ME U-19: Sunu strzela, Francja Mistrzem!

ME U-19: Sunu strzela, Francja Mistrzem! 30.07.2010, 21:26, Eryk Delinger 35 komentarzy

Francja pokonała w finale Mistrzostw Europy do lat 19 Hiszpanię, a Kanonier - Gilles Sunu - wpisał się na listę strzelców!

Zarówno Sunu, jak i Francis Coquelin rozpoczęli mecz w wyjściowej jedenastce. Już w 19. minucie Daniel Pacheco zagrał do Rodrigo, a ten płaskim strzałem pokonał Abdoulaye Diallo.

Les Bleus wyrównali zaraz po przerwie. Sunu i Yannis Tafer wymienili się podaniami, a następnie snajper Arsenalu przelobował Alexa. 7 minut przed końcem rezerwowy Alexandre Lacazette wykorzystał doskonałe dośrodkowanie Gaela Kakuty i dał Francuzom prowadzenie, a w konsekwencji mistrzostwo Europy.

Francja 2 - 1 Hiszpania

48' Sunu, 83' Lacazette - 19' Rodrigo.

Francis CoquelinGilles SunuReprezentacje U-19 autor: Eryk Delinger źrodło: Young Guns

Robin111 komentarzy: 11731.07.2010, 15:30

Zgadzam się------------- >Walcott1423 wreście ktoś im utarł nosa :)

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1531.07.2010, 13:28

no to chyba reprezentacja Francjii wraca na właściwe tory. Blanc + Zizu w szatni da tym chłopakom wiele , być może Sunu będzie podst. napastnikiem? co do planów na przyszłość nie zdziwię się jeśli połowa z nich zostanie podst. graczami w swoich klubach. w Arsenalu mogą na to liczyć bo Pan Wenger zawsze będzie liczył na ... Francję. coś mi się zdaje że w 2014 roku na mundialu Francja będzie bardzo silna;]

fabregas1987 komentarzy: 2582231.07.2010, 13:18

brawo Sunu, brawo Francja !!!
moze starsi koledzy powinni wziasc przyklad z mlodszych ??

Sylver12 komentarzy: 15831.07.2010, 12:25

Od początku wiedziałam, że wygra Francja. Efektowne wygrane, piłkarze z dobrych klubów i brak gwiazdorzenia. Naprawdę im się należało;)

Walcott1423 komentarzy: 3131.07.2010, 10:33

I dobrze nareszcie ktos utarl im nosa

Kondzior12 komentarzy: 490031.07.2010, 10:32

I cieszę się , że Hiszpania nie zgarnęło tego Mistrzostwa. Musiał ktoś im utrzeć nosa!! :D

ArsenalTheBest komentarzy: 102631.07.2010, 10:27

No i Francja nie może zaliczyć tego sezonu za nie udany Mistrzostwo U19 pierwsze awanse francuskich drużyn do półfinału i ćwierćfinału :)

Cesciara komentarzy: 622 newsów: 3031.07.2010, 08:55

Brawo Francja, mini-rekompensata RPA, no i oczywiscie super, ze mamy w tym rowniez swoj udzial. i baaardzo się cieszę, ze Hiszpanie nie wygrali kolejnego trofeum, bo znowu by więcej niż klub pękał z dumy i jeszcze bardziej utonął w poczuciu wyższości. swoją drogą, ciekawe jak ci zapaleni radykalni krzykacze 'Catalunya-Is-Not-Spain' nagle przestawili się na kibicowanie Hiszpanii:D

szym253 komentarzy: 17431.07.2010, 08:40

brawa

arsenalkings komentarzy: 30031.07.2010, 06:15

brawissimo!!

Szef komentarzy: 1303531.07.2010, 02:07

brawo Gilles pomogl zdobyc to mistrzostwo europy mlodziezowe w bardzo wyrazny sposob !

mitmichael komentarzy: 4924331.07.2010, 00:40

Brawa dla Gillesa Sunu i Francji. Kibicuje kazdej druzynie trojkolorowych - od U17 do najstarszej kadry wiec tym bardziej sie ciesze :)

rabov komentarzy: 29731.07.2010, 00:31

Dobrze:p już mnie denerwowały te hiszpańskie zwycięstwa trochę ;P

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 431.07.2010, 00:08

pięknie, ciekawy kiedy seniorzy reprezentacji Francji wezmą z nich przyklad :)

kasiacesc komentarzy: 187831.07.2010, 00:07

Gratulacje. Mam nadzieję, że to wpłynie poztywnie na francuzką piłke. Brawo w szczególności dla młodych kanonierów! ;)

W końcu ktoś jest lepszy od Hiszpanii ;)

Rebel komentarzy: 32930.07.2010, 23:50

Gratulacje. Może kiedyś ci piłkarze będą decydowali o sile swojej reprezentacji:)

Shakito89 komentarzy: 16630.07.2010, 23:35

Co tu dużo pisać gratulacje i tyle. ;]

luq007 komentarzy: 289930.07.2010, 23:14

Ladnie ladnie :)

JedzTu komentarzy: 10330.07.2010, 22:54

Się popisały talenty Barcy przy trzeciej bramce :)
Brawo Sunu, brawo Coqelin.

W pierwszej połowie zdecydowanie przewaga Hiszpanów - piękne podanie Pacheco i gol Rodrigo.
W drugiej Francja zdominowała spotkanie i bramka Sunu bardzo ładna, druga jak pisałem, to popis umiejętności obrońców Barcelony.

Szkoda że Francja wygrała bo teraz pewnie nagroda gracza turnieju powędruje do Gaela Kakuty z ****si xF

Asiek69 komentarzy: 236630.07.2010, 22:53

oglądałam finał ;] Sunu brameczka w stylu Veli ;PP ale fajnie, że kanonier przyczynił się do zwycięstwa ;] Coquelin też dobrze ;]

kamil_9414 komentarzy: 282830.07.2010, 22:17

Sunu---- gratulacje, nareszcie przerwana została seria Hiszpani, ale dojscie do finalu to rowniez wielki sukces, a Francja na otarcie łez po kompromitacji z mundialu tutaj wywalczyla tytuł.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1530.07.2010, 22:15

Sunu brawo i trzymaj tak dalej;]

KingsofLondon komentarzy: 124030.07.2010, 22:01

Brawa dla Sunu :D

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56730.07.2010, 21:38

Axxxe > ostatnio słyszałem, że parę francuskich klubów chce go wypożyczyć. Nic nie wiadomo o jego odejściu.

psmola komentarzy: 36230.07.2010, 21:35

Oglądałem mecz Francji z Chorwacją i Sunu robił naprawdę świetne wrażenie i na pewno w przyszłości będzie z niego pożytek xD

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11530.07.2010, 21:35

Od początku byłem za Francją i Anglią. Brytyjczycy odpadli no to zostali tylko Francuzi i pokazali gdzie są największe talenty na świecie :) Hiszpania imponowała, ale w finale nie pokazali tego, co prezentowali wcześniej. Co do Sunu cieszy jego bramka w tak ważnym spotkaniu, bo przecież jest Kanonierem. Szkoda, że nie na długo, bo podobno chce odejść.

mirand14 komentarzy: 66130.07.2010, 21:33