Oficjalnie: Aubameyang podpisał nowy kontrakt z Arsenalem!

Oficjalnie: Aubameyang podpisał nowy kontrakt z Arsenalem! 15.09.2020, 17:21, Mateusz Kubacki 1269 komentarzy

Nareszcie możemy to ogłosić oficjalnie! Pierre-Emerick Aubameyang podpisał nowy kontrakt z Arsenalem!

Potwierdzenie nowej umowy z klubem potwierdził sam zawodnik w specjalnie zorganizowanej transmisji na żywo na oficjalnej stronie Arsenalu. Jego nowy kontrakt wiąże go z klubem do 2023 roku.

- Nigdy nie miałem wątpliwości, że chcę grać w tym klubie. To dzięki naszym fanom, kolegom z drużyny, mojej rodzinie i wszystkim w klubie czuję, że to jest moje miejsce. Wierzę w Arsenal. Razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy. Mamy tu ekscytujący projekt i wierzę, że najlepsze dla Arsenalu jeszcze przyjdzie - wyznał Aubameyang.

- Bardzo ważne dla nas było, aby Pierre został z nami. To wspaniały gracz z niesamowitą mentalnością. Wystarczy powiedzieć, że nikomu wcześniej nie udało się tak szybko strzelić 50 goli dla klubu. To mówi wszystko o jego podejściu i sposobie pracy. Jest liderem zespołu i ogromną częścią projektu, który tu budujemy. Pierre chce być w gronie najlepszych piłkarzy na świecie i odcisnąć swoje piętno na historii piłki. Tutaj może to osiągnąć - dodał Mikel Arteta.

- To jasne, że Auba kocha ten klub i wszystko to, co reprezentuje na boisku i poza nim. Oczywiście jest bardzo ważną częścią drużyny i jesteśmy zachwyceni, że związał swoją przyszłość z nami. Dla wszystkich jest to duży impuls - dla fanów, kolegów z drużyny i personelu - tak natomiast wypowiadał się dyrektor techniczny - Edu.

Gabończyk przybył do północnego Londynu w styczniu 2018 roku. Od tamtej pory w 111 występach dla Arsenalu zdobył 72 bramki. Nieoficjalnie mówi się, że nowa umowa gwarantuje mu zarobki na poziomie 300 tysięcy funtów tygodniowo.

Zobacz wideo z Instagrama z relacji Auby po podpisaniu kontraktu

Pierre-Emerick Aubameyang autor: Mateusz Kubacki źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
damianARSENAL komentarzy: 363618.09.2020, 07:58

Wiec idziemy po Aouara. No nic, za pare lat ktoś z klubu powie, ze byliśmy blisko ściągnięcia Parteya. No byliśmy, ale odpuściliśmy.

arsenallord komentarzy: 19876 newsów: 11718.09.2020, 07:42

@Rafson95: Wejdź czasami na MMAROCKS, to nie tylko moja opinia.
Tylko ślepy i jego fan żyje w obłudzie, że on nie pękał przed UFC.

AntonioThe komentarzy: 3752 newsów: 518.09.2020, 07:37

Trochę to dziwne, że klub z Anglii musi już grać w 2 rundzie eliminacji LE. Ale nie ma tego złego... Tottki dzięki temu, będą grać teraz mecze co 2 dni. Od niedzieli do następnej niedzieli, rozegrają 4 spotkania. Ten nasz wygrany finał FA Cup, dalej daje dużo frajdy. Dzięki Mikel.

Barney komentarzy: 1370918.09.2020, 07:30

@inwilshereitrust:

Uuuu to ciężko to widzę myślałem, że może któraś polska drużyna ma szansę.

To fajnie ,że totki będą się meczyc jeszcze 2 rundy

Rafson95 komentarzy: 559818.09.2020, 07:23

@arsenallord napisał: "Bał się, ale cieszę się że nie jest ostatnim frajerem i podjął rękawicę."

Ty chyba nie masz ani rozumu ani wstydu jak dalej w to brniesz xd

inwilshereitrust komentarzy: 29418.09.2020, 07:07

@Barney: 4 rundy są - teraz 3 będzie, wczoraj drugą grali

Barney komentarzy: 1370918.09.2020, 06:59

Hej jeszcze 1 runda jest eliminacji do ligi Europy i potem już grupowa ?

TakKrzysiu komentarzy: 812518.09.2020, 04:19

Partey bardzo by się przydał, jednak przy "konieczności" wyboru, nie zdziwię się, jeśli Arteta postawi na Aouara.
Xhaka i Ceballos dobrze współpracują w destrukcji, do tego stety/niestety Mikelowi spodobał się ostatnio Elneny.

Partey w defensywie zjada ich wszystkich, ale jednak są to sprawdzeni gracze, szczególnie współpraca dwóch pierwszych przynosi udział w koncepcji Artety.

Za to klasowy rozgrywający bardzo się przyda, bo Ozil znalazł się na wcześniejszej emeryturze. Tak wygrać z ZUSem :( emeryci go nienawidzą.

FabsFAN komentarzy: 21558 newsów: 318.09.2020, 02:58

Ladnie wykrakalem XD

FabsFAN komentarzy: 21558 newsów: 318.09.2020, 02:14

Heat na razie slabiutko. Nie chce mi sie sprawdzac ich skutecznosci, ale duzo nie trafiaja.

Supertramp21 komentarzy: 26918.09.2020, 01:58

Przenosiny Torreiry wstrzymują nasze ruchy na rynku. Jak odejdzie to będzie, kasa na Parteya/Aoura. Do tego Sead do Niemiec albo AMN do Wolves I mozna trzymac kciuki żeby nikt się nie połamał i możemy być w top 4

FabsFAN komentarzy: 21558 newsów: 318.09.2020, 01:58

Kemba dzis w formie:D

FabsFAN komentarzy: 21558 newsów: 318.09.2020, 01:43

Dosc sporo brickow ze strony Heat. Zaraz sie rozkreci.. :D

Er4s komentarzy: 111918.09.2020, 01:37

@FabsFAN:
Szkoda tego Haywarda bo ławka może być decydująca. W Miami z ławki wchodzi fenomenalny Herro, Nunn, Olynyk, Igoudala. U celtów nie ma kto postraszyć w drugim garniturze...

FabsFAN komentarzy: 21558 newsów: 318.09.2020, 01:17

Ale mocno graja w obronie obie druzyny.

FabsFAN komentarzy: 21558 newsów: 318.09.2020, 01:11

@Er4s:
Licze na Celtow, bo Heat bardziej niedawno wygrali NBA:D ale trudno wytypowac, bo te druzyny sa na bardzo zblizonym poziomie, mimo wszystko wydaje mi sie, ze Lebron i tak zdobedzie ring.

Traitor komentarzy: 8613 newsów: 2418.09.2020, 01:04

Okok, t hx

Er4s komentarzy: 111918.09.2020, 00:56

@Traitor:
Finały konferencji :)

Traitor komentarzy: 8613 newsów: 2418.09.2020, 00:53

pany, a to juz sa finaly nba? Bo ja kompletnie nie ogarniam co sie dzieje

Er4s komentarzy: 111918.09.2020, 00:52

@FabsFAN:
To co C's czy Heat dzisiaj?
Już zrobiłem popcorn.

Er4s komentarzy: 111918.09.2020, 00:51

@mallen:
Myślę, że to wie tylko Arteta :)

FabsFAN komentarzy: 21558 newsów: 318.09.2020, 00:44

@Traitor:
Mnie brakuje BIG KING 17 nutmeg kinga :/ fajnie wtedy bylo na tych instagramach

Traitor komentarzy: 8613 newsów: 2418.09.2020, 00:38

@zdyp:

haha, masakra jakas xxD

zdyp komentarzy: 162818.09.2020, 00:37

@Traitor: tak to drazni -- takie czasy ale.... sa lepsi xdd przypominam sobie ta szopke z grizmanem jak ten zrobil....... FILM DOKUMENTALNY

Traitor komentarzy: 8613 newsów: 2418.09.2020, 00:27

Tylko mnie irytuje juz jazda w social mediach z powodu podpisania kontraktu z Aubą? Zawodnik podpisał - fajnie. Celebrujemy to jakbyśmy byli małym klubem, dla którego podpisanie nowego kontraktu z gwiazdą to sukces na miare trofeum. Lipna mentalność

OFFO komentarzy: 321918.09.2020, 00:22

Parteya lepszy na teraz ale Aouara ma wiekszy potencja

mallen komentarzy: 1919618.09.2020, 00:16

Jeśli Arteta będzie musiał wybrać pomiędzy transferem Parteya, a Aouara, to zdecyduje się na ruch w stronę zakupu Houssema.

/ Guardian

Supertramp21 komentarzy: 26917.09.2020, 23:52

Wróbelki ćwierkają że James przyszedł do Evertonu za friko. To jest dobry deal.

Dziadyga komentarzy: 136217.09.2020, 23:48

@NineBiteWolf napisał: "Tylko pytanie - po co sprzedawać mecz w taki sposób, by doszło do rzutów karnych? No chyba że ktoś na żywo obstawiał, że grająca w dziewiątkę serbska drużyna wyrówna stan meczu."

Podejrzewam,że było tak jak napisałes,ewentualnie grali duze pieniadze na ilosc bramek w meczu lub tej Backi grającej w 9.

NineBiteWolf komentarzy: 12316 newsów: 4917.09.2020, 23:45

@Dziadyga napisał: "To jest mecz sprzedany po prostu.W takie cuda to nie wierze ;)"
Tylko pytanie - po co sprzedawać mecz w taki sposób, by doszło do rzutów karnych? No chyba że ktoś na żywo obstawiał, że grająca w dziewiątkę serbska drużyna wyrówna stan meczu.

Dziadyga komentarzy: 136217.09.2020, 23:37

@NineBiteWolf napisał: "Trzeba przyznać, że Steaua musi mieć talent by w dogrywce stracić dwie bramki, grając z przewagą dwóch graczy."

To jest mecz sprzedany po prostu.W takie cuda to nie wierze ;)

NineBiteWolf komentarzy: 12316 newsów: 4917.09.2020, 23:34

Trzeba przyznać, że Steaua musi mieć talent by w dogrywce stracić dwie bramki, grając z przewagą dwóch graczy.

Dziadyga komentarzy: 136217.09.2020, 23:33

@berno90 napisał: "kwiatinho się odzywał po operacji?"

Miał miec operacje kilka godzin,wiec wątpie przy takiej narkozie by sie odezwał ;) nawet jak jest wszystko w porządku.Pewnie jutro.

NineBiteWolf komentarzy: 12316 newsów: 4917.09.2020, 23:32

@Leehu napisał: "Można robić te dwie rzeczy na raz. :P"
Prawda. Ja często przeglądam k.com gdy gra chodzi gdzieś w tle. ^^

Leehu komentarzy: 1027417.09.2020, 23:28

@NineBiteWolf: Można robić te dwie rzeczy na raz. :P

berno90 komentarzy: 55117.09.2020, 23:27

kwiatinho się odzywał po operacji?

OFFO komentarzy: 321917.09.2020, 23:26

6vs6 tym meczem sie zajmie dział uefa od ustawiania meczów :D

NineBiteWolf komentarzy: 12316 newsów: 4917.09.2020, 23:25

@Taki napisał: "A kto ma czas grać w FMa?"
A kto ma czas by regularnie pisać po kilka komentarzy dziennie na k.com?

noth komentarzy: 162517.09.2020, 23:24

AC Milan have contacted the agents of Lucas Torreira according to
@DiMarzio
.

Perconte komentarzy: 9617.09.2020, 23:24

@NineBiteWolf: już jest 5:6

NineBiteWolf komentarzy: 12316 newsów: 4917.09.2020, 23:16

W Bačkiej Topoli niezła zabawa, gospodarze grają w dziewiątkę i remisują 5-5 w dogrywce.

Perconte komentarzy: 9617.09.2020, 23:15

A gra ktoś w jakiegoś Menagera na smartfona?
Znacie jakieś dobre Apki?

Maxwolgd komentarzy: 29117.09.2020, 23:15

Significant Chelsea and Arsenal news expected in the coming days.

Chelsea will make another move once Mendy signs. Arsenal are ready to do a madnes

/ TransferChecker

ZielonyLisc komentarzy: 1472717.09.2020, 23:15

Jutro chleje wódę

Spejsik komentarzy: 116517.09.2020, 23:09

@damianARSENAL: Aouar dołączył do któregoś klubu z PL? Coś przegapiłem?

OFFO komentarzy: 321917.09.2020, 23:08

ja sie lubie bawic na własnych zasadach a nie te co twórcy narzucają jesli nie uważałem ze Henry zasługiwał tylko na 18 strzałów to mu dawałem 20 ( nawet jak nim nie grałem bo zaczynam od 2-3lig :D ) i tak przed rozpoczęcie samej gry zawsze spędzałem z 1-2 dni aby zmienic czy to parametry piłkarzom czy klubom (finanse, srednią widzów na trybunach itd itd na te które ja uważałem a nie które narzuca gra i to nie paru ale naprawdę ogromnej liczbie )

może to głupie ale ja to lubie :D

Taki komentarzy: 83717.09.2020, 23:06

A kto ma czas grać w FMa?

OFFO komentarzy: 321917.09.2020, 22:59

@Jacek1s:

w edytorze przed gra (bo ten jest darmowy jak kupujesz gre na steam czy w pudełku to go dostajesz) bo jest jeszcze czasu rzeczywistego ale ten od zawsze jest płatny

masz całą baze danych i sam może wszystko zmienic jak ci sie podoba ( zawsze lubiłem sie bawic robic symulacje sam uaktualniać skład możesz sam zrobic nowe ligi których brakuje lub sobie samemu zrobic super lige itd )

thide (redaktor) komentarzy: 31840 newsów: 170517.09.2020, 22:57

macie może ledy od Xiaomi albo Philipsa?

Jacek1s komentarzy: 443617.09.2020, 22:52

Co to jest edytor?

Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz sierpnia wybór redaktorów
6.67
Gracz sierpnia wybór użytkowników Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl