Mertesacker: To się więcej nie powtórzy

Mertesacker: To się więcej nie powtórzy 10.02.2014, 13:48, Michał Kowalczyk 30 komentarzy

Per Mertesacker wyznał, że porażka z Liverpoolem zadziałała jak kubeł zimnej wody na Kanonierów, którzy z pewnością odpowiedzą na nią w godny sposób. The Gunners zostali zmiażdżeni na Anfield Road i przegrywali aż 0-4 po ledwie 20 minutach gry, by ostatecznie ulec rywalom 1-5.

- Gwoli szczerości, to jedno z większych niepowodzeń tego sezonu - wyznał rosły Niemiec.

- Czujemy się fatalnie, jesteśmy rozczarowani naszym występem od pierwszej minuty. Na tym poziomie po prostu nie można tak grać. Liverpool był przepełniony pewnością siebie, a przecież to my przed meczem mieliśmy nad nimi 8 punktów przewagi.

- Mamy okazję, by odpowiedzieć na tę porażkę już w środę. Musimy pamiętać, jaką mieliśmy serię zwycięstw po przegranej z Manchesterem City. Taka właśnie jest stawka, musimy wziąć odpowiedzialność za naszą grę i dumnie zaprezentować nasz klub.

- Przed nami ciężki terminarz, ale możemy polegać na kibicach, którzy będą nas pchać do przodu. Odpłacimy się im w ciągu następnych paru tygodni - dodał Per.

LiverpoolPer Mertesacker autor: Michał Kowalczyk źrodło: Arsenal.com
Dominik11 komentarzy: 2017010.02.2014, 21:00

oby nigdy się nie powtórzyło

IceScreaam komentarzy: 27310.02.2014, 19:55

nie pamiętam, żeby po jakimkolwiek meczu aż tak bardzo nas piłkarze przepraszali. aż taki blamaż był po prostu nie do przewidzenia.

Muuufasa komentarzy: 8010.02.2014, 19:41

Oby Per oby. Oby ten mecz nie zwiastował jakieś gorszej serii, gdy przed nami takie ważne i trudne mecze...

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125110.02.2014, 16:42

Może wreszcie się ogarną, bo ostatnie mecze bardzo słabe w ich wykonaniu.

schade komentarzy: 386210.02.2014, 16:41

MateuszK4nonier -> tak, przerwał

Mimos komentarzy: 1210.02.2014, 16:12

Bedą kalendarze na luty??

MateuszK4nonier komentarzy: 440410.02.2014, 16:10

A tak BTW, czy mecz z Live nie przerwał tej passy nieprzegranych meczów z Kosą i Merte w składzie ? Mówię od razu, że nie śledzę ostatnio wszystkiego.

Jack_Herrer komentarzy: 6192 newsów: 19210.02.2014, 16:09

poproszę to na piśmie z podpisami wszystkich zawodników, sztabu szkoleniowego i zarządu.

Paniu76 komentarzy: 1246410.02.2014, 15:39

Nie pamiętam tak słabego meczu... chyba to było gorsze niż 2:8 z mułami...

janucha500 komentarzy: 29010.02.2014, 15:28

Człowiek z charakterem.

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52410.02.2014, 15:25

Zwyciężyć w środę i wymazać choć trochę tę plamę z soboty.

Berczi komentarzy: 125210.02.2014, 15:25

Trzeba teraz wygrać z MU.
Beznadziejny mecz, ale można było się tego spodziewać... Liverpool ma bardzo szybkich zawodników w pomocy i ataku. Miejmy nadzieje, że to się już nie powtórzy.

Berczi komentarzy: 125210.02.2014, 15:24

Beznadziejny mecz, ale możnaby

Ramseyowaaa16 komentarzy: 19510.02.2014, 15:02

Zamiast gadania trzeba po prostu wygrac z diabłami :)

Malenki84 komentarzy: 79310.02.2014, 14:25

Zgodzę się z tym, że bramka w pierwszej minucie nie pomogła, zburzyła w jednej chwili założenia taktyczne, a kiedy zawodnicy próbowali się podnieść po ciosie, wpadła druga bramka więc trudno o pewność siebie i szybki powrót do gry bo głupiejesz, nie wiesz czy rzucić się do ataku, czy bezpiecznie próbować zwolnić grę i zapanować nad przeciwnikiem. Liverpool wyczuł, że jesteśmy pogubieni i cisnął dalej wysokim pressingiem...to nie była łatwa sytuacja, żeby powrócić do gry, gdy szyki zostały tak rozbite a zawodnicy pogubieni zupełnie. Ktoś gdzieś pisał po meczu 'gdzie był ten czy tamten przy 3 bramce'...ludzie przy wyprowadzaniu piłki i nagłej stracie, nie ma mowy o zorganizowanej grze obronnej, bo jedni większość graczy jest już przed linią piłki, a skoro Liverpool grał wysoko kryciem, to logicznym jest, że po stracie było ich więcej na naszej połowie :) Mecz się nie udał, bywa...jedziemy dalej! Nie myślcie, że nie przecierałem oczu ze zdumienia i nie byłem rozczarowany, ale co zrobić!

GROMALL komentarzy: 509010.02.2014, 14:21

W środę musimy pokazać charakter i zaangażowanie , liczę na 3 punkty

migus11 komentarzy: 131410.02.2014, 14:12

@grochal14 ale stracona bramka czy nawet 2, 3 powinny mobilizować do lepszej gry.

sidtsw komentarzy: 309010.02.2014, 14:11

to samo slyszelismy po 8-2

Matthefff komentarzy: 190210.02.2014, 14:10

Dobrze chociaż, że City nas nie wyprzedziło. Uważam, że Chelsea będzie łatwiej wyprzedzić niż Obywateli.

grochal14 komentarzy: 193310.02.2014, 14:09

@migus11 - mysle, ze bramka stracona w pierwszej minucie. Pozniej kolejne i zawodnicy sami nie wiedzieli co sie dzieje.

radzio97 komentarzy: 12710.02.2014, 14:05

No jeśli chcemy grać o najwyższe cele to musimy wygrywać z najlepszymi a nie tylko z dolną częścią tabeli

Verminator97 komentarzy: 1490010.02.2014, 13:59

No mam taką nadzieje. W środę przeciwko United chcę widzieć walkę, zaangażowanie i pewność siebie. Musimy ruszyć na United jak wściekłe psy i wygrać ten mecz pewnie. Trzeba udowodnić wszystkim, że nadal jesteśmy mocni. Ja nadal wierzę w nasz końcowy sukces i już nie mogę się doczekać środowego starcia z MU.

migus11 komentarzy: 131410.02.2014, 13:58

Czemu z Liverpoolem tak słabo zagraliśmy, co było przyczyną, bo ja do dzisiaj tego nie rozumiem.

CesK komentarzy: 210710.02.2014, 13:55