Podsumowanie: Kanonierzy w reprezentacjach

Podsumowanie: Kanonierzy w reprezentacjach 27.03.2017, 15:23, Patryk Bielski 560 komentarzy

W miniony weekend z uwagi na przerwę w rozgrywkach ligowych oczy wszystkich fanów piłki kopanej były zwrócone na mecze eliminacji do Mistrzostw Świat, które odbędą się w 2018 roku w Rosji. W meczach na najwyższym szczeblu reprezentacyjnym nie mogło zabraknąć Kanonierów. Poniżej prezentujemy krótki raport z gry podopiecznych Arsene'a Wengera.

Irlandia 0-0 Walia

Aaron Ramsey rozegrał pełne 90 minut w barwach Walii przeciwko Irlandczykom. Nasza ósemka grała na pozycji ofensywnego pomocnika u boku Garetha Bale'a. Smokom nie udało się jednak złamać defensywy rywali i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Warto odnotować, że Neil Taylor został wyrzucony z boiska za groźne wejście w nogi Seamusa Colemana, które zakończyło się złamaniem nogi tego drugiego.

Hiszpania 4-1 Izrael

Nacho Monreal przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych. La Roja bez problemu pokonała rywala dzięki bramkom Davida Silvy, Vitolo, Diego Costy i Isco. Dla gości honorowym trafieniem popisał się Refaelov.

Niemcy U21 1-0 Anglia U21

Rob Holding cały mecz oglądał z ławki rezerwowych. Niemcy zwyciężyli dzięki bramce piłkarza Hoffenheimu Nadiema Amiriego z 23 minuty meczu.

Luksemburg 1-3 Francja

Olivier Giroud był jedną z wyróżniających się postaci sobotniego spotkania Trójkolorowych. Francuski napastnik zdobył dwie bramki, awansując w tabeli strzelców wszech czasów swojej reprezentacji na dziesiąte miejsce. Oprócz gracza Arsenalu bramki zdobywali Aurelien Joachim oraz Antoine Griezmann (obaj z rzutów karnych). Poniżej skrót spotkania:

Szwajcaria 1-0 Łotwa

Granit Xhaka rozegrał pełne 90 minut w meczu przeciwko Łotwie. Pomocnik Arsenalu grał w środku pola u boku Gelsona Fernandesa. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył były kolega Xhaki z Borussii Moenchengladbach Josip Drmic.

Francja U21 0-1 Anglia U21

Ainsley Maitland-Niles rozegrał pełne 90 minut w wygranym przez Synów Albionu 1-0 meczu przeciwko Francuzom. Jedyną bramkę w meczu zdobył w 77. minucie Adam Armstrong, przesądzając o wyniku spotkania.

Anglia 2-0 Litwa

Alex Oxlade-Chamberlain rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu Anglików przeciwko Litwie na Wembley. Synowie Albionu bez większych problemów poradzili sobie z rywalami, wygrywając 2-0 po bramkach Jermaina Defoe i Jamiego Vardy'ego. Pomocnik Arsenalu grał w środku pomocy wraz z Erikiem Dierem.

Azerbejdżan 1-4 Niemcy

Mesut Özil wrócił do gry po kontuzji kostki w meczu reprezentacji Niemiec przeciwko Azerbejdżanowi. Gospodarze pewnie wygrali mecz po trafieniach Thomasa Müllera, Gomeza oraz dublecie Andre Schürrle. Dla gości honorowego gola zaliczył Dimitrij Nazarov. Özil pojawił się na placu gry w 61. minucie, zmieniając Gomeza. Całe spotkanie na ławce przesiedział natomiast Shkodran Mustafi.

Polska U19 0-2 Chorwacja U19

Krystian Bielik mimo porażki swojego zespołu zebrał pochlebne opinie za swój występ i według ekspertów był jednym z wyróżniających się piłkarzy w defensywie Biało-czerwonych. Bramki dla rywali zdobywali Branimir Kalaica i Josip Brekalo. Poniżej prezentujemy skrót tego spotkania:

Białoruś U19 1-5 Anglia U19

Chris Willock wystąpił od pierwszej minuty spotkania i dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Pozostałe bramki dla Anglii strzelali Buckley-Ricketts, Edwards i Nmecha. Jedynego gola dla Białorusi zdobył Mukhamedau.

Chile 3-1 Wenezuela

Alexis Sanchez przyzwyczaił już kibiców La Roja do świetnych występów i tym razem nie było inaczej. Skrzydłowy Arsenalu otworzył wynik spotkania przepięknym strzałem z rzutu wolnego już w piątej minucie spotkania. Po kolejnych dwóch trafieniach Paredesa mecz był już rozstrzygnięty. Dla gości jedyne trafienie zaliczył Rondon. Warto odnotować, że Sanchez nie wykorzystał jedenastki w 77. minucie meczu - swoją drogą chyba najwyższy czas zmienić wykonawcę rzutów karnych, ponieważ Alexis niejednokrotnie pokazywał już, że spala się na linii jedenastego metra.

Egipt 3-0 Togo

Mohamed Elneny także może zaliczyć ostatni mecz kadrowy do udanych. Egipcjanin wygrał wraz ze swoją reprezentacją 3-0 w meczu towarzyskim, wpisując się na listę strzelców i zamykając tym samym wynik spotkania.

Ekwador 0-2 Kolumbia

Kolumbia z Davidem Ospiną w bramce zwiększyła swoje szanse na awans do przyszłorocznych mistrzostw. Tym razem zespołem gorszym okazał się Ekwador, który przegrał na własnym stadionie 0-2 po bramkach Jamesa Rodrigueza i Juana Cuadrado.

Francja 0-2 Hiszpania

W meczu na szczycie - choć jedynie towarzyskim - Francuzi ulegli na własnym stadionie Hiszpanii 0-2. Cały mecz rozegrał Laurent Koscielny, natomiast Olivier Giroud zameldował się na placu gry w 65. minucie zmieniając Mbappe.

Reprezentacje autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
ThisIsOurSeason komentarzy: 234731.03.2017, 09:48

Co do telefonu i P9 to imo jedynie LG G5 mu dorównuje- jest gorzej spasowany, ale ma świetny szerokokątny obiektyw, zdjecia sa swietne. Odradzam zdecydowanie galaxy s6.

Ciekawe jak będzie wyglądał przyszły sezon z Wengerem jeśli nie awansujemy do LM. Jak myślicie będzie nam szło lepiej w lidze, odpuscimy mecze w LE?

michalal (zawieszony) komentarzy: 1041331.03.2017, 09:40

PietrasM

Jack nic nam nie da, Wojtek nie wróci jak Wenger. Martinez a to trzeba było brać 5 lat temu. Sf jak cholera.

A co powiecie na to że, zajmujemy 6 miejsce. Sanchez odchodzi. Wenger ściąga typy z 7 ligi angielskiej (który w ogóle nic nie znaczy, bo nie zagra ani minuty w pierwszym składzie) i za rok w chwale wracamy na 4 miejsce. Myślę że to najbardziej prawdopodobny scenariusz.

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 131.03.2017, 09:24

CLASH OF THE SEASON!!!" | DT vs Heavy D (Ft Harry Shotta & Troopz)

Widzieli?

youtube.com/watch?v=Luh5gG4RZ-o

PietrasM komentarzy: 249431.03.2017, 09:21

EPL*

macc komentarzy: 472831.03.2017, 09:15

Nic z tych rzeczy, to tylko kawał dobrze przespanej nocy.

PietrasM komentarzy: 249431.03.2017, 09:14

Ja mam inny scenariusz. Wenger zostaje. Wypadamy poza LM i LE. Alexis odchodzi do Bayernu. Do nas przychodzi Douglas Costa. Wraca Jack i Wojtek. Kupujemy Mahreza i Jacksona Martineza. Kupujemy porządnego, francuskiego, silnego murzyna na DM. Odpuszczamy wszystkie puchary, więc zostaje nam 38 meczy w sezonie. Wygrywamy PL. Wenger odchodzi.

PietrasM komentarzy: 249431.03.2017, 09:02

Eh tu studenckie czwartki. Piątek rano a On jeszcze pijany :D

michalal (zawieszony) komentarzy: 1041331.03.2017, 08:52

@macc

Ja rozumiem, że piątek. I ludzie niestety zażywają dziwne środki, piją alkohol itp ale o 8 rano? :d

macc komentarzy: 472831.03.2017, 08:40

Scenariusz oscarowy:

1. Porażka z City 0:5
Wenger na konfie pomeczowej ogłasza, że nie przedłuży kontarktu.

2. Atmosfera się oczyszcza wygrywamy FA CUP i wracamy do TOP 4.

3. Następcą Wengera zostaje Allegri, który przekonuje Alexisa, że ma mentalność zwycięzcy, ogarnia Ozila i pozbywa się szrotu na czele z Ramseyem i Theodorem. Uzupełnia skład killerami.

4. Arsenal zostaje mistrzem w sezonie 2017/2018

5. Wenger obejmuje stery w PSG i w pierwszym sezonie zdobywa LM.

#takietam

michalal (zawieszony) komentarzy: 1041331.03.2017, 08:05

Mi to akurat nie robi żadnej różnicy czy ogłosi czy nie ogłosi. Jak i tak każdy wie że przedłuży.

kaziu874 komentarzy: 673531.03.2017, 04:24

"Jednym z osob, którym niezbyt zależy na zwycięstwach Arsenalu to manager tego klubu Arsene Wenger"
"Porażka 20:0"

Serio ludzie? Serio?

Fanatic komentarzy: 599131.03.2017, 02:21

Jednym z osob, którym niezbyt zależy na zwycięstwach Arsenalu to manager tego klubu Arsene Wenger ale mam nadzieję, że z pomocą Alexisa pokrzyzujemy mu plany i wygramy z MC ;) już nie mogę sie doczekać tego meczu

@michalal

Na to czy odejdzie może nie, ale na ogłoszenie samej decyzji ma myślę ogromny wpływ.

Założę się, że jeżeli w niedziele wygramy, to Wenger ogłosi, że zostaje na kolejne 2 lata.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 830.03.2017, 22:43

Zwycięstwo i powrót do czwórki, a następnie początek długo oczekiwanej serii zwycięstw i sezon można odhaczyć.

michalal (zawieszony) komentarzy: 1041330.03.2017, 22:33

Wedlug mnie Mecz z City nie ma najmniejszego wpływu na to czy Papcio zostanie czy odejdzie.

TurboGrosik komentarzy: 169430.03.2017, 22:18

Aha no tak zapomniałem czekamy na pierwsze lepsze zwycięstwo by Wenger pierw ogłosił decyzje :D Czuje, że jak Wenger zostanie to najciekawiej będzie w deadline day i tak :D

arsenallord komentarzy: 29724 newsów: 11730.03.2017, 22:18

Ja biorę nawet 0-5 dla City jak mi to zagwarantuje, że Wenger odejdzie :D

TurboGrosik komentarzy: 169430.03.2017, 22:15

BvB i Bayern szybko załatwiają sprawy. Ciekawe kogo i czy w ogóle my mamy już klepniętego , bo wszyscy nasi sąsiedzi z tabeli już raczej mają jakichś pewniaków dogadanych a reszta się wyjaśni po ostatniej kolejce ligowej.

michalal (zawieszony) komentarzy: 1041330.03.2017, 22:15

Jasne że biorę zwycięstwo :)

michalal (zawieszony) komentarzy: 1041330.03.2017, 22:13

Thide

Co racja to racja, absolutny majstersztyk :) co chwilę nachodzi mnie chec powrotu. Zamiast grać w nowe tytuły na konsoli do których mam dostęp. To ja mimo wszystko wolę wracać do Wieska :)

Gunner0098 komentarzy: 19230.03.2017, 22:09

O, widzę, że zrozumiałeś.

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52430.03.2017, 22:06

Tak wiem, nie jestem za Arsenalem, nie zależy mi na zwycięstwach, bla bla bla.

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 130.03.2017, 22:04

A mi to rybka. Nie chce mi się oglądać patałachów.

Gunner0098 komentarzy: 19230.03.2017, 22:04

Kyrtap
Wow! Zazdroszczę BVB, Dahoud jest świetny.

Simpleman
Ty akkurat nie jesteś za Arsenalem, więc odpowiedź trochę nie na miejscu.

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52430.03.2017, 22:02

Oczywiście zwycięstwo.

gunners007 komentarzy: 954330.03.2017, 21:50

U mnie też nie ma żadnego dylematu. 0-20 byłoby ok :D

Kyrtap komentarzy: 4860 newsów: 130.03.2017, 21:40

Swoją drogą, to mamy dopiero koniec marca, a Borussia Dortmund ma już klepnięte 2 świetne transfery na letnie okienko. Do drużyny Tuchela dołączą Toprak i Dahoud.

Szogun komentarzy: 28666 newsów: 330.03.2017, 21:36

arsenallord Choćby 20:0 oby już ten roździał Naszej historii się skończył. Nawet nie ma o czym gadać?.

arsenallord komentarzy: 29724 newsów: 11730.03.2017, 21:34

Bierzecie porażkę z City i czekanie na decyzję Wengera czy zwycięstwo i przedłużenie kontraktu? Ja tam bym się nie zastanawiał, którą opcję wybrać :D

kamilo_oo komentarzy: 2356730.03.2017, 21:15

Ale nie wiadomo czy to będzie dramat czy komedia

Simao12 komentarzy: 775230.03.2017, 21:05

Ten mecz powinien lecieć na innym kanale, jeszcze jakieś dziecko przez przypadek włączy

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 330.03.2017, 20:31

16:55 Arsenal - Manchester City