Pomeczowa wypowiedź Lichtsteinera

Pomeczowa wypowiedź Lichtsteinera 12.08.2018, 21:12, Maciej Szymkowiak 26 komentarzy

Stephan Lichtsteiner przeszedł w niedzielę chrzest ognia, kiedy to wszedł z ławki rezerwowych, aby zagrać na lewej obronie przeciwko mistrzowi kraju. Szwajcar jest rozczarowany wynikiem spotkania, ale zauważa też pozytywy.

O drugiej bramce...

Nie było łatwo, ponieważ myślałem, że łatwiej mu będzie strzelić z przodu i tam pobiegłem, a on wybiegł z drugiej strony, dlatego nie udało się obronić.

O słabym rozpoczęciu...

Musimy nad tym popracować. Będziemy ciężko trenować, aby powrócić do gry.

O Emerym...

Poprawiliśmy się podczas gry. Jesteśmy Arsenalem i chcemy grać nasz futbol, nawet przeciwko Manchesterowi City. Dzisiaj nie było łatwo, ale jak powiedziałem, Emery zmusił nas do ciężkiej pracy.

Czy jest optymistą...

Oczywiście, chcemy wygrywać! Będziemy ciężko pracować i czekać na następne spotkanie.

Manchester CityStephan Lichtsteiner autor: Maciej Szymkowiak źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Forever_gunner komentarzy: 255513.08.2018, 09:51

Żeby tylko tak wziął za ryje nasze panienki to będzie dobrze. Jeśli Monreal będzie dostępny to na Cwelsów powinien wyjść na PO, a Hiszpan na swojej nominalnej pozycji. W środku Sokratis z Mustafim. Tu nie mamy oczywiście żadnego pola manewru.

Koo7i komentarzy: 65713.08.2018, 09:36

Ktoś wie dlaczego Monreal nie był w kadrze na mecz? Dlaczego byliśmy zmuszeni grać prawym obrońcom na lewej stronie po kontuzji Milesa? Nie powinniśmy być wtedy przygotowani na zmianę ustawienia? mamy 3 nominalnych lewych obrońców, w przypadku kontuzji nie mieliśmy kim go zastąpić? A Stefan klasa.

Armata500 komentarzy: 4042 newsów: 13013.08.2018, 08:23

Powinien dostać szansę od pierwszych minut w kolejnym meczu. Wczoraj zagrał ogólnie dobrze i można być zadowolonym z jego wejścia.

Control komentarzy: 142113.08.2018, 02:45

Zagrał super, oglądam piłkarza od lat, wiem co potrafi , mimo wieku ma kondycje, juz teraz widać, że do PL sie nadaje - bedzie super wzmocnieniem.

wmajek komentarzy: 8913.08.2018, 01:42

Obejrzalem jeszcze raz jego mecz dzisiaj i jak myslalem, ze nie dal rady to muse przyznac, ze pokazal sie naprawde z dobrej strony. Jesli ugral to co ugral z MC to na kazdy mecz jest gotowy.

zly_kanonier komentarzy: 511112.08.2018, 23:24

Mieć 34 lata i grać skutecznie na lewej obronie przeciwko obecnemu City, będąc nominalnie prawym obrońcą. Szwajcar zasługuje na brawa za dzisiejszy występ.

FanekAFC komentarzy: 510912.08.2018, 23:04

Takich gości potrzebujemy, mam nadzieję że Lichy wyrzuci Bellerina na ławkę.

fabregas1987 komentarzy: 2465512.08.2018, 22:55

On na prawą za Bellerina, a Monreal na LO i można wychodzić na Chelsea!

kuzguwu komentarzy: 467612.08.2018, 22:52

Zawziętość i nieustępliwość godna podziwu, parę niezłych zagrań w meczu też zaliczył, a przecież wszedł niespodziewanie z ławki. To mi się podoba!

Molas komentarzy: 93912.08.2018, 22:40

Lichy dziś jak szef. Łapał za ryj piłkarzy City a jak trzebabylo to i naszych. Dobra zmiana.

kamilo951456 komentarzy: 59312.08.2018, 22:37

Lichy z torreira do 1 składu!

adamkanonier komentarzy: 101512.08.2018, 22:10

Gość mi zaimponował. To on powinien zastępować kolasinaca na lewej

Kowal96 komentarzy: 1732212.08.2018, 22:09

I on ma charakter, oby więcej takich piłkarzy było w Arsenalu.

Redzik komentarzy: 15390 newsów: 9212.08.2018, 22:02

Juventusowska mentalność

mikowhy komentarzy: 3137 newsów: 1012.08.2018, 21:56

Szkoda, że nie mieliśmy takiego piłkarza wcześniej. Piłkarza, który wychodzi na boisko z wolą walki i chęcią zwycięstwa, niezależnie od klasy rywala. Od lat nie wyglądało to u nas zbyt dobrze pod tym względem, ale mając teraz w składzie Lichego czy Torreirę można mieć nadzieję, że nasi nie bedą przegrywali meczu jeszcze przed pierwszym gwizdkiem.

mitmichael komentarzy: 4920212.08.2018, 21:46

Walczak, takich ludzi Arsenal potrzebowal. Jego doswiadczenie z gry w Juventusie bardzo duzo nam da w tym sezonie.

ProroK komentarzy: 76512.08.2018, 21:42

Mi najbardziej się podobało jak przepychał się z Laporte i powiedział potem do niego (co było widać w powtórce ) "F*ck Off" .

Jakubek komentarzy: 512.08.2018, 21:37

Widać, że nie da sobie w kasze dmuchać. Fajny był moment jak któregoś gracza City po rękach lał przy rzucie rożnym.

12Titi14 komentarzy: 4292 newsów: 57012.08.2018, 21:28

Nie grał na swojej nominalnej pozycji, ale pokazał jakość. Widać, że doświadczenie robi swoje. Maitland-Niles też mi zawsze imponuje swoim spokojem. W zasadzie LO mamy dobrze obsadzone: Monreal, Kola, Lichtsteiner, Niles. Aha... jeszcze Welbeck.

mar12301 komentarzy: 2218912.08.2018, 21:28

Profesor, jednak widać lata gry w świetnym Juve

lays komentarzy: 3987012.08.2018, 21:19

Jak to lecialo? Dziadek lichsteiner nie udzwignie meczu Premier League przez 60 minut...

arsenallord komentarzy: 27554 newsów: 11712.08.2018, 21:18

Pełen profesjonalista.

GunnersFan9 komentarzy: 7590 newsów: 812.08.2018, 21:18

Lichy jak Ty mi chłopie dzisiaj zaimponowałeś :))) inni niech się uczą od Ciebie jak podchodzić do każdego spotkania czyli bez sentymentu z ogromną wolą walki.

KrejnZuraw komentarzy: 40212.08.2018, 21:16

Moim zdaniem dał dobrą zmianę. Wiedział, że jest wolniejszy od piłkarzy city, ale nadrabiał to dobrym ustawieniem i przewidywaniem. Bardzo mądry gracz, zresztą nic dziwnego skoro gra tyle lat w piłkę. Widać doświadczenie, które mam nadzieję przełoży się nie tylko na naszą grę, ale i na naszych piłkarzy. Jeden z niewielu graczy dzisiejszego spotkania, który chciał grać w piłkę i wygrać ten mecz.

Marcinafc93 komentarzy: 31611 newsów: 112.08.2018, 21:16

Lichsteiner zagrał bardzo fajnie, widać było w nim chęć walki i nie odpuszczania, oby tak dalej. Liczę na lepszą grę z Chelsea ;)

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - West Ham 26.12.2022 - godzina 21:00
? : ?
Wolves - Arsenal 12.11.2022 - godzina 20:45
0 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal14121137
2. Manchester City14102232
3. Newcastle1586130
4. Tottenham1592429
5. Manchester United1372423
6. Liverpool1464422
7. Brighton1363421
8. Chelsea1463521
9. Fulham1454519
10. Brentford1547419
11. Crystal Palace1454519
12. Leicester1552817
13. Bournemouth1544716
14. Leeds1443715
15. Aston Villa1443715
16. West Ham1542914
17. Everton1535714
18. Nottingham Forest1534813
19. Southampton1533912
20. Wolves1524910
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland183
H. Kane111
A. Mitrović90
I. Toney82
M. Almirón80
L. Trossard72
Rodrigo71
J. Maddison64
Roberto Firmino63
Mohamed Salah63
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz października wybór redaktorów
7
Gracz października wybór użytkowników Granit Xhaka
Granit Xhaka
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl