Pomeczowe oceny Goal.com i Sky Sports

Pomeczowe oceny Goal.com i Sky Sports 19.11.2011, 16:27, Artur Marcinkowski 43 komentarzy

Mimo przerwy w rozgrywkach spowodowanej meczami reprezentacji, Kanonierzy nie zwalniają tempa pewnie pokonując na wyjeździe Norwich City 1-2. Już w 17 minucie po fatalnym błędzie Pera Mertesackera na prowadzenie wysunęli się gospodarze. 10 minut później do remisu doprowadził niesamowicie skuteczny w tym sezonie Robin van Persie. W 60 minucie na listę strzelców ponownie wpisał się kapitan Arsenalu, zdobywając tym samym już 13 ligowego gola. Wynik meczu mógł być znacznie wyższy, gdyby nie świetna postawa defensywy Kanarków oraz słabo nastrojonych dział Kanonierów. Oto pomeczowe oceny Goal.com i Sky Sports:

Yossi Benayoun 6 / 5

Norwich CityRobin van Persie autor: Artur Marcinkowski źrodło: Goal.com / Sky Sports
bogusss komentarzy: 3920.11.2011, 15:29

Gerwazy trochę za dużo jak na zmarnowanie tak doskonałych okazji. Zawodnik meczu dla mnie zdecydowanie Walcott, wreszcie nie gra jak robot który ma tylko dobiec na wysokość pola karnego i wrzucić piłkę na pałę, szukając Robina. Myślę, że boss powinien dać odpocząć Gerwazemu, i na BVB wystawić Andrzeja.

punkus1994 komentarzy: 144820.11.2011, 13:43

@Malina
Kuźwa, jak ja takich ludzi jak ty nie lubię. Czy ty myślisz, że w każdym meczu Ramsey będzie grał na 100%? Zagrał poprawnie to się ciesz, a nie psioczysz... Co do Mikela też nie zagrał meczu życia, ale widzę nie czytałaś/eś ostatniego newsa poświęconego jego osobie i tego ile mu zawdzięczamy, więc stul się w sobie i kibicuj ....

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125120.11.2011, 12:41

Ocena Pera adekwatna do Jego gry. ;]

fabregas1987 komentarzy: 2581920.11.2011, 12:26

Oj Mertesacker cos cieniutko dzisiaj/wczoraj ...

scKanonier94sc komentarzy: 318919.11.2011, 23:24

i sky i goal rownie nisko ocenili PEra wiec cos musi byc na rzeczy...

proszek310 komentarzy: 8019.11.2011, 22:41

Koscielny za nisko :

go_go_gunners komentarzy: 591 newsów: 319.11.2011, 21:52

@Malina
Wydaje Ci się, że rozumiesz futbol....

Malina komentarzy: 122619.11.2011, 21:08

...a Arteta jest po to, żeby tylko być! Te jego podania zwrotne i poprzeczne, tylko spowalniają akcje ofensywne ( w Evertonie, był bardziej zaangażowany). Jak dla mnie, to Song jest bardziej ofensywnym pomocnikiem, niż Mikel ! Na chwilę obecną potrzebujemy Wilshere'a, bo z środka pola nic dobrego nie wynika...a Ramsey, dużo biega, ale co z tego...?

Natazar komentarzy: 40119.11.2011, 19:54

za co Gerwazy te 7 ? 0.0

hei007 komentarzy: 352819.11.2011, 19:24

Zastanawia mnie czy Mertesacker nie umie utrzymać równowagi i stać na tych swoich długich nogach. Bardzo dziś słabo grał. Gervinho znowu w ważnych momentach pudłuje, jednak dobrze, że mamy Robina.

executer1 komentarzy: 264519.11.2011, 19:12

Ten Hotl powinien co najwyzej 2 dostac za serie symulowanych fauli.Przewracal sie notorycznie nie bedac nawet tknietym przez naszych.Ten faul pod koniec rowniez byl za sprawa jego aktorstwa.Nie powiem ale chlopak pierwszy test do Barcelony zdal wiec moze niedlugo razem z Sergio stworzy niesamowity duet

wercent komentarzy: 6219.11.2011, 19:06

per odwalil przy piewszej bramce , przewrocil sie skubany :P

koszel14 komentarzy: 25519.11.2011, 19:03

mam pytanie, niestety nie mogłem obejrzeć meczu, ale jak zagrał Per, z ocen wynika że cienkoo.

PEHA komentarzy: 242119.11.2011, 18:32

Walcott wysoko oceniony i slusznie. Dobry wystep

Barney komentarzy: 2097719.11.2011, 18:28

Ja tam głosuje w man of the match na Theo niech ma na zachęte obok Robina i Vermy był dziś najlepszy.

Wbeta komentarzy: 108319.11.2011, 18:24

Bardzo podobał mi się wystep Walcotta, grał odpowiedzialnie, zaliczył assyste mógł też bramke strzelić ale przede wszystkim nie tracił bezmyślnie piłki. ;P

triumphst955 komentarzy: 107319.11.2011, 17:33

Małe pytanko... Z jakiej paki Gervazy az 7??? Lubie tego zawodnika ale ten kto oglądał dzis mecz, wie ze on nawet na 5 nie zasłużył;/. Ciągle strata piłku, psucie akcji, niecelne podania a na dokładke niewykorzystana sytuacja 1 na 1. Juz wole oceny kanonierzy.com:/

Vendetta komentarzy: 277819.11.2011, 17:32

Oceny trafne. Osobiście obniżyłbym noty Ramsey'a na 5,5-6 i Walcotta na 7-7,5.

karlo komentarzy: 906919.11.2011, 17:22

Tyle setek i tylko dwie bramki. Tu powinien być pogrom typu 1-7, gdyby nasi mieli lepiej nastawione celowniku. Ale chwała za 3 pkt.

gunners14 komentarzy: 228419.11.2011, 17:21

dobrze, że mamy te 3 punkty, piłkarze wiedzą, że to ich 5 zwycięstwo w lidze podrząd, teraz ciśniemy z BvB u siebie!

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41219.11.2011, 17:11

"[...]pewnie pokonując na wyjeździe Norwich City 1-2"

Czy tak znowu "pewnie" to nie do końca bym się zgodził.

bmwz5 komentarzy: 6280 newsów: 34119.11.2011, 17:05

Moim zdaniem Martin powinien dostać chociaż pół oczka wyżej : p

Rules komentarzy: 100319.11.2011, 17:02

Vermaelen 6.5 / 7 według mnie zasługuje na 8/9 nie popełnił żadnego błędu, a kilka razy ratował przed stratą gola wybijając piłkę głową z pola karnego. Często włączał się w akcje ofensywne, które były bardzo dobre. Czego więcej chcieć?

Saphomus komentarzy: 57519.11.2011, 17:02

jak sky mogło dać w ogóle ocene DJ'owi skoro ten grał tylko z 2 min:)

MarcinKanonier komentarzy: 133119.11.2011, 17:00

Ruddy tyle wybronil i tylko 7 :)

XvDodekvX komentarzy: 113619.11.2011, 16:56

Song jest od tzw "brudnej roboty" i bardzo dobrze mu to wychodzi.

Adamoss komentarzy: 19219.11.2011, 16:52

Robin zasłużenie MOTM ale Theo też zagrał bardzo dobre zawody:)

Szef komentarzy: 1303519.11.2011, 16:49

co by to bylo gdybysmy nie mieli Robina

bmwz5 komentarzy: 6280 newsów: 34119.11.2011, 16:44

Song wcale nie zagrał jakiegoś bardzo słabego meczu, w środku pola całkiem ładnie grał. I cofał się do defensywy :)

FuzBal komentarzy: 832 newsów: 7919.11.2011, 16:42

Arsenal_1886 jak to najgorszy? a co takiego zlego niby zrobil ? :O

RvPersie komentarzy: 1145819.11.2011, 16:37

oprócz Gervy i naszych środkowych obrońców oceny nie najgorsze ale to i tak nie ma znaczenia.

beliar komentarzy: 163919.11.2011, 16:37

Ramsey za wysoko

Arsenal_1886 komentarzy: 1952119.11.2011, 16:36

Song 7 ? Za co ? Przecież to był jeden z najsłabszych meczy Alexa w tym sezonie .

madderns29 komentarzy: 3233 newsów: 219.11.2011, 16:35