Młodzi Kanonierzy remisują w sparingu + Galeria

Młodzi Kanonierzy remisują w sparingu + Galeria 21.07.2010, 09:53, IceMan 14 komentarzy

Drużyna Arsenalu, w której znaleźli się głównie piłkarze rezerw lub juniorów, zmierzyła się wczoraj w ramach sparingu angielską ekipą Crawley Town występującą na co dzień w jednej z angielskich lig okręgowych.

Red Devlis otworzyli wynik meczu już w pierwszej minucie za sprawą Wilsona, który trafił do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Gospodarze nie cieszyli się jednak z prowadzenia przesadnie długo, bo już w 4. minucie do wyrównania plasowanym strzałem doprowadził Rhys Murphy.

Zaledwie 180 sekund później niespełna 20-letni snajper zdobył swoją drugą bramkę po efektownej, indywidualnej akcji. Do przerwy rezultat nie uległ zmianie, a w 7. minucie drugiej części gry wyrównującego gola zdobył Cook i ustalił końcowy wynik meczu.

Crawley Town 2-2 Arsenal

Glenn Wilson - 1' [1-0]

Rhys Murphy - 4' [1-1]

Rhys Murphy - 7' [1-2]

Jamie Cook - 52' [2-2]

Crawley Town: Nick Jordan, Glenn Wilson, Darragh Ryan, Danny Hall, Adam Quinn, Eddie Hutchinson, Michael Malcolm, Ben Smith, Craig McAllister, Jamie Cook, Dean Howell.

Arsenal: James Shea, Daniel Boateng (81' Martin Angha), Cedric Evina, Gavin Hoyte, Ignasi Miquel, Mark Randall (76' Jernade Meade), Nacer Barazite, Oguzhan Ozyakup (50' Chuks Aneke), Rhys Murphy (50' Benik Afobe), Jay Simpson, Sanchez Watt.

Zwiebel komentarzy: 3721.07.2010, 13:47

Crawley jest chyba w Blue Square Premier o ile sie nie myle to sredni wynik nasze mlodziki powinni z nimi wygrac

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9821.07.2010, 13:38

Szef --> Jakby Simpson dostał szansę od Wengera to wybrałby się razem z pierwszą drużyną do Austrii. Jeśli pojechali tacy gracze jak Frimpong, Henderson czy Jay Thomas to pozostanie Simpsona i gra w rezerwach wiąże się tylko z jednym - szuka sobie nowego klubu.

kyryl15 komentarzy: 87521.07.2010, 11:52

Jak na juniorów to w miarę. Poczekamy i zobaczymy czy ktoś się przebije.

Rapido komentarzy: 148 newsów: 8421.07.2010, 10:45

Ale z tych zawodników to max.5 się wybije..