Oficjalnie: Aubameyang podpisał nowy kontrakt z Arsenalem!

Oficjalnie: Aubameyang podpisał nowy kontrakt z Arsenalem! 15.09.2020, 17:21, Mateusz Kubacki 1269 komentarzy

Nareszcie możemy to ogłosić oficjalnie! Pierre-Emerick Aubameyang podpisał nowy kontrakt z Arsenalem!

Potwierdzenie nowej umowy z klubem potwierdził sam zawodnik w specjalnie zorganizowanej transmisji na żywo na oficjalnej stronie Arsenalu. Jego nowy kontrakt wiąże go z klubem do 2023 roku.

- Nigdy nie miałem wątpliwości, że chcę grać w tym klubie. To dzięki naszym fanom, kolegom z drużyny, mojej rodzinie i wszystkim w klubie czuję, że to jest moje miejsce. Wierzę w Arsenal. Razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy. Mamy tu ekscytujący projekt i wierzę, że najlepsze dla Arsenalu jeszcze przyjdzie - wyznał Aubameyang.

- Bardzo ważne dla nas było, aby Pierre został z nami. To wspaniały gracz z niesamowitą mentalnością. Wystarczy powiedzieć, że nikomu wcześniej nie udało się tak szybko strzelić 50 goli dla klubu. To mówi wszystko o jego podejściu i sposobie pracy. Jest liderem zespołu i ogromną częścią projektu, który tu budujemy. Pierre chce być w gronie najlepszych piłkarzy na świecie i odcisnąć swoje piętno na historii piłki. Tutaj może to osiągnąć - dodał Mikel Arteta.

- To jasne, że Auba kocha ten klub i wszystko to, co reprezentuje na boisku i poza nim. Oczywiście jest bardzo ważną częścią drużyny i jesteśmy zachwyceni, że związał swoją przyszłość z nami. Dla wszystkich jest to duży impuls - dla fanów, kolegów z drużyny i personelu - tak natomiast wypowiadał się dyrektor techniczny - Edu.

Gabończyk przybył do północnego Londynu w styczniu 2018 roku. Od tamtej pory w 111 występach dla Arsenalu zdobył 72 bramki. Nieoficjalnie mówi się, że nowa umowa gwarantuje mu zarobki na poziomie 300 tysięcy funtów tygodniowo.

Zobacz wideo z Instagrama z relacji Auby po podpisaniu kontraktu

Pierre-Emerick Aubameyang autor: Mateusz Kubacki źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
OFFO komentarzy: 321917.09.2020, 22:51

fm bez edytora to niech sobie wsadzą w D....

specjalnie kupiłem game passa pół roku temu dla fm 19 bo reklamowali ze wchodzi a zrobili bez multi i bez edytora

demo reklamują jako full produkt

damianARSENAL komentarzy: 363617.09.2020, 22:44

Bale, Thiago, Werner, Havertz, Ziyech, Aouar

Będzie co śledzić w tym sezonie, a dla niektórych Primera Division najlepsza na świecie

Traitor komentarzy: 8613 newsów: 2417.09.2020, 22:34

@Damaks:

Ok, thx za info

Damaks komentarzy: 226717.09.2020, 22:34

@Traitor napisał: "W sensie ta wersje gry mobilnej tez za friko idzie pobrac?"
Nie, za free jest tylko na PC.

arsenal159 komentarzy: 15393 newsów: 29617.09.2020, 22:32

Ja juz FMa sobie pobralem, po weekendzie moze pogram :D

Traitor komentarzy: 8613 newsów: 2417.09.2020, 22:31

Ja tam Bale zawsze lubilem, nawet jak gral w Totkach - fajnie, ze wraca. Liga bedzie ciekawsza :) Czuje, ze wypali

thegunner4life komentarzy: 698417.09.2020, 22:27

Fajnie, że Bale wraca do PL. Będzie mógł kłócić się z Murarzem.

Traitor komentarzy: 8613 newsów: 2417.09.2020, 22:22

@Damaks:

W sensie ta wersje gry mobilnej tez za friko idzie pobrac?

bocian18 komentarzy: 1387 newsów: 117.09.2020, 22:04

@Damaks: Ja gram

kaziu874 komentarzy: 549417.09.2020, 22:04

Beka z kurczaków zawsze fajna, ale Bale będzie dobrym transferem i mógłbym się nawet założyć że w kanadyjce będzie miał przynajmniej 15 pkt, o ile się nie połamie oczywiście.

gnabry_ komentarzy: 4993 newsów: 117.09.2020, 21:58

@Ech0z: Lyon da radę z Nimes????

Damaks komentarzy: 226717.09.2020, 21:57

@Ech0z napisał: "spokojnie strzeliłem, poprostu to nie gra na telefon ;p"
Na PC waży 5.4 GB. Jest też wersja na telefon: Football Manager 2020 Mobile.

Ech0z komentarzy: 416717.09.2020, 21:55

@Damaks: spokojnie strzeliłem, poprostu to nie gra na telefon ;p

Damaks komentarzy: 226717.09.2020, 21:53

@Ech0z napisał: "nie xD ta gra ma 20 gb"
Która gra? FM 2020?

kamilo_oo komentarzy: 2330217.09.2020, 21:50

@Womanizer:

Jeszcze jedna runda później

zly_kanonier komentarzy: 509817.09.2020, 21:50

ŻYRO XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 50144 newsów: 40717.09.2020, 21:50

@Womanizer
Nie. Jeszcze jedna runda.

PtoOk komentarzy: 170417.09.2020, 21:49

@Womanizer: chyba to będzie ostatnia runda kwalifikacyjna, chociaż tak pogmatwane to jest w tym sezonie, że pewny nie jestem

losnumeros komentarzy: 469417.09.2020, 21:46

@Ech0z: Wszystko zależy od trenera i zawodników. Sam nie raz szydziłem z zawodników z Ekstraklasy przed telewizorem, ale zmieniłem zdanie gdy na sparingu razem z nami zagrał znajomy który grał w 2 lidze. Ja grałem w okręgówce, znajomy w 2 lidze występował na pozycji bocznego obrońcy, w sparingu z nami zagrał w środku pola, nawet 3 zawodników jednocześnie nie dawało mu rady a był tylko z 2 ligi. Jest duża różnica między 2 ligą a ekstraklasą, a jeszcze wyższa między ekstraklasą a ligami zagranicznymi to jest przepaść.

Womanizer komentarzy: 825717.09.2020, 21:45

Lech z Apollonem gra już bezpośrednio o awans do fazy grupowej? Czy jeszcze kolejna runda później?

Jacek1s komentarzy: 443617.09.2020, 21:41

Łudzenie się, że Bale w Tottenhamie będzie wielkim graczem jest tym samym, czym byłoby łudzenie się kibiców Realu, że Ozil gdyby miał do nich dołączyć grałby tak samo, jak kiedy ich opuszczał.
Myślę, że Bale będzie mieć gorsze statystyki niż "odpad" Willian z Chelsea pod koniec sezonu. Mało tego. Myślę, że Pepe, który mógłby być wygryziony z gry na prawym skrzydle przez Brazylijczyka będzie mieć lepsze statystyki niż Bale.

Ech0z komentarzy: 416717.09.2020, 21:40

@Perconte: nie xD ta gra ma 20 gb

kamilo_oo komentarzy: 2330217.09.2020, 21:37

@Perconte:

Nie mam pojęcia.

Perconte komentarzy: 9617.09.2020, 21:29

@kamilo_oo: da się grać w to na smartfonie ?

kamilo_oo komentarzy: 2330217.09.2020, 21:19

@Chrapek596 napisał: "a tak z innej beczki nie wiem czy temat był już wałkowany.ale na Epic Games Store można od dziś za darmo odebrać Football Manager 2020."

Było. W końcu rozsądna cena ^^

matikanonier komentarzy: 130417.09.2020, 21:17

https://www.youtube.com/watch?v=fZcrdCZxNlQ&ab_channel=FarleyTV
Alternatywny dokument o Totkach xD

Ech0z komentarzy: 416717.09.2020, 21:12

@erykgunner: nie wiem skąd Ty to bierzesz ale twoje kom to złoto

EroLDN komentarzy: 27117.09.2020, 21:10

@EroLDN: w ramach* a nie w ramachandra. Pieprzony slownik

EroLDN komentarzy: 27117.09.2020, 21:07

Wlasnie siedze na lotnisku w Salonikach I spotkalem bylego mlodego Kanoniera Chuba Akpoma. Wlasnie leci dolaczyc do Middlesbrough. Ucielismy krotka pogawedke. Skromny I sympatyczny chlopak. Arsenal dostanie tez ponad 1mln funtow w Ramachandra tego transferu

erykgunner (administrator) komentarzy: 2118 newsów: 150017.09.2020, 21:06

Gareth Bale to 35. zawodnik, którego Tottenham pozyskał, żeby zastąpić Garetha Bale'a.

PtoOk komentarzy: 170417.09.2020, 21:03

@SZYMON_TYROL: lubię piłkę, ale dla mnie takie mecze do masochizm, polskiej piłki ligowej nie mogę zmęczyć za bardzo to meczu drużyn austryjackich bym nie dał rady

fabregas1987 komentarzy: 2160917.09.2020, 21:01

Bale w Spurs potwierdzone przez Ornsteina. Ah jakbym chciał żeby to podziałało motywacyjnie na Ozila i ten też się ruszył no. do Turcji

Ech0z komentarzy: 416717.09.2020, 20:56

@Chrapek596: no i już się przydales :D

Chrapek596 komentarzy: 1917.09.2020, 20:51

a tak z innej beczki nie wiem czy temat był już wałkowany.ale na Epic Games Store można od dziś za darmo odebrać Football Manager 2020.

SZYMON_TYROL komentarzy: 16717.09.2020, 20:48

@PtoOk: Słuchaj, obejrzyj z ciekawości mecz Hartberga z Tirolem, St. Polten albo Altachem. Gwarantuje Ci, ze nie dotrwasz do przerwy

Chrapek596 komentarzy: 1917.09.2020, 20:48

@Ech0z: Nawet nie chodzi o to że chłopcy zaczeli coś grać,wczoraj przy przeprowadzce znalazłem notes z wszystkimi danymi do logowania :D,patrze kanonierzy.com mówię wejdę,teraz tak patrze nie po 6 latach tylko po 10 :D

SZYMON_TYROL komentarzy: 16717.09.2020, 20:46

@Ech0z: Troche wydaje mi się kolego generalizujesz. Jesli Twoj kolega tak się zachowuje to sodowa i tyle. Ja znam osobiście jednego piłkarza z Ekstraklasy i pełen profesjonalizm. Chłopak z Gdańska:). Wydaje mi się, że to wina trenerów, bo gra sie u nas w pilka parzy albo laga na najwyższego. Niestety reszta Europy tak się już nie bawi. Nawet jeśli nie są tytanami techniki to próbują...

Ech0z komentarzy: 416717.09.2020, 20:43

@Chrapek596: dobrze to świadczy że. Ludzie się tu pojawiają po kilku latach grania piachu, Arteta obudził kibiców. Nawet Imprecis zaczął pisać komentarze pierwszy raz odkąd odszedł Wenger

PtoOk komentarzy: 170417.09.2020, 20:43

@SZYMON_TYROL:
Poziom austryjackiej piłki

poziom polskiej piłki

Ech0z komentarzy: 416717.09.2020, 20:42

@SZYMON_TYROL: no właśnie dlatego Polska liga to zbieranina pajaców, którzy coś pograli dostali szansę i odrazu się uważają za niewiadomo kogo. Mój kolega gra w drugiej lidze a zachowuje się jak Maxi King, jak na balety idzie to leci melanż 3 dni. To co dopiero jak kogoś w tv pokazują. Zaden Polski klub nie bedzie gral w Europejskich pucharach bo my jesteśmy 100 lat za murzynami, tu jesCze się komuna odbija

Chrapek596 komentarzy: 1917.09.2020, 20:41

Witam wszystkich bardzo serdecznie,odkopałem swoje konto po 6 latach i chciałbym się z wami wszystkimi przywitać

SZYMON_TYROL komentarzy: 16717.09.2020, 20:38

Jeśli Piast tego nie wygra to powinni zaorac boisko, nasadzić ziemniaki, a co się da sprzedac. Sam Hartberg to mała mieścinka. Chyba nawet 10 000 mieszkańców nie ma. Budżet na poziomie Arki Gdynia

Ech0z komentarzy: 416717.09.2020, 20:35

@SZYMON_TYROL: ja się nad nią nie znęcam to nasze piłkarzyki się nad nią znęcają. Więcej chlania i atencji niż treningów

matikanonier komentarzy: 130417.09.2020, 20:35

@sWinny napisał: "Transmituja gdzieś Piasta?"
TVPiS Sport

PtoOk komentarzy: 170417.09.2020, 20:35

@SZYMON_TYROL: właśnie widziałem, że nic specjalnego nie grają, pierwszy raz w pucharach i od groma bramek stracili w tamtym sezonie. Jednak poziom polskich drużyn jest straszny ...

SZYMON_TYROL komentarzy: 16717.09.2020, 20:34

@Ech0z: haha, juz tak się nie znecajmy nad tą ekstraklasa. Ja w weekendy czasem oglądam austracka bundeslige, bo w TV puszczają. Naprawdę abstrahując od Salzburga i LASK to reszta gra naprawde zle.

sWinny komentarzy: 281517.09.2020, 20:33

Transmituja gdzieś Piasta?

Btw jakby Lech trafił na Arsenal w grupie to jadę na oba mecze, o ile będą z kibicami :)

Ech0z komentarzy: 416717.09.2020, 20:32

@SZYMON_TYROL: sorry ale jeśli Polski klub gra z jakimś zachodnim klubem to jeśli to jest Austriacki średniak to nie Wisła Płock tylko Man City

SZYMON_TYROL komentarzy: 16717.09.2020, 20:27

@PtoOk: Dość intensywnie sledze lige austriacka i Hartberg to typowy sredniak. Drużyna, która miała duzo szczescia w zeszlym roku. Jesli Piast zagra dobry mecz to spokojnie ich ograja. Zeby porównać ich z kimś ekstraklasy... to Piast gra z taka Wisla Plock

PtoOk komentarzy: 170417.09.2020, 20:11

ja pierdziele Piast wygrywa. Kurde to będzie nie do wiary jak będą 3 polskie drużyny w pucharach pod koniec września xD

Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz sierpnia wybór redaktorów
6.67
Gracz sierpnia wybór użytkowników Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl