Lehmann nie do Sevilli

Lehmann nie do Sevilli 25.12.2006, 19:46, Bartosz Cębrzyna 0 komentarzy

Jens Lehmann, szczęśliwy bramkarz Arsenalu i reprezentacji Niemiec powiedział w wywiadzie, że nie chce bronić barw hiszpańskiej Sevilli. Zawodnik Kanonierów nie chce także odchodzić do żadnego z klubów Ligi Hiszpańskiej.

"W Londynie czuję się świetnie. Jestem gotów tu pozostać jeszcze na kolejny sezon, ale jeżeli będę zmuszony odejść to napewno nie do Hiszpanii."

Zapewne niemiecki bramkarz ostatni swój sezon chce spędzić w klubie z aspiracjami i wolałby coś jeszcze w owej, długiej karierze osiągnąć.

autor: Bartosz Cębrzyna źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady