Oceny Sky Sports: AZ Alkmaar - Arsenal

Oceny Sky Sports: AZ Alkmaar - Arsenal 21.10.2009, 00:59, Adrian Rymuza 19 komentarzy

W dzisiejszym spotkaniu Arsenal zremisował na wyjeździe 1-1 z AZ Alkmaar. Na prowadzenie wyprowadził Arsenal Cesc Fabregas w 30. minucie spotkania. Niestety w doliczonym czasie gry drugiej połowy AZ zdobył wyrównującą bramkę i mógł cieszyć się z jednego punktu zdobytego z ciężkim rywalem.

Zawodników w tym spotkaniu zwyczajowo oceniło Sky Sports. Zdaniem redaktorów popularnego serwisu piłkarskiego żaden z piłkarzy nie zasłużył na specjalne wyróżnienie, ale fanów Arsenalu na pewno zadowoli kolejne solidne spotkanie w wykonaniu Abou Diaby'ego.

Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 522.10.2009, 13:57

Nie do końca bym się zgodziła z tymi ocenami, Van Persie i Fabregas zasłużyli na wyższą ocenę, a co dopiero Song, który rozegrał świetny mecz. Clichy jak na swoje ostatnie występy zagrał dobrze, więc na 7 zasłużył.

Caroline komentarzy: 48521.10.2009, 18:18

Jakie wyrównane oceny. Ale nie są złe. A remis to jeszcze nie jest tragedia, chociaż oczywiście szkoda stracenia bramki w doliczonym czasie...

Cesc_Fabri_4 komentarzy: 113421.10.2009, 16:44

a fabregas powinien 8 mieć

ArsenalTheBest komentarzy: 102621.10.2009, 16:22

Slabe oceny szkoda bo mogli by sie postarac i zapracowac na wyzsze:)

waldek_89 komentarzy: 573521.10.2009, 16:16

słuszne te oceny.

galon komentarzy: 72721.10.2009, 16:04

Diaby 7??? przeciez ten koleś częściej i groźniej strzelał znowu na swoją bramkę niż na przeciwników .No ale fakt - mało tym razem rajdów z piłką po swoim polu karnym , strat tez jakby mniej niz zazwyczaj ...

grygu komentarzy: 149821.10.2009, 15:09

vela tyle co van persie ? aha..

Szef komentarzy: 1303521.10.2009, 14:40

bez fajerwerkow, ale lepszych ocen nie mozn bylo sie spodziewac poprostu za remis

topol95 komentarzy: 152721.10.2009, 14:37

To ,że nikt nie dostał 8 pokazuje jak nudny był ten mecz...

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12621.10.2009, 10:03

Diaby zagrał przeciętnie, ale lepiej niż w meczach przed przerwą reprezentacyjną, więc zawsze to na plus. Najlepiej spisali się moim zdaniem Vermaelen i Song. Brakowało Rosicky'ego.

MoHras komentarzy: 23721.10.2009, 09:59

diaby 6, arshavin 7 jak dla mnie.

Necro komentarzy: 243421.10.2009, 08:29

Mi się podobała gra RvP. Diaby? Nic błyskotliwego jak dla mnie nie pokazał.

lukasz1616 komentarzy: 14121.10.2009, 07:50

i tak arsenal ma lepsze oceny

Filip151 komentarzy: 1885 newsów: 221.10.2009, 06:56

Nie mogę za bardzo oceniać piłkarzy po tym meczu, bo nie widziałem go ale cieszę się że Diaby dobrze zagrał.

niski93 komentarzy: 581621.10.2009, 06:32

Remis to nie tragednia. Prowadzimy w grupie i mamy 2 mecze na Emirates do rozegrania, więc nie ma co się martwić. Straciliśmy gola w doliczonym czasie gry, no cóż zdarza się, taki jest futbol. Za dwa tygodnie damy im nauczkę u siebie. Go! Go! The Gunners!

Cesciara komentarzy: 622 newsów: 3021.10.2009, 02:36

No cóż, Diaby... jeśli by zapomnieć o tym prawie-samobóju... Już miałam lekkie deja vu z meczu z Mułami, ale tym razem miał chłopak szczęście :] i taka ocena jest odzwierciedleniem tego, że zawziął się żeby zmazać tą nie(?...)fortunną plamę :D