Kanonierzy w reprezentacjach 11.10.2014, 11:21, Michał Pałasz 3508 komentarzy

Kieran Gibbs, Jack Wilshere, Alex Oxlade-Chamberlain, Danny Welbeck, Calum Chambers

Anglia 5-0 San Marino, 9 października

Estonia vs Anglia, 12 października

Alex Oxlade-Chamberlain zaliczył asystę przy golu Danny'ego Welbecka, a Calum Chambers swój debiut w pełnym wymiarze czasowym w wygranym 5-0 spotkaniu z San Marino. Gole w pierwszej połowie zdobyli Phil Jagielka oraz Wayne Rooney. W drugiej odsłonie trafiali Welbeck, Andros Townsend i do własnej bramki - Alessandro Della Valle. W kadry narodowej powrócił także Kieran Gibbs, który razem z Jackiem Wilsherem zagrał 90 minut.

Santi Cazorla

Słowacja 2-1 Hiszpania, 9 października

Luksemburg vs Hiszpania, 12 października

Santi Cazorla wszedł na boisko na ostatnie 9 minut spotkania przeciwko Słowacji. Nieoczekiwanie wynik otworzyli Słowacy za sprawą Juraja Kucki. Wyrównać w 82. minucie zdołał Paco Alcacer, ale jeszcze przed końcem meczu Miroslav Stoch zapewnił gospodarzom 3 punkty.

Joel Campbell

Oman 3-4 Kostaryka, 10 października

Korea Południowa vs Kostaryka, 14 października

Joel Campbell cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych, ale jego drużyna narodowa wygrała w towarzyskim meczu z Omanem. Ćwierćfinaliści ostatniego Mundialu mieli jednak niemałe problemy z pokonaniem drużyny z Półwyspu Arabskiego.

Lukas Podolski

Polska vs Niemcy, 11 października

Niemcy vs Irlandia, 14 października

Lukas Podolski znalazł się w składzie Joachima Löwa na wyjazdowe spotkanie z Polską i starcie z Irlandią na własnym terenie w ramach kwalifikacji do Euro 2016.

Wojciech Szczęsny

Polska vs Szkocja, 14 października

Wojciech Szczęsny najprawdopodobniej wystąpi w bramce swojej reprezentacji w dwóch eliminacyjnych spotkaniach do Mistrzostw Europy. Polacy w Warszawie podejmą najpierw Niemców, a 3 dni później Szkotów.

Tomas Rosicky

Turcja 1-2 Czechy, 10 października

Kazachstan vs Czechy, 13 października

Tomas Rosicky rozegrał cały mecz przeciwko Turkom, a Czesi zwyciężyli na wyjeździe 2-1. Bulut dał prowadzenie gospodarzom, lecz już w 15. minucie wyrównał Sivok. W 58. minucie Dockal zdobył gola, który ostatecznie dał Czechom kolejne niezwykle istotne 3 punkty.

David Ospina

Kolumbia 3-0 Salwador, 11 października

Kolumbia vs Kanada, 15 października

David Ospina nie wystąpił w wygranym 3-0 meczu reprezentacji Kolumbii z Salwadorem. W pierwszej części gry bramkę zdobył Falcao. W 49. minucie na 2-0 podwyższył Bacca, a 120 sekund później ten sam zawodnik ponownie trafił do siatki i ustalił wynik meczu.

Alexis Sanchez

Chile 3-0 Peru, 11 października

Chile vs Boliwia, 15 października

Alexis Sanchez zagrał całe 90 minut w towarzyskim meczu przeciwko Peru. Dwa trafienia dla Chile zaliczył Vargas, a jedną bramkę dołożył Medel.

Alex Oxlade-ChamberlainDanny WelbeckReprezentacje autor: Michał Pałasz źrodło: Arsenal.com

mar12301
Wiem tylko juz dalem miesiac ogolnie. Az tak szczegolowo 27 dni nie bede podawal :D

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 20:23

A Służby specjalne ktoś oglądał? Bo podobno też ciekawie sie zapowiada

mar12301 komentarzy: 2311717.10.2014, 20:20

Kanonier

dokładnie to 27 dni do premiery, już nie miesiąc :D

maciek

wszyscy chwalą wniebogłosy, aż sam jestem ciekaw tego filmu.

Zelalem komentarzy: 103317.10.2014, 20:20

youtube.com/watch?v=lj5rHilyLl8
nie wiecie, czemu to nie działa?

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 317.10.2014, 20:18

Bellerin - Hayden - Per - Gibbs

maciek
Miesiac zostal do Pes 15 dokladnie. 13 Listopada ma byc premiera no to demo bedzie pewnie gdzies tak 10 lub 11.

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 20:18

mar12301
OD biedy przejdzie. Jako zmiennik może być.

Bogowie to taki dobry film? Jeśli tak jest to muszę się wybrać do kina :)

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511617.10.2014, 20:17

Wszyscy płaczo, że lagi. ;'C Załóż kto inny róma.

mar12301 komentarzy: 2311717.10.2014, 20:16

maciek

no, ale na LO z braku laku od biedy jeszcze może zagrać, bo zawsze go ktoś asekuruje, ale na środku to bym trząsł się do 90 minuty o niego.

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698217.10.2014, 20:16

Nie przesadzajmy Monreal dobrze sobie radzi na LO, ale ŚO to nie jest jego pozycja ... Hayden powinien dostać szanse

mar12301 komentarzy: 2311717.10.2014, 20:15

ło kurde. Bogowie na 52 miejscu na Filmwebie. Najlepszy polski film?

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 20:14

mar12301
Monreala strach się bać nie tylko na SO

dissault komentarzy: 326817.10.2014, 20:14

serio nie ma nigdzie transmisji u-21?

mar12301 komentarzy: 2311717.10.2014, 20:14

oho, czyli Hayden jutro obok Merte. Może to i lepiej niż Monreal, którego strach się bać na ŚO.

dissault komentarzy: 326817.10.2014, 20:12

"Bellerin, Hayden i Coquelin nie zostali powołani na mecz U21. Najprawdopodobniej znajdą się jutro w składzie na mecz z Hull"

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511617.10.2014, 20:11

haxball.com/?roomid=~2e8939aa0354a35278a201fe235e03266238ad3b7772c6f9be068bbf1969e3296

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 20:10

Jak już będziesz ograny w tego PESa to powiedz czy warto kupować bo ja planuje kupno albo FIFY albo PESa, a nie wiem co wybrać

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698217.10.2014, 20:10

Co jest kur.. mecz Chelsea u-21 jest, naszego nie ma ! skandal

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 317.10.2014, 20:08

maciek
W calym meczu moze mialem 4 sytuacje 3 wybronil De Gea a jedna wykorzystalem. Latwo nie jest no ale jakos idzie. Poziom poki co slaby dalem bo nie umiem jeszcze dobrze grac w tego pesa.

Mihex komentarzy: 2360417.10.2014, 20:06

.@theowalcott skips past four and crosses to @SergeGnabry whose shot is blocked 0-0 (4)

Nie żeby coś, ale już skubańcy coś działają :D

maciek
Dopiero zaczalem grac. Mnie rozwala to ze zawodnicy slabi i budzet klubu 5 mln kupilem typa za 1.5 mln i sie okazalo ze jestem 700 tys na minusie w kasie klubu xD
United poza FA CUP juz 1-0 na Old Trafford. Najlepszy zawodnik w moim zespole 79 i to wlasnie ten zakup moj DM! zaczalem od Defensywnego pomocnika! Wenger patrz i ucz sie!

Marcinb88 komentarzy: 68717.10.2014, 20:05

youtube.com/watch?v=74OsjF7E2rU

tutaj kompilacja o grajku za ktorego podobno Wenger dzisiaj zaproponowal 8M E

transfermarkt.de/marcelo-brozovic/profil/spieler/156617

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 20:05

Kanonier
Pierwszy zarazem ostatni raz grałem w PESa 2006. Jeszcze go chyba gdzieś mam. Teraz nie wiem co się tam nawet dzieje. Lepszy od FIFY według Ciebie?

mar12301 komentarzy: 2311717.10.2014, 20:04

jest transmisja u-21

plurl.pw/dl7t

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 20:03

Kanonier204
I jak Ci idzie? Wygrywasz mecze tym nottingham? Ja kiedyś w FIFE grałem tryb menadżera klubami z polski(lech albo legia) i szczerze powiem, trochę się męczyłem żeby ugrać remis :P

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 317.10.2014, 20:02

14-stke. Cale zycie gralem w szostke to ostatnio zaczalem pykac w 14. Faule mnie rozwalaja w tym Pesie dobra kpina jest. Pada z ps3 podlaczylem i sie gra spoko :P z tym patchem to super jest. Sklady,twarze,stadiony i pilki sa i oczywiscie Licencje i koszulki aktualne!

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698217.10.2014, 20:01

ma 21 lat ?! i gdzie niby gra ?! dobry jakiś ?!

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 317.10.2014, 20:00