Oceny Sky Sports: Standard Liege - Arsenal

Oceny Sky Sports: Standard Liege - Arsenal 17.09.2009, 06:57, Maciej Lewandowski 27 komentarzy

Tradycyjnie już, po zakończeniu spotkania redaktorzy serwisu Sky Sports ocenili aktorów wczorajszego meczu.

Kanonierom udało się pokonać na wyjeździe Standard Liege 3:2, jednak styl, w jakim tego dokonali, był daleki od ideału.

Proste błędy w obronie sprawiły, że już po 5 minutach gospodarze prowadzili różnicą dwóch bramek, jednak podopieczni Arsene'a Wengera, w dość szczęśliwych okolicznościach, zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Zawodnikiem meczu został wybrany Thomas Vermaelen, który jako jedyny trzymał w ryzach defensywę Arsenalu. Występ reprezentanta Belgii oceniono na 8. Najniższą notę otrzymał natomiast Gael Clichy, który według Sky Sports zasłużył jedynie na czwórkę.

Aaron Ramsey 6

Liga MistrzówSky SportsStandard de Liege autor: Maciej Lewandowski źrodło: Sky Sports
Feromon komentarzy: 17417.09.2009, 18:06

Gibbs powinien wejść do pierwszego składu, za Clichego żeby go zmotywować.

IronHide_AFC komentarzy: 164217.09.2009, 15:13

jedyny zawodnik która jest na razie bez błędny na tle kanonierów ...
koszmar ? :)

topol95 komentarzy: 152717.09.2009, 14:47

Vermaelen jak zwykle trzyma poziom. Nie jestem zadowolony z postawy Arsenalu.

FanekAFC komentarzy: 511217.09.2009, 14:31

Oceny są dość sprawiedliwe, Vermaelen znowu pokazał, że jego zakup był bardzo dobry.

witkowskil komentarzy: 99017.09.2009, 13:54

Niestety nie moglem ogląda meczu.Ale weszłam na chwile na relacje live patrze 8 minuta 2-0 nie wiedziałem co jest wgrane.Ale dobrze,ze byli na tyle niezmotywowani,żeby wygrać podobna sytuacja jak niedawno w naszej ekstraklasie jak Lech wygrał z Jagiellonia 3-2.
Trochę mię martwi zmienna forma Arsenalu.

kamil_malin komentarzy: 933217.09.2009, 13:46

Martwi mnie bardzo słaba dyspozycja Gaela. Od początku tego sezonu nasz defensor nie spisuje się najlepiej. Miejmy nadzieję, że szybko powróci do wysokiej formy.

CF4 komentarzy: 138317.09.2009, 12:57

no podanie Diaby'ego było cudowne a wykończenie jeszcze lepsze. Brawo dla Vermaelena ;D

pietraz komentarzy: 158717.09.2009, 12:11

akcja Diabego i zgranie do Benka naprawdę mi się podobała, co ogólnie do ich gry nie mogę się wypowiadać, bo nie widziałem spotkania, mimo może nienajlepszej dyspozycji tego dnia najważniejszy jest wynik!

Topek komentarzy: 13937 newsów: 12617.09.2009, 12:10

O dziwo, nawet się zgadzam z tymi ocenami. Szkoda, że niektórzy zawiedli nasze oczekiwania. Na szczęście Vermaelen kolejny raz udowadnia, że jest świetnym graczem. Rosicky był moim zdaniem tuż za nim jeśli chodzi o wczorajszy mecz - dobre, dokładne podania (w drugiej połowie genialna piłka do Bendtnera), a i w odbiorze bardziej produktywny od Songa. Ogólnie słaba gra, ale mamy trzy punkty i trzeba odbudować formę.

waldek_89 komentarzy: 573517.09.2009, 11:12

jak dla mnie to sprawiedliwe noty.

Peter_HK44 komentarzy: 168717.09.2009, 10:04

lamberciak >>> zgadzam się z Tobą co do słowa. ;-)

arsen1 komentarzy: 107817.09.2009, 09:45

Cesc jak najbardziej zasłużenie .

kwiatinho komentarzy: 1312717.09.2009, 09:41

Mimo zwycięstwa i dość dobrych not to nie oszukujmy się że nie mamy się z czego cieszyć...Stracić 8 bramek w 3 meczach to wstyd a przegrywać ze słabiutkim Standardem Liege po 5 minutach aż 2-0 to kompromitacja.Najważniejszy gol w spotkaniu padł ewidentnie ze spalonego i po przyjęciu piłki ręką przez Songa.Martwi postawa Clichego który nie potrafi odpowiednio się koncentrować przez całe 90 minut.Nie ma co ukrywać że jeśli nie będzie wzmocnień to będą osłabienia bo kolejny rok posuchy równa się kolejnymi transferami do rywali.

lamberciak komentarzy: 52717.09.2009, 09:15

Thomas zasłużenie został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu. Nie zawinił przy żadnej z bramek, a wiele razy ratował nam skórę.

Willy trochę niezasłużenie dostał 5, dalej nie wiem, czy faulował przy rzucie karnym, jeśli tak, to bardzo nieumyślnie, przypadkowo wręcz. Co nie zmienia faktu, że tak klasowy i doświadczony obrońca nie powinien sobie na taką niedbałość pozwalać.

Clichy prezentuje się bardzo, ale to bardzo słabo i moim zdaniem w meczu z Wigan powinien zagrać Gibbs/Traore. Gael już z ManCity zagrał fatalnie i wczoraj jedynie potwierdził swoją kiepską dyspozycję.

Cesc kompletnie niewidoczny, a Song zdecydowanie za mało zdecydowany i waleczny i jak na naszego głównego DP.

Diaby z kolei zagrał słabiutki mecz, notorycznie tracąc piłkę bądź podając cholernie niedokładnie. Ale trzeba mu zwrócić honor, bo to on poderwał chłopaków do ataku, kiedy skutecznie minął przeciwnika w środku pola, podciągnął piłkę pod pole karne Standardu i doskonale dograł do Bendtnera. Moment przebłysku, po którym dalej grał kaszanę.

W obecnej dyspozycji to niestety - nawet po powrocie Theo, Samira, Arszawina, Van Persiego i reszty - to nies jest ekipa ani na zwycięstwo w Premier League, ani na tryumf w Lidze Mistrzów.

Ale wierzyć trzeba. Go go Gunners! :)

Archie90 komentarzy: 167617.09.2009, 08:37

Może by tak sklonować Vermaelena ?? :P . Myśle ze reszta obrońców jest ok, tylko formy brakuje. Brakuje Arshavina i Nasriego również.

galon komentarzy: 72717.09.2009, 08:23

a wszyscy błagali aby wzmocnić obronę ... tracimy ostatnio tak głupie bramki ,ze szkoda gadać

Necro komentarzy: 243417.09.2009, 08:15

Nie oglądałem meczu, ale uważam, że Clichy od paru miesięcy jest w słabej formie. Zdecydowanie pewniej się czuję jak na lewej obronie gra Gibbs.

mikypl komentarzy: 107117.09.2009, 08:09

Eboue jak dla mnie 3, Diaby 4.

crisadus komentarzy: 850717.09.2009, 07:48

Clichy znowu słaby mecz:/ Przydałby się jeszcze jakiś defensor, który mógłby zagrać na każdej pozycji w defensywie.

Filip151 komentarzy: 1885 newsów: 217.09.2009, 07:39

Super Thomas znowu zagrał dobry występ naprawdę jest w wysokiej formie, szkoda że Clichy tak słabo.

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1117.09.2009, 07:26

Coś ostatnio słabo gra Clichy :// niech się poprawi w meczu z Wigan i strzeli 2 gole :DD

Thunderon91 komentarzy: 9717.09.2009, 07:11

Że był wart pieniędzy to on już dawno pokazał. Teraz udowadnia, że jest najlepszym transferem tego sezonu w Premier League.

Kuboslaw komentarzy: 3917.09.2009, 07:07

Thomas Vermaelen pokazuje że był warty tych pieniędzy.

Arsenal - Chelsea 23.04.2024 - godzina 21:00