Mexes bierze na siebie odpowiedzialność

Mexes bierze na siebie odpowiedzialność 25.02.2009, 15:17, Patryk Bielski 14 komentarzy

Obrońca Romy Philippe Mexes wziął na siebie pełną odpowiedzialność za wczorajszą porażkę swojego zespołu z Kanonierami, w której jedyną bramkę zdobył z rzutu karnego po faulu Francuza Robin van Persie. Mexes w 35. minucie meczu sfaulował w polu karnym holenderskiego napastnika, a sędzia bez wahania wskazał na jedenasty metr. Rzut karny pewnie wykorzystał sam poszkodowany.

- Tak właśnie było, zdarza się. W pierwszej połowie zagraliśmy źle. Oczywiście Roma mogła zagrać lepiej, ale Arsenal świetnie sobie radził, szczególnie w pierwszych 30. minutach pierwszej części spotkania.

- W rewanżu spodziewam się zupełnie innego oblicza Romy. Aby awansować musimy pokazać, że potrafimy grać w piłkę oraz musimy wierzyć. Porażka 1-0 nie jest zła w perspektywie rewanżu, na który czekamy. Musimy zostawić to za sobą, patrzeć w przyszłość i wygrać kolejne spotkanie - powiedział Mexes.

AS RomaPhilippe Mexes autor: Patryk Bielski źrodło: Sportinglife.com
Ge$iK komentarzy: 57526.02.2009, 16:03

Szkoda Mexes ze nie zlapales 2 zoltej na Emirates xD

solar komentarzy: 146525.02.2009, 23:26

jego wina to na kogo mial wziac odpowiedzialnosci ?:P

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 225.02.2009, 18:21

Błędy każdemu się zdarzają. Na nie szczęście Romy Mexes popełnił taką pomyłke po której padła bramka. Według mnie gorzej spisywał się ten obronca który zastąpił Juana w kadrze na mecz.

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223725.02.2009, 18:00

No ale zachowal sie dobrze , nie gada zadnych glupot ze karnego nie bylo czy cos , bo czasem i tacy sie zdarzaja co tak gadaja. Jego wina , jego wina , jego bardzo wielka wina :P. I niestety przez niego Roma nie zagra w 1/4 ;) :P mam nadzieje

asroma6 komentarzy: 7625.02.2009, 17:59

Mexes chyba nie był "mielony", popełnił jeden błąd, Van Persie lekko przyaktorzył, czuł kontakt to się położył, jednak faul był dość ... lekki. Karny mógł zostać podyktowany, albo nie, trudno stwierdzić.

Co nie zmienia faktu wygraliście i to w pełni zasłużenie. Bramka z karnego czy z akcji... prędzej i później i tak by była.

Na Olimpico czekać będzie 80 tysięcy głodnych kibiców wspierających drużynę od 1 - 90 minuty. W taki magiczny wieczór aż głupio wypaść słabo !
Forza Magica!

waldek_89 komentarzy: 573525.02.2009, 17:43

głupio postąpił, ale cóż, tak się zdarza, ale dla nas to dobra sytuacja była na zdobycie bramki;p

Fierce_girl komentarzy: 219425.02.2009, 16:36

Gdzie mi tu z tym jęzorem, Mexiu;p!

Fakt, to było głupie z twojej strony ale dzięki temu mamy zwycięską bramkę..
*poza tym przyzwyczaiłam się do Twoich rozpuszczonych włosów, a nie w kitce;p

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9825.02.2009, 16:20

A na o piłce gadają takie głupoty że nie wiem tak jak wczoraj w TVP o naszym meczu...

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9825.02.2009, 16:19

Necro ---- > zgadzam się ;/ szkoda że nie mogą komentować meczy tak jak np. w Canal+ ...
Poziom polskiego komentarza strasznie się obiżył np. Roman Kołtoń pfffff żal.pl

Necro komentarzy: 243425.02.2009, 16:14

Pseudofachowcy z TVP nazwali ten faul "kontrowersyjnym". Jak ja żałuję, że nie mam jakiejś porządnej cyfrówki.

kapel_l komentarzy: 32425.02.2009, 16:11

OJ Mexes . Nie to że bym Cię nie lubił , ale tak jak mówiłem przed meczem , że będziesz mielony tak też się działo ;p

Szef komentarzy: 1303525.02.2009, 16:05