberlain zaliczył asystę przy golu Danny'ego Welbecka, a Calum Chambers swój debiut w pełnym wymiarze czasowym w wygranym 5-0 spotkaniu z San Marino. Gole w pierwszej połowie zdobyli Phil Jagielka oraz Wayne Rooney. W drugiej odsłonie trafiali Welbeck, Andros Townsend i do własnej bramki - Alessandro Della Valle. W kadry narodowej powrócił także Kieran Gibbs, który razem z Jackiem Wilsherem zagrał 90 minut.

Santi Cazorla

Słowacja 2-1 Hiszpania, 9 października

Luksemburg vs Hiszpania, 12 października

Santi Cazorla wszedł na boisko na ostatnie 9 minut spotkania przeciwko Słowacji. Nieoczekiwanie wynik otworzyli Słowacy za sprawą Juraja Kucki. Wyrównać w 82. minucie zdołał Paco Alcacer, ale jeszcze przed końcem meczu Miroslav Stoch zapewnił gospodarzom 3 punkty.

Joel Campbell

Oman 3-4 Kostaryka, 10 października

Korea Południowa vs Kostaryka, 14 października

Joel Campbell cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych, ale jego drużyna narodowa wygrała w towarzyskim meczu z Omanem. Ćwierćfinaliści ostatniego Mundialu mieli jednak niemałe problemy z pokonaniem drużyny z Półwyspu Arabskiego.

Lukas Podolski

Polska vs Niemcy, 11 października

Niemcy vs Irlandia, 14 października

Lukas Podolski znalazł się w składzie Joachima Löwa na wyjazdowe spotkanie z Polską i starcie z Irlandią na własnym terenie w ramach kwalifikacji do Euro 2016.

Wojciech Szczęsny

Polska vs Szkocja, 14 października

Wojciech Szczęsny najprawdopodobniej wystąpi w bramce swojej reprezentacji w dwóch eliminacyjnych spotkaniach do Mistrzostw Europy. Polacy w Warszawie podejmą najpierw Niemców, a 3 dni później Szkotów.

Tomas Rosicky

Turcja 1-2 Czechy, 10 października

Kazachstan vs Czechy, 13 października

Tomas Rosicky rozegrał cały mecz przeciwko Turkom, a Czesi zwyciężyli na wyjeździe 2-1. Bulut dał prowadzenie gospodarzom, lecz już w 15. minucie wyrównał Sivok. W 58. minucie Dockal zdobył gola, który ostatecznie dał Czechom kolejne niezwykle istotne 3 punkty.

David Ospina

Kolumbia 3-0 Salwador, 11 października

Kolumbia vs Kanada, 15 października

David Ospina nie wystąpił w wygranym 3-0 meczu reprezentacji Kolumbii z Salwadorem. W pierwszej części gry bramkę zdobył Falcao. W 49. minucie na 2-0 podwyższył Bacca, a 120 sekund później ten sam zawodnik ponownie trafił do siatki i ustalił wynik meczu.

Alexis Sanchez

Chile 3-0 Peru, 11 października

Chile vs Boliwia, 15 października

Alexis Sanchez zagrał całe 90 minut w towarzyskim meczu przeciwko Peru. Dwa trafienia dla Chile zaliczył Vargas, a jedną bramkę dołożył Medel.

Alex Oxlade-ChamberlainDanny WelbeckReprezentacje autor: Michał Pałasz źrodło: Arsenal.com
Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 317.10.2014, 21:30

Hahaha nie moge z tego.

"Daily Star" dotarł do Guilleme Balague, hiszpańskiego dziennikarza, który twierdzi, że Lionel Messi był o krok od dołączenia do Arsenalu kilka lat temu. Kanonierzy próbowali podpisać kontrakt z Argentyńczykiem, gdy ten miał 15 lat. Prócz Messiego, Arsene Wenger chciał zakontraktować również Gerarda Pique. Francuz myślał, że wyławianie pereł ze szkółki Barcelony będzie łatwe, po tym jak do Londynu przyjechał Cesc Fabregas, lecz mocno się przeliczył.
Daily Star

ali000 komentarzy: 61717.10.2014, 21:29

Danielosik@

bo sztywno tu troche

paw3u komentarzy: 562817.10.2014, 21:27

Nie siejcie głupich plot...

""Mówiło się swego czasu o zainteresowaniu Barcelony... To jest kwestia nastawienia Wojtka do życia, do klubu. Wiele mi podpowiada, że on chciałby grać całe życie w Arsenalu i mieszkać w Londynie. Skądinąd wiem, że jak były zapytania z Barcelony czy wręcz otwarta propozycja z PSG, to syn twierdził, że pójdzie tam tylko i wyłącznie, jeśli pewne jego warunki w Londynie nie zostaną spełnione, albo jeśli będzie w Arsenalu niechciany." - Maciej Szczęsny, ojciec Wojtka na pytanie, czy Arsenal to miejsce, w którym Wojtek powinien pozostać.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 317.10.2014, 21:26

Tak Hummels nasz. A Bergkamp stoi obok Emirates i czeka na mecz.

Prawie wszyscy tak narzekają na Artete, a nie wiedzą, że Mikel Arteta zgodził się na obniżenie swoich zarobków, aby móc przenieść się latem 2011 roku z Evertonu do Arsenalu.

gunners007 komentarzy: 954317.10.2014, 21:25

Arsenal want Celtic centre-half Virgil van Dijk in the January transfer window. (Source: Daily Telegraph)

xander
o 16, ale przecież masz zakładkę po lewej.

ali000 komentarzy: 61717.10.2014, 21:17

Panowie Hummels jest nasz ! Wenger potwierdził zainteresowanie w wywiadzie dla BBC

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698217.10.2014, 21:16

To nie napisało wp tylko polska times, nwm czy piszą prawde ...

dissault komentarzy: 326817.10.2014, 21:13

wiadomo, że wp ma mało wspólnego z prawdą

mar12301 komentarzy: 2311717.10.2014, 21:13

qba

wiem, wiem, że nie ma co się do końca sugerować ocenami na FW, ale słyszałem nie tylko z Filmwebu, ze film jest na prawdę dobry, a Kot pokazał że jest świetnym aktorem. Zobaczymy w każdym razie.
Co do Smarzowskiego to wiem, jakoś dziwne że wcześniej nie natknąłem się na jego filmy.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 317.10.2014, 21:11

gothegunners1886
Oczywiscie mam nadzieje ze wiecej strzela. Najwazniejsze to jednak sa trzy oczka do tabeli.

Nie ma to jak linki z wp : DD

dissault komentarzy: 326817.10.2014, 21:09

sport.wp.pl/kat,1744,title,FC-Barcelona-i-PSG-pytaly-o-Szczesnego,wid,16965214,wiadomosc.html?ticaid=113a3d&_ticrsn=3

proszę

z tym, że też w to nie wierzę

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698217.10.2014, 21:08

lays
pisało na polskim fanpejdżu P$G ... nie sap się !

Szogun komentarzy: 28577 newsów: 317.10.2014, 21:06

Jakby PSG miało Wojtka kupić to i by dobrze zapłaciło.

lays komentarzy: 3987117.10.2014, 21:04

danielosik

ponoc był wywiad haha xD To pokaz ten wywiad bo jak był to z pewnoscia gdzies jest.

Ploty.

gothegunners1886 komentarzy: 309817.10.2014, 20:53

Kanonier204

To słabo, ale ważne zwycięstwo chociaż te 1-0..

Gofer999 komentarzy: 1466217.10.2014, 20:52

Panowie, proponuję nie typować wyniku jutrzejszego spotkania, zawsze kiedy liczycie na łatwe zwyięstwo to zawsze wychodzi mecz który jest straszną męczarnią i dla naszych zawodników i dla nas. xD

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 317.10.2014, 20:51

gotthegunners1886
Dlatego do tego czasu ogarne master league sobie troche Nottingham Forest. Pozniej odpale demo zeby zobaczyc co i jak i pozniej to juz czekac na finalna wersje ; )

gothegunners1886 komentarzy: 309817.10.2014, 20:49

Kanonier204

Szkoda że premiera np: za tydzień nie jest tylko dopiero 13 listopada do tego demo trzy dni wcześniej zamiast teraz..

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698217.10.2014, 20:49

Ponoć był wywiad z jego ojcem i on powiedział, że przejdzie albo do P$G albo do więcejniżklub .... podaje Polska Times

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 317.10.2014, 20:47

Tak. A tutaj mial grac Falcao. Co za bzdury.

qba555 komentarzy: 797 newsów: 117.10.2014, 20:47

@mar12301
Nowe filmy na filmwebie zawsze mają na początku zawyżoną średnią, więc nie warto wyciągać pochopnych wniosków. A Smarzowskiego gorąco polecam, obecnie to chyba najciekawszy polski reżyser.

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 20:46

To na 1000% ploty. Mi się wydaje, że Arsenal dla Szczęsnego jest bardzo ważny. Dopóki go będą chcieli w Arsenalu on nie odejdzie.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 317.10.2014, 20:45

Hull to nie Galata*

Galata to nie Hull. 1-0 mysle ze bedzie.

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 117.10.2014, 20:44

4-2

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698217.10.2014, 20:43

Chodzą słuchy, że Szczęsny może przejść do P$G ...

gothegunners1886 komentarzy: 309817.10.2014, 20:43

Jutro liczy się tylko zwycięstwo najlepiej wysokie i bez straty bramki..

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 20:43

Ja myślę, że jutro się chłopaki rozstrzelają 4:1

mar12301 komentarzy: 2311717.10.2014, 20:42

Minimalne zwycięstwo typuję. Jeśli chcemy walczyć o Top 3-4 to takie mecze wypadałoby wygrać.

Kowal96 komentarzy: 1758917.10.2014, 20:41