Niespodziewana porażka we Francji. Lens 2-1 Arsenal

Niespodziewana porażka we Francji. Lens 2-1 Arsenal 04.10.2023, 18:29, Patryk Bielski 768 komentarzy

Wczorajszego wieczoru Kanonierzy odnieśli swoją pierwszą porażkę w tym sezonie. Podopieczni Mikela Artety musieli uznać wyższość francuskiego RC Lens, które na własnym stadionie pokonało Arsenal 2-1 w ramach drugiej rundy fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Po pierwszym kwadransie nic nie wskazywało na taki rozwój wydarzeń. W 14. minucie bramkę na 1-0 po błędzie rywali i podaniu Saki zdobył Gabriel Jesus. Gospodarze szybko odpowiedzieli jednak na to trafienie. W 25. minucie złe wybicie piłki nogą przez Rayę doprowadziło do przejęcia futbolówki na skrzydle, a ta trafiła ostatecznie pod nogi Thomassona, który pięknym uderzeniem po długim rogu pokonał hiszpańskiego bramkarza. Co gorsza, tuż przed przerwą boisko z powodu kontuzji mięśniowej musiał opuścić Bukayo Saka. Jak twierdzi Mikel Arteta, uraz Anglika nie wygląda dobrze. Na razie nie wiadomo, ile będzie pauzował, ale jego występ w niedzielnym meczu z City stoi pod dużym znakiem zapytania.

Les Artésiens z każdą minutą meczu, przy donośnym dopingu kibiców, rośli w siłę. Dało to efekt w 69. minucie, gdy dobre podanie Frankowskiego ze skrzydła wykorzystał Wahi. 20-letni napastnik celnie dołożył nogę w polu karnym. 2-1! Kanonierzy nie potrafili odpowiedzieć i do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.

Skrót spotkania

Liga MistrzówRaport pomeczowyRC Lens autor: Patryk Bielski źrodło: Flashscore / własne
mlodykanonier komentarzy: 148607.10.2023, 19:46

Dajcie już spokój z tą religią.

mlodykanonier komentarzy: 148607.10.2023, 19:45

@Gunner18AFC napisał: "ale jakoś tak bardziej żyje tym co się dzieje na boisku i Arsenalem"
Co to za argument xD

Olczyck komentarzy: 106407.10.2023, 19:34

@mdr_AFC: ogólnie to na viaplay są ale tak to nie wiem mi czasami na tik toku się wyświetlają

Gunner18AFC komentarzy: 3437 newsów: 307.10.2023, 19:31

Ja bym chyba wolał jednak Ramsdale w bramce. Nie jest idealny ale jakoś tak bardziej żyje tym co się dzieje na boisku i Arsenalem

nic nie stało się bez Niego."
Ewangelista Jan pisze tutaj o Jezusie Chrystusie. Słowo to Jezus.

WindKai komentarzy: 88607.10.2023, 19:10

Jesus to jest przede wszystkim napastnikiem Arsenalu i niech jutro zapakuje hat-tricka.

Niesamowicie ważny mecz, nie mogę się doczekać, wierzę, że jesteśmy w stanie wywalczyć 3 punkty. Jestem ciekaw czy Mikel czymś zaskoczy i np. zobaczymy środek Rice-Partey-Odegaard, na szpicy np. Havertza i na skrzydłach Jesusa wraz z Saką, czy jednak to nadal za wcześnie dla Parteya. A może Thomas jednak zagra, ale z przodu nie będzie żadnych kombinacji? Czy Trossard utrzyma skład po słabym meczu z Lens? Czy zagra Eddie? Czy Bukayo na pewno będzie w stanie zagrać na najwyższych obrotach po tym co stało się w LM?

Czy będziemy chcieli wykorzystać brak Rodriego i De Bruyne i wyjdziemy odważnie z Zinchenko na lewej stronie, a może Arteta postawi na defensywną opcje w postaci Tomiyasu?

No i kto w bramce? Nadal Raya, czy może odkurzenie Ramsdale'a?

Tak wiele pytań, a na odpowiedzi trzeba czekać do jutra.

DAJCIE JUŻ TEN MECZ!

mdr_AFC komentarzy: 305007.10.2023, 19:09

Siemano, ma ktoś jakąś sprawdzoną stronkę gdzie regularnie wrzucają skróty z premier league? 8⁠-⁠)

lordoftheboard komentarzy: 822907.10.2023, 19:09

@Chlopek: raczej się odnosił do Islamu

Chlopek komentarzy: 3594 newsów: 107.10.2023, 19:00

@Pitu88: Też mnie korciło, aby to napisać, ale zrezygnowałem, bo nie wiem czy komentarz nie odnosił się do innego wyznania.

jumanji komentarzy: 105207.10.2023, 19:00

@gbn: Jezus jest Bogiem. Mahomet nie jest żadnym prorokiem głoszącym słowo Boże, był po prostu zwiedzonym człowiekiem, łałszywym prorokiem. Allah to tylko jeden z bożków.

Elastico07 komentarzy: 1256207.10.2023, 18:58

Co z naszym Martinellim,ciekawe czy bd po przerwie na repry bo.cos się wydłuża jego powrót

Pitu88 komentarzy: 216607.10.2023, 18:55

@gbn: co Ty za pierdy piszesz? Bóg w trzech osobach, ojciec, syn i duch święty. A więc Jezus też jest Bogiem

gbn komentarzy: 380007.10.2023, 18:22

@jumanji: Jezus nie jest Bogiem, jest prorokiem niczym więcej, Bóg to Bóg, prorok to prorok, Abraham, Mojżesz, Jezus, Mahomet to są prorocy głoszący słowo Boże, nikt z Bogiem równać się nie może.

A tłumacząc dosłownie Allah z arabskiego to nic innego jak Bóg.

Olczyck komentarzy: 106407.10.2023, 18:17

@Piotrek95: wiesz wszytko mozliwe my jutro przegrywamy po przerwie z Chelsea też United wygra i będą dzielić nas 2 pkt

AR14 komentarzy: 131307.10.2023, 18:14

Jak to wygrali xd

kaziu874 komentarzy: 674807.10.2023, 18:07

Potężni Magłaja i MakTominej ratują posadę Ten Haga, dzięki czemu ten nie zostaje pierwszym zwolnionym trenerem w tym sezonie. Ale to dobrze, z Holendrem u sterów united nie będzie żadnym zagrożeniem, po prostu odłożyli w czasie nieuniknione.

Garfield_pl komentarzy: 2822207.10.2023, 18:06

@enrique napisał: "A moim zdaniem ok że muły wygrały, bo dzięki temu ETH nie wyleci, a z nim United będzie jeszcze ostro tracić punkty. Jakby przegrał, to jeszcze ze 2 mecze i poleciałby, a następca mógłby trochę ożywić ten zespół."
Dokładnie

mlodykanonier komentarzy: 148607.10.2023, 18:05

@Gofer999 napisał: "Się cieszą jakby zagrali świetne spotkanie"
Wygrali to się cieszą, lol.

Piotrek95 komentarzy: 965407.10.2023, 18:03

@Olczyck napisał: "To jest dopiero 8 kolejka panowie jeszcze 30 przecież oni zaraz mogą być za nami tak jął w tamtym roku było"

XDDDDDD Tak, zaraz o mistrza będą walczyć

Po obrzydliwym meczu, na totalnym farcie wyciągają 3pkt w ostatnich minutach meczu i ludzie już takie rzeczy piszą, niesamowite

Rynkos7 komentarzy: 682507.10.2023, 18:03

To nie Ten Haag jest problemem w United moim zdaniem, trenerem jest dobrym. Jak przetrwa ten kwas, który obecnie mają niczym Arteta 2-3 lata temu to może coś z tego kiedyś będzie.

Olczyck komentarzy: 106407.10.2023, 18:03

@lordoftheboard: zaraz będzie grał w podstawkę a później będzie jak z xhaka i wszyscy będą go kochać

Chevvy komentarzy: 10707.10.2023, 17:59

Im dłużej united będzie z erikiem balansował pomiędzy 12 a 6 miejscem tym lepiej. Całkiem dobry wynik z perspektywy zespołów top 4, top 6

Rynkos7 komentarzy: 682507.10.2023, 17:59

Postawa połowy piłkarzy Brentford w końcówce do prawdy żenująca. Na stojąco, wręcz oczekiwanie na końcowy gwizdek. To musiało się tak skończyć.

Olczyck komentarzy: 106407.10.2023, 17:56

Nie za fajny dzisiaj dzień chyba nie ma co liczyć że te ciapaki z dołu tabeli coś ugrają z lepszymi klubami czasami się coś zdaży ale to pojedyncze mecze trzeba samemu wygrywać i tyle

krzykus1990 komentarzy: 521407.10.2023, 17:53

United dziś wywalczyli 1 pt.

Castillo komentarzy: 219307.10.2023, 17:52

@Elastico07 napisał: "W internecie wyzywanie matki to jak mówienie dzień dobry No ale tutaj to wypada się szanować bo wszyscy jesteśmy po tej samej stronie"
Ja tego nigdy nie zrozumiem, jak to możliwe, że o najgłupszą różnice zdań kibic Arsenalu kibica Arsenalu zaczyna traktować jak gówno. O ile niektórzy są na takim poziomie, że nie da się z nimi normalnie rozmawiać (przykład poniżej) to nigdy nie zrozumiem jak widzę, że piszą ze sobą ewidentnie dwie inteligentne osoby i przez durną różnicę zdań traktują się jak wrogowie.

Freo98 komentarzy: 643607.10.2023, 17:52

Dobrze niech komentatorzy tworzą naracje że tam czasu potrzeba, Erik zostan jak najdlujzej

miki9971 komentarzy: 6561 newsów: 207.10.2023, 17:51

Dobrze, że w drodze o tytuł gubią punkty Nasi rywale. Brawo Brentford.

A nie, zaraz... co ja piszę...

pirell komentarzy: 27007.10.2023, 17:49

Na Old Traford jest tak trudno wygrac ze nawet Manchester United nie jest w stanie tego zrobic

Garfield_pl komentarzy: 2822207.10.2023, 17:49

@polishbrigadesx napisał: "Smerfy się rozkręcają już nie długo wrócą do top 4 i walka o mistrza."
XD to Ci się udało

Elastico07 komentarzy: 1256207.10.2023, 17:45

Chelsea nie gra nic wielkiego,po prostu dziś wszystko im wpada i przeciwnik jest wyjątkowo słaby,prawdziwa weryfikację będą mieli za 2tyg w jakim są miejscu

Elastico07 komentarzy: 1256207.10.2023, 17:44

@Piotrek95 napisał: "z Saką miało być wszystko oki, więc nie wiem, może dostał wolne po prostu na jeden dzień"
Mam nadzieję bo teoretycznie skoro jest zdolny do gry to powinien normalnie trenować

SunTzu komentarzy: 36707.10.2023, 17:42

@Olczyck: nie wszystkie beniaminki to nie. Dla evertony braknie wtedy miejsca w strefie spadkowej