Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem!

Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 31.01.2020, 12:15, Eryk Szczepański 796 komentarzy

Portugalski obrońca - Cedric Soares - dołączył do Arsenalu na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu.

28-letni defensor trafił do północnego Londynu z Southamptonu, w którym rozegrał ponad 100 spotkań, odkąd trafił tam w 2015 roku. Swoją karierę rozpoczął w Sportingu, gdzie zadebiutował w wieku 19 lat.

Cedric jest również doświadczonym reprezentantem swojego kraju. W barwach Portugalii rozegrał już 33 spotkania.

O nowym nabytku Kanonierów wypowiedział się Edu:

- Cedric jest doświadczony zarówno na poziomie Premier League, jak i w międzynarodowych meczach. Będzie sporym wzmocnieniem linii obronnej i podniesie naszą jakość. Cieszymy się, że w dalszej części sezonu będzie częścią drużyny.

Cedric Soares autor: Eryk Szczepański źrodło: arsenal.com
Naburator komentarzy: 278401.02.2020, 19:23

@Arsenal4Ever14: Bo junajted potrafi grać ładnie, ale tylko czasami. Tak jak napisałem, nie mówię, że Bruno jest słaby, ale po pierwszej połowie poza 3 strzałami z daleka się nie wyróżnia. A mi chodzi tylko o kibiców Junajted, którzy po 3 dniach w klubie uważają go za zbawiciela i boga xd

Arsenal4Ever14 komentarzy: 333001.02.2020, 19:21

@Naburator: Oglądałem od początku ten mecz, powiem, że Bruno jak na razie dobrze sie spisuje. Wiadomo, że potrzeba ogrania z nim w składzie, ale akcje już wyglądały lepiej w United.

Naburator komentarzy: 278401.02.2020, 19:19

Ciekawe czy kibice Man Utd nabiorą trochę pokory, bo przed meczem Bruno miał być MOTM w pierwszym meczu swojego zespołu xD Nie mówie, że gra źle, ale ich oczekiwania są śmieszne. W sumie jestem w szoku, tam tylko Mata, Martial i Bruno próbują grać szybko

Arsenal4Ever14 komentarzy: 333001.02.2020, 19:19

@Arsenal4Ever14: fan**

Arsenal4Ever14 komentarzy: 333001.02.2020, 19:17

Ten Twarowski to jakis fajn UTD, bo chłopa czasami sie nie da słuchac?

Barney komentarzy: 2095001.02.2020, 19:09

Da się jakoś w fifie ustawić , żeby kluby nie robiły transferro lub były sporadyczne dziwne potem składu i transfery są w grze

schnor25 komentarzy: 1854601.02.2020, 19:09

O ile Upamecano elegancko powstrzymał Thurama, który gnał sam na sam, tak Hofmann zrobił go jak dziecko na 2:0.

Alonso komentarzy: 1282401.02.2020, 19:06

Nie dziwią mnie porównania Marco Rose do Kloppa. Już któryś raz w tym sezonie oglądam Monchengladbach, fajnie grają. Ciekawe czy zmieni klub po sezonie, moim zdaniem jak znalazł dla Bayernu lub BvB.

Kociek komentarzy: 116101.02.2020, 19:04

@Leehu: haha dobre dobre

Elastico07 komentarzy: 1255501.02.2020, 19:03

@kwiatinho: wsumie to napisałem to co Ty,ale zacząłem pisać po przeczytaniu tylko połowy Twojego komentarzu.

kaman17 komentarzy: 498701.02.2020, 19:03

@Pietraszko:
No i nie chciałbyś, żeby żaden Polak nie grał w Premier League ze względu na komentatorów? To oglądaj angielską transmisję. Kibic nigdy nie będzie obiektywny, bo zawsze będzie bronił i wychwalał swojego. Na Twoim miejscu wolałbym, żeby grało 50 Polaków w Premier League, wtedy komentatorzy byliby bardziej obiektywni, bo każdego chwalić się nie da. A reprezentacja na pewno by na tym zyskała.

Elastico07 komentarzy: 1255501.02.2020, 19:02

@kwiatinho napisał: "Tak przeglądam tą tabelę i jednak Arsenal to stan umysłu. Mamy tragiczną obronę ale tylko dwie drużyny City i Liverpool mają mniej porażek od nas i mamy super napad (przynajmniej na papierze) Aubameyang Pepe Lacazette Martinelli i tylko 6 wygranych."
Arsenal to ciężki stan umysłu.Mamy tragiczną obronę,ale przegrywamy nie wiele,mamy świetny atak,ale nie wygrywamy.

Elastico07 komentarzy: 1255501.02.2020, 19:01

@Arsenal4Ever14 napisał: "czym głównie się sugerujesz przy obstawianiu? jakieś stronki masz do analizy czy jak?"
Własną wiedzą i przede wszystkim Flash scorem.Ostatnie wyniki,kontuzję.statystyki z ostatnich meczów Itp.

Leehu komentarzy: 1049601.02.2020, 19:00

@Kociek: Jessie chyba dzisiaj nie gra... :D

TheNojs komentarzy: 4001.02.2020, 18:59

@Kociek: Póki co nic specjalnego. Same podania do tyłu.

Leehu komentarzy: 1049601.02.2020, 18:59

@silvano95: Te staty wyglądają na takie które mógłby zdobyć MVP meczu i dobrze bo Emile to z pewnością gracz który ma potencjał.

Kociek komentarzy: 116101.02.2020, 18:58

Panowie oglądacie United? Jak tam ich nowy zbawiciel? Gra coś?

Arsenal4Ever14 komentarzy: 333001.02.2020, 18:36

@Elastico07: czym głównie się sugerujesz przy obstawianiu? jakieś stronki masz do analizy czy jak?

zdyp komentarzy: 455901.02.2020, 18:34

szkoda mi whu.. ale tak to jest jak sie mojsa bierze na tym etapie sez...

wyglada na to ze zleca, narzekamy ze u nas sa jakies mustafy i inne kasztany w obronie ale kibice innych klubow to dopiero maja krzyz....

Spejsik komentarzy: 341801.02.2020, 18:30

@kwiatinho napisał: "Tak przeglądam tą tabelę i jednak Arsenal to stan umysłu. Mamy tragiczną obronę ale tylko dwie drużyny City i Liverpool mają mniej porażek od nas"
Z drugiej strony tylko Watford i Norwich mają mnie wygranych spotkań od nas.

filo94 (miłośnik bułeczek) komentarzy: 8349 newsów: 201.02.2020, 18:28

@Marcinafc93: i Doucoure do nas :D

Pietraszko (zawieszony) komentarzy: 141901.02.2020, 18:28

Uznacie mnie za antypolaka ale serio chciałbym żeby żaden Polak nie grał w premier league. Dzisiaj oglądałem mecz LFC i w pierwszej połowie Bednarek przez komentatorów wychwalany co minutę. W drugiej połowie zawalił 3 gole (gola na 3-0 to w zasadzie podarował) i po meczu w studiu mówią że brakuje mu partnera jak VVD i ogólnie to on może błędy popełniać u Ralfa. Dramat

kraku96 komentarzy: 36001.02.2020, 18:16

Walcott uratował kupon :D miałem że Eve wygra którąś połowe

kwiatinho komentarzy: 1312801.02.2020, 18:05

Ciężko to nazwać czy zdefiniować

Arsenal4Ever14 komentarzy: 333001.02.2020, 18:03

@Elastico07: Nie postawiłbym na Valencie ani złotówki :D

@Elastico07: Atletico też było bardzo blisko, ale cóż jak ma sie takich asów w ataku :D

Szogun komentarzy: 28667 newsów: 301.02.2020, 18:00

@darek250s: Nie klub jest ok ale kibice jacyś tacy dupowaci.

Marcinafc93 komentarzy: 32837 newsów: 101.02.2020, 17:59

Watford tym meczem stracił w moich oczach, niech spadają do Championship

Womanizer komentarzy: 991801.02.2020, 17:56

Jak ten nieudacznik Moyes spuści klub z potencjałem WHU to chyba kariera trenerska się skończy. A next 2 kolejki Młotów to City i Live, więc tylko się umocnią w strefie spadkowej w której już są.

mitmichael komentarzy: 4924301.02.2020, 17:53

Watford jacy frajerzy dzisiaj, jeszcze im Walcott strzelił xDD

Elastico07 komentarzy: 1255501.02.2020, 17:53

@Arsenal4Ever14: mowilem,że Real wygra.A twój bts by poszedł.U mnie jeszcze Lipsk i Valencia i 4 banki z 20.Augsburg na farcie.

Janusz_Kanonier komentarzy: 29401.02.2020, 17:51

Live w pierwszej połowie wyglądało jakby mieli przegrać. W drugiej władowali 4 gole. Klopp w przerwie musiał im nieźle głowy w klopie zanurzyć.

Arsenal4Ever14 komentarzy: 333001.02.2020, 17:51

Kibice Realu śpiewaja by Diego Simeone został, ten tylko poklaskał.

darek250s komentarzy: 10300 newsów: 501.02.2020, 17:43

Serio Bruno juz w pierwszym skladzie? Szybko, bez zgrania i w ogole. Szanuje za decyzje

Arsenal4Ever14 komentarzy: 333001.02.2020, 17:42

Lemar to jest cień samego siebie. Tylko czy to wina jego, czy defensywnego stylu i taktyki Simeone...

Womanizer komentarzy: 991801.02.2020, 17:42

Cfc gra teraz z Utd i KFC. Sheffield z Bournemouth, Brighton i Norwich. Beniaminek może wskoczyć na 4 miejsce zaraz :D

Arsenal4Ever14 komentarzy: 333001.02.2020, 17:38

@Tevez: Jeżeli oni są na dnie, to my gdzie jesteśmy?

Alonso komentarzy: 1282401.02.2020, 17:38

Barca dwa sezony temu szła na sezon ligowy bez porażki, w przedostatniej kolejce przegrali z Levante 5:4.

Marcinafc93 komentarzy: 32837 newsów: 101.02.2020, 17:38

@Marcinafc93: w 10*