Podsumowanie 13. kolejki Premier League

Podsumowanie 13. kolejki Premier League 25.11.2012, 21:17, Kamil 14 komentarzy

Za nami 13. kolejka Premier League, w której Arsenal zremisował z Aston Villą 0-0. Kanonierzy nie potrafili podtrzymać dobrej passy zwycięstw, remisując z 18. zespołem w tabeli. Pragniemy państwu przedstawić pozostałe wyniki, które padły w sobotnich i niedzielnych spotkaniach.

Everton 1-1 Norwich City

Kolejny rywal Arsenalu - Everton - podejmował na Goodison Park zespół Norwich. Faworyzowani gospodarze, pomimo że objęli prowadzenie już w 12. minucie, nie zdołali dowieźć zwycięstwa do końca, tracąc gola w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Everton w tabeli jest na 5. miejscu, Norwich jest na 13.

12' [1 - 0] Naismith

90' [1 - 1] Bassong

Manchester United 3-1 Queens Park Rangers

Na Old Trafford zespół Manchesteru United podejmował najsłabszy zespół ligi - Queens Park Rangers. Goście sensacyjnie w tym meczu wyszli na prowadzenie, ale nie zdołali dowieść zwycięstwa do końca. Trzy bramki dla Man Utd padły w odstępie kilku minut.

52' [0 - 1] Mackie

64' [1 - 1] Evans

68' [2 - 1] Fletcher

72' [3 - 1] Hernandez

Stoke City 1- 0 Fulham

Na Britannia Stadium zespół Stoke podejmował gości z Londynu - Fulham. Charlie Adam zdobył jedyną bramkę i gospodarze odnieśli cenne zwycięstwo. Mecz ogólnie nie należał do najciekawszych. Po 13. meczach, Stoke jest 12. w tabeli, Fulham jest na 10. pozycji.

26' [1 - 0] Adam

Wigan Athletic 3-2 Reading

Bardzo ciekawe spotkanie obejrzeli kibice zgromadzeni na DW Stadium. Na stadion, gdzie swoje mecze rozgrywa Wigan, przyjechał Reading. Gospodarze odnieśli niezwykle cenne zwycięstwo, komplet puntów zapewniając sobie w doliczonym czasie gry. Po tej kolejce Wigan jest na 15. pozycji, Reading jest na 19. miejscu w lidze.

35' [0 - 1] Morrison

58' [1 - 1] Gomez

68' [2 - 1] Gomez

79' [2 - 2] Al Habsi (sam.)

90+2' [3 - 2] Gomez

Sunderland 2-4 West Bromwich

Festiwal bramek zobaczyli kibice zgromadzeni na Stadium of Light. Gospodarz - Sunderland - przegrał z rewelacją rozgrywek - WBA. Goście kontynuują swoją niesamowitą passę i z każdą kolejką pną się w górę tabeli. Po tej kolejce Sunderland jest 16. w tabeli, WBA jest na bardzo wysokim - 3. miejscu.

30' [0 - 1] Gera

44' [0 - 2] Long

74' [1 - 2] Gardner

81' [1 - 3] Lukaku (k.)

87' [2 - 3] Sessegnon

90+5' [2 - 4] Fortune

Swansea City 0-0 Liverpool

Mecz w Walii był specjalny dla Brendana Rodgersa. Szkoleniowiec Liverpoolu powrócił na stare śmieci z nadzieją na komplet punktów. Niestety, The Reds tylko zremisowali bezbramkowo z Łabędziami po bardzo nudnym spotkaniu.

Southampton 2-0 Newcastle United

"Świeci" odnieśli drugie z rzędu ligowe zwycięstwo. Tym razem zespół Newcastle musiał uznać wyższość gospodarzy. Sroki ostatnio nie spisują się najlepiej i wędrują w dół tabeli. Po tej kolejce - Southampton jest na 17. miejscu w tabeli, Newcastle jest na 14. pozycji.

35' [1 - 0] Lallana

60' [2 - 0] Ramirez

Tottenham 3-1 West Ham United

Na White Hart Lane zespół Tottenhamu podejmował West Ham w derbach Londynu. Gospodarze nie zawiedli swoich fanów i pewnie pokonali gości. Bohaterem meczu był Jermain Defoe - strzelec dwóch bramek. Po tej kolejce - Tottenham jest na 7. miejscu, West Ham na 8.

45' [1 - 0] Defoe

58' [2 - 0] Bale

64' [3 - 0] Defoe

82' [3 - 1] Carroll

Chelsea Londyn 0-0 Manchester City

Mistrz Europy vs. Mistrz Anglii - Taki mecz musi elektryzować kibiców. Na Stamford Bridge jednak wielkie rozczarowanie. Rafael Benitez nie odmienił w ciągu kilku dni Chelsea. Jego zespół zremisował z City po nudnym meczu 0-0. Chelsea jest w tabeli na 4. miejscu, City jest 2.

PodsumowaniePremier League autor: Kamil źrodło: Własne
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125126.11.2012, 21:15

Cieszy mnie remis Chelsea z City ;)

rol18 komentarzy: 192926.11.2012, 20:11

Potrzeba nam zwyciestwa

Leehu komentarzy: 1049626.11.2012, 18:48

Hehehe Chelsea wypożyczyła Lukaku do WBA i teraz on jest wyżej od nich w tabeli. ;P

DeptaGUNNER komentarzy: 209926.11.2012, 12:56

Czego tu szuka diabeł zaklęty...

GO GO! GUNNERS!

Namess4 komentarzy: 851 newsów: 126.11.2012, 08:51

Dlaczego nikt nie zawiesi tego kibica MU?

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 126.11.2012, 08:47

@MUSC
czemu kopiujesz cudze komentarze z devilpage.pl?

MUSC komentarzy: 9725.11.2012, 22:27

QPR popełniło błąd strzelając nam gola. Znając historię naszych powrotów to mogli tego nie robić. Ale wtedy jeszcze nie wiedzieli że strzelili sobie samobója hehe:)
Tylko Harry Redknapp się nie cieszył i on to chyba wiedział:)
To niezły fachowiec i z pewnością może wyciągnąć ten zespół z tarapatów. Ja jestem przekonany że nie jednemu z czołówki urwą jeszcze punkty:) No a kolejka dobra, bardzo dobra pod względem wyników:) Chyba lepsze nie mogły być hehe

rayuuuu komentarzy: 313225.11.2012, 22:14

Zaokrąglił, 10 ładniej wygląda :P

AFC_JUVE_FAN komentarzy: 57125.11.2012, 22:04

gunners007
7 :)

gunners007 komentarzy: 954325.11.2012, 21:59

Musimy złapać dłuższą serie zwycięstw, żeby można było o czymś większym myśleć tak jak w tamtym sezonie mieliśmy ok 10 zwycięstw z rzędu.

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57025.11.2012, 21:43

Musimy się wziąć w garść 5 pkt do 4 miejsca nam brakuje. Teraz liczę na nas, na Live i Swansea.

rayuuuu komentarzy: 313225.11.2012, 21:41

West Brom jest absolutną rewelacją. Strasznie obawiam się spotkania z nimi. Ciekawe na ile starczy im sił, bo taka kolej rzeczy pokazuje, że piłka jest sportem, w którym może wygrywać każdy, albo ukazuje regres poziomu naszej ligi.

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 125.11.2012, 21:24

Dobre podsumowanie. Chelsea - City slaaaby mecz.