Kompromitacja na Emirates! Arsenal 2-3 West Brom

Kompromitacja na Emirates! Arsenal 2-3 West Brom 25.09.2010, 17:00, Szymon Ortyl 1928 komentarzy

Przed dzisiejszym meczem wszyscy kibice Kanonierów byli przekonani, iż ich idole wykorzystają potknięcie Chelsea na City of Manchester Stadium i zakończą kolejkę tracąc jedynie 1 punkt do lidera. Niestety Kanonierzy doznali pierwszej od 27 lat porażki na własnym stadionie z West Bromwich Albion.

W 8. minucie wspaniałą okazję do zdobycia bramki zmarnował Clichy, chwilę później żółtą kartką za faul na Eboue ukarany został Ollson.

5 minut później po strzale Arszawina piłka trafiła w słupek, po czym spadła z powrotem pod nogi Rosjanina, który ponowie trafił nią w... słupek. Cała akcja zakończyła się rzutem rożnym dla Kanonierów.

W 25. minucie groźną akcję przeprowadzili zawodnicy WBA, na szczęście Almunia zdołał po strzale Thomasa sparować futbolówkę na słupek.

10 minut później po strzale z woleja Samira Nasriego piłka wylądowała w trybunach.

W 36. minucie spóźniony Laurent Kościelny nie zdołał powstrzymać napastnika WBA. Manuel Almunia zdecydował się na wyjście z bramki i sfaulował przeciwnika, za co ukarany został żółtą kartką. Sędzia wskazał na wapno, jednak Hiszpan odkupił swoje winy wspaniale broniąc strzał Brunta z 11 metrów.

W końcówce pierwszej połowy WBA bardziej przycisnęło graczy Kanonierów, jednak to oni stworzyli groźniejsze okazje do zdobycia bramki. Jedną z nich próbował wykorzystać Bacary Sagna, jednak po jego strzale głową, piłkę nad bramką przeniósł bramkarz WBA.

Kilka sekund później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

W 49. minucie kibice Kanonierów przecierali oczy ze zdumienia, bowiem Thomas z dziecinną łatwością ograł Sagnę i pięknie wyłożył piłkę do Odemwingi, który umieścił ją w siatce Almunii. 90 sekund później na 2-0 dla gości po błędach Kościelnego i Almunii podwyższył Jara.

W 55. minucie Diaby i Eboue opuścili boisko. W ich miejscu na placu gry pojawili się Wilshere i Rosicky.

W 57. minucie bliski szczęścia był Samir Nasri, jednak na drodze futbolówki po strzale Francuza stanął... Jack Wilshere.

W 62. minucie, żółtą kartką za faul na Carsonie, ukarany został Chamakh.

W 65. minucie Carlos Vela zastąpił na boisku Laurenta Koscielnego. 2 minuty później żółtą kartką za faul na Arszawinie ukarany został Scharner W 70. minucie Ried zastąpił na boisku Scharnera.

2 minuty później po fatalnych błędach Almunii i obrony Kanonierów, gola dla WBA strzelił Thomas.

W 77. minucie Samir Nasri wlał odrobinę nadziei w serca kibiców Arsenalu, strzelając bramkę na 3-1 po niesamowitym dryblingu w polu karnym rywala.

W 79. minucie żółtą kartką za faul na Reidzie ukarany został Rosicky.

W 91. minucie Andriej Arszawin wspaniale podał piłkę w pole karne do czekającego tam Samira Nasriego, który płaskim strzałem umieścił futbolówkę w siatce.

Niestety końcówka spotkania mimo ogromnej przewagi Arsenalu nie przyniosła zmiany rezultatu.

Arsenal: Almunia - Clichy, Squillaci, Koscielny, Sagna - Eboue, Song, Diaby, Nasri, Arszawin - Chamakh

Ławka rezerwowych: Fabiański, Djourou, Wilshere, Denilson, Emmanuel-Thomas, Rosicky, Vela

West Bromwich Albion: Carson - Jara, Pablo, Olsson, Shorey - Thomas, Morrison, Brunt, Scharner - Mulumbu, Odemwingie

Ławka rezerwowych: Myhill, Zuiverloon, Dorrans, Reid, Tchoyi, Fortune, Cox.

Premier LeagueWest Bromwich Albion autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
jarts komentarzy: 231926.09.2010, 15:33

wyrównali po karnym z kapelusza

Chelseakibic komentarzy: 3226.09.2010, 15:32

jak juz to McEachrana . i super wlasnie po to jest cc, zeby mlodzi pokazali ktory sie nada;] a arsenal nie sprawdzajac wpierdala 12 latkow do 1 skladu i oni sraja w gacie dlatego arsenal zajmuje co roku takie miejsca jakie zajmuje. a nie oszukujmy sie ;]
jest bardzo slabo jesli chodzi o kanonierow;]

ostriket komentarzy: 665626.09.2010, 15:32

ahhh ten szacunek dla własnych rezerw :)

a ile to wasze rezerwy dostawały z naszymi? bo nie pamiętam...

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 15:32

Chelsea---> I potrafili dostawać po buzi 3-1:)

JerzyKiler komentarzy: 1526.09.2010, 15:32

wiesz akurat takie city to wasz arsenal by pocisnal z zamknietymi oczami :| WBA prowadzilo 3-0 i potem juz dali im troche pograc by im wiochy wiekszej nie robic XDD

Chelseakibic komentarzy: 3226.09.2010, 15:31

no wiesz. smiejesz sie ze chelsea przegrala z Newcastle jak tam gral tylko terry. w 2 polowie wszedl anelka i kalou i benayon. tych 2 kontuzja wiec musieli grac w 10 mimo i tak potrafili wyrownac na 3:3 :)

JerzyKiler komentarzy: 1526.09.2010, 15:31

w Tottenhamie tez np same rezerwy ale oni sa w stanie powalczyc o mistrzostwo nawet xD nie to co arsenal

jarts komentarzy: 231926.09.2010, 15:31

1 składem?? Bez van persiego, Fabregasa,Vermaelena,Bendtnera . To jest 1 sklad? A jak tam Mceachran ktory zagral 1' mecz i juz jest " najlpeszym 17 latkiem na siwecie

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 15:30

w 2008/09 też miał być pogrom a jakoś nie przypominam se tego ... wasze Nędznohistoryjnechelsea dostało porządne pranie :P

ostriket komentarzy: 665626.09.2010, 15:30

chelseakibic-> pierwszym skłądem? ty chyba nigdy nie widziales pierwszego składu arsenalu, a kibicem niebieskich jestes tylko od kiedy wygrywają ;P

aż dziwne że najeżdżacie na nas po waszej porażce xD

Chelsea--> No jak według ciebie 1 skład to na prawdę znawca futbolu jesteś. Aha Fabregas,Vermalean,RVP i Walcott to rezerwowi ?

Chelseakibic komentarzy: 3226.09.2010, 15:29

nom juniorom tak ;] a wam West Brom. i sezon temu 2 x razy chelsea haha pozdrawiam P.S kolejne 2 razy czeka;]

JerzyKiler komentarzy: 1526.09.2010, 15:29

dla arsenalu wazne jest cc bo to jedyne trofeum o ktore sa w stanie powalczyc ;d dlatego tez grali prawieze 1 skladem z tottenhamem xDDD hahahaha :D

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 15:29

Haha właśnie. Newcastle pokazało gdzie jest wasze miejsce:P

Chelseakibic komentarzy: 3226.09.2010, 15:28

o *****;] Juniorzy chelsea ledwo przegrali z beniaminkiem i to jest w cc. wiecie ale dla chelsea nie jest wazne cc jak dla arsenalu bo chelsea ma inne ambicje np: lm czy tez pl wiec zamknijcie juz te ryje;] bo jak sie chelsea potknie to drzecie jape. Za to arsenal 1 skladem z beniaminkiem przegral o tym nie wspomniesz ah co za typ ; ) i tez u siebie ; *

ostriket komentarzy: 665626.09.2010, 15:28

kolejny...trochę nieswojo się czuję na własnym forum, które owładnęli 'fanatycy' Chelsea...;P

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 15:28

Hmm co to zlot fanów nędznohistoryjnejchelsea?

JerzyKiler komentarzy: 1526.09.2010, 15:28

dziwie sie ze Lukasz chce w tak slabym klubie siedziec na lawce ;p poszedlby do takiego WBA lepszy klub i w 1 skladzie by gral

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 626.09.2010, 15:27

JerzyKiler - Witamy kolejnego dzieciaczka.

aguero10 komentarzy: 860426.09.2010, 15:27

Wchodzi taki pajac na forum i myśli że jest fajny koleś masz swoją strone to siedż tam a nie
w.....asz ludzi.
ARSENAL FOREVER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16826.09.2010, 15:27

@Chelsea
Jeżeli po 5 kolejkach twierdzisz, że MU ma największe szanse by wygrać ligę, to znaczy, że jesteś kibicem sezonowym i Chelsea kibicujesz od końca zeszłego sezonu.

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 226.09.2010, 15:27

lekko*

btw. następny

JerzyKiler komentarzy: 1526.09.2010, 15:26

o ***** przegrac u siebie z beniaminkiem ktorego Chelsea ogrywa letko 6-0 :D co to bedzie jak te slabiaki na SB przyjada :| ja tam mysle ze z 5-0 moze sie skonczyc :D

Chelseakibic komentarzy: 3226.09.2010, 15:25

lepszy niz Ivanovic haha do****l;]

jarts komentarzy: 231926.09.2010, 15:25

ale posmiać sie można ;]

liczy sie tak naprawde terazniejszosc;] i mysle, ze arsenalu duzo brakuje do chelsea. JEstem kibicem chelsea i twierdze i tak po dzisiejszech wpadce ze manu ma najwieksze szanse wygrac lige

ostriket komentarzy: 665626.09.2010, 15:24

ale się dziecinka wbiła na forum i kozaczy....aż żal na to patrzeć :)

jarts komentarzy: 231926.09.2010, 15:24

lepszy niz Ivanovic

Chelseakibic komentarzy: 3226.09.2010, 15:24

Tomo jak patrzysz lata w ktorych cie jeszcze nie bylo to ja cie pozdrawiam serdecznie ; * :)

Chelseakibic komentarzy: 3226.09.2010, 15:23

Malo 20 mln? Ja mysle, ze on musi sie jeszcze ograc w tej lidze;] powinno byc z nim okey;] a jak tam sagna slyszalem, ze to dobry zawodnik jest haaha

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 626.09.2010, 15:22

Chelseakibic -> Ile kosztował was słabiutki Ramires?:

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 15:22

Chelseakibic---> Otóż że nie to jest na przestrzeni ostatnich lat. Zobacz se na tabele wszechczasów PL:P Gdzie jest twoje nędzne Chelsea? oj poza pierwszą 6:

Chelseakibic komentarzy: 3226.09.2010, 15:22

mhm spojrz na tabele z tego sezonu jak i z poprzedniego ;]

Chelseakibic komentarzy: 3226.09.2010, 15:21

To nie jest ranking kibicow;] to jest ranking zrobiony przez specjalistow i patrzac na cala historie

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 15:21

Chelsea---> Nom bo top4 nie ma już nie długo będzie top2 z ManU i Arsenalem na Czele.

Kiedy *

Kiedys ostatnio romek wydal kase;]?

Aha i jak się sugerujesz Rankingami kibiców to ja ci życzę wszystkiego dobrego. i nie masz co wracać bo pewnie zara dostaniesz bana :P

tomo - kiedy wprowadzicie jakis dojrzalych zawodnikow, a nie same dzieciuchy ktore ucza sie grac;] i mamy tego efekt haha . w tym sezonie nie utrzymacie sie w 4 gwarantuje wam to ;]

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 15:20

Chelsea--> my nie musimy wydawać pieniążków Romka by zajmować wysokie miejsca:)

jarts komentarzy: 231926.09.2010, 15:19

idziesz juz? jak mi przykro :((

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 15:19

Chelseakibic---> Kiedy zaczniecie coś gromadzić bo wasza gablotka wypchana pucharami z litości robi się mała ;P

Chelseakibic komentarzy: 3226.09.2010, 15:19

Tomo - przykro mi, ale chelsea ma historie patrzac na ranking;] chelsea jest przed sresnalkiem wiec trzymaj dziub tam gdzie trzeba;]

Chelseakibic komentarzy: 3226.09.2010, 15:18

Pamietajcie miejcie szacun do druzyny przeciwnej bo wy jestescie tacy ****owi, ze ja nie rozumiem jak mozna pisac takie rzeczy o innych druzynach . Wygrajcie kiedys jakis trofeum bo smiac mi sie chce;] naraaaa

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 15:18

którzy*

Chelseakibic---> Właśnie pokazałeś swój kretyński poziom. Nawet wulgaryzmów nie umiesz pisać. Aż płakać się chcę że taki nędzny klubik bez historii ... ups 4 mistrzostwa Anglii to duży dorobek...Ma takich kibiców. Nawet Chelsea na takich nie zasługuje które poziomem dorastają gówniarzowi w piaskownicy.

Chelseakibic komentarzy: 3226.09.2010, 15:17

Mam 16 lat;] i wy*****e mam na was;] mysle ze vandal ma o 14 mniej ;] Spojrzcie archiwum po meczu chelsea mc wtedy zobaczymy poziom

Camnow komentarzy: 26826.09.2010, 15:16