Nie za 4 mln!

Nie za 4 mln! 21.12.2006, 22:38, Bartosz Cębrzyna 0 komentarzy

Arsene Wenger jest podobno bardzo zainteresowany pozyskaniem lewego obrońcy Wigan, Leightona Bainesa. Paul Jewell, menadżer tej właśnie drużyny powiedział jednak, że nie wypuści swojego skarbu za jedyne 4mln funtów.

Arsenal ma szykować ofertę na styczeń wartą właśnie 4mln funtów za reprezentanta Anglii do lat 21, ale Jewell ostrzega, że to nie wystarczy i będzie trzeba wyłożyć dużą sumę na stół.

"4mln funtów to napewno za mało za takiego zawodnika"

"Jeśli zapowiada się on na filar reprezentacji, to nie zabronie mu odejść do zespołu z wielkiej czwórki Premiership."

"Nie chcemy tracić takich zawodników, a do tego nie mamy jeszcze oficjalnej oferty ze strony władz Arsenalu, więc musimy poczekać na rostrzygnięcie tej sprawy."

Widać, że Arsene szykuje jednak ofensywę transferową i poczuł, że młode talenty obserwowane przez niego mogą mu przejść koło nosa. Napewno bez powodu nie chciałby sprzedać Reyesa już zimą.

autor: Bartosz Cębrzyna źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady