Pomeczowe oceny Goal.com i Sky Sports

Pomeczowe oceny Goal.com i Sky Sports 26.02.2012, 16:58, Bartłomiej Rusek 84 komentarzy

Przed chwilą zakończyły się derby północnego Londynu, rozegrane w ramach 26. kolejki Premier League. Kanonierzy pokonali swoich odwiecznych rywali z Tottenhamu wynikiem 5:2.

Cała północna część Londynu od dawna czekała na to spotkanie, w którym Tottenham wyszedł na już w 4. minucie, kiedy to na listę strzelców zapisał się Louis Saha. Pół godziny później całe Emirates Stadium zadrżało, gdy strzałem w prawy, dolny róg bramki Szczęsnego, Adebayor wykorzystał rzut karny. Nikt się wtedy nie spodziewał, iż pozostała godzina meczu będzie należała do Arsenalu.

Strzelanie z Kanonierskich armat rozpoczął Bacary Sagna, lecz koledzy z drużyny nie pozostali mu dłużni – trzy minuty po jego strzale, pięknym uderzeniem popisał się Robin Van Persie, a w drugiej połowie na listę strzelców wpisał się Tomas Rosicky, uprzedzając swym strzałem dwa gole Theo Walcotta.

Jak po każdym ligowym spotkaniu, tak i teraz eksperci z serwisów Goal.com i Sky Sports ocenili grę zawodników obu zespołów. Warto dodać, iż zawodnikiem meczu według Goal.com został przez nich wybrany Theo Walcott.

Niewiedza komentarzy: 35627.02.2012, 12:53

Nareszcie jakiś miły akcent w tym sezonie ;)

FryzjerPierwszy komentarzy: 76727.02.2012, 07:03

W sumie oceny są sprawiedliwe bo 40 minut w wykonaniu Arsenalu było podobne jak w ostatnich meczach ale po golu Bacarego coś ruszyło w drużynie. niski93 masz rację RvP zasłużył bo nie dość że ładna bramka to super asysta przy 1 golu Teo

grzegorz1211 komentarzy: 1029626.02.2012, 23:57

Rosa był najlepszy

Falka5 komentarzy: 69026.02.2012, 21:02

sky sports jeszcze lepiej...;/

niski93 komentarzy: 581626.02.2012, 20:54

Zawodnik meczu według mnie to van Persie.

SMTX komentarzy: 204826.02.2012, 20:27

Nie wiem dlaczego wszyscy tak jadą bo Gibbsie. Dzisiaj rozegrał znowu dobry mecz. Powinien dostać spokojnie 7.

Tak samo nie rozumiem dlaczego co niektórzy chcą sprzedać Rosika. Facet jest na prawdę dobrym rozgrywającym i pokazał to już nie pierwszy raz. Dzisiaj po prostu był pierwszy mecz od dawna, w którym całej drużynie się chciało, więc dopiero teraz to widać. Rosik gra bardzo nieszablonowo i jest dobry technicznie, a tego nam potrzeba.

HellSpawn komentarzy: 618526.02.2012, 19:56

Jak zwykle oceny z d...

Do redaktorów:

Może tak by ich nie wrzucać? Przecież to śmiech na sali co tutaj wypisują, a oceny k.com są 100000x lepsze od tego ścierwa.

creatiVe4 komentarzy: 376426.02.2012, 19:52

Gibbs trochę wyżej ;)

Ordzik komentarzy: 81126.02.2012, 19:40

Hahaha pamietam jak po blackburn Van Persie mial takie same ocenyyy.... a strzelil 3 bramki i 2 asysty mial..
Moim zdaniem inne oceny powinni miec
Verma 6.5
Rosa Solidne i pewne 8
Yossi ~~7
V.Persie 7.5-8

barti89 komentarzy: 62026.02.2012, 19:36

świetnie dzis zagrali mimo to mam przeczucie ze liverpool z powrotem postawi nas na ziemie niestety.

Kangur96 komentarzy: 158626.02.2012, 19:32

ja bym dał Songowi 8 ;p

cavlary komentarzy: 262026.02.2012, 19:30

Co to jest???o.O

hei007 komentarzy: 352826.02.2012, 19:30

Paciecho - Naucz się pisać.

Dziwne te oceny, w ogóle Verma i obrona, jak nisko.

rock4choice komentarzy: 34226.02.2012, 19:00

tzn 2,5 razy wiecej :D

szczesny 6/6 a friedel 6/7, mimo że puścił 2,5 bramki więcej? no way

Paciecho komentarzy: 89926.02.2012, 18:51

bardzo mi się podobała ofensywa chyba najlepsze ustawienie jakie jak do tond mieliśmy :)

xqvz komentarzy: 2030 newsów: 526.02.2012, 18:43

Wg mnie Benayoun zagrał na prawdę dobre zawody dzisiaj.

marcin04c komentarzy: 299426.02.2012, 18:43

Jedynie gibbs za nisko pozostałe oceny mogą byc.

Kitaz komentarzy: 69226.02.2012, 18:27

Boże po co wy dajecie te śmieszne Oceny tylko serwis na tym traci...

afc4life komentarzy: 478326.02.2012, 18:19

Walcott 7 max tylko dlatego ze strzelil 2, bez nich gdzies z 4/5 bym mu dal.
Pierwsza polowa do 30 minuty 10% celnych podan mowi samo za siebie, to bylo 10 na 11 i tak szczesliwie ze reszta druzyny cos zdzialala.

Pomimo tego meczu i tak powinnismy go wymienic na kogos lepszego w nast. okienku transferowym.

bartekmlawa komentarzy: 102426.02.2012, 18:18

Rosa był chyba najlepszy, kreował akcje, ciągnał do przodu, wszystko uwiecznił bramką.

IGWC komentarzy: 1052 newsów: 126.02.2012, 18:11

@clash123

Co do samej oceny się nie wypowiadałem bo w ogóle ciężko określić obiektywnie występ suchą cyferką. Cieszą mnie jego gole, ale liczba akcji przez które klnąłem na niego pod nosem w pierwszej połowie była niewyobrażalna. Chyba musimy się przyzwyczaić, że Theo to facet od przebłysków a nie facet grający na regularnym wysokim poziomie.

Ale co tam - przed meczem stwierdziłem, że wygrana w NLD jest dla mnie niczym trofeum więc na meczu szalałem z radości bo nasi w końcu zagrali pięknie i skutecznie i to jets najważniejsze ;)

vergil99111 komentarzy: 128626.02.2012, 18:09

Sky sport gorsze oceny niz goal.com. Az dziwne

clash123 komentarzy: 188126.02.2012, 18:07

z ocena dla Artety tez sie zgadzam, podnioslbym conajmniej do 7,5 . Ludzie, my ogralismy mocny totenham , rozjechalismy ich mimo ze przegrywalismy 2-0 a wy patrzac przez pryzmat poprzednich meczow oceniacie zawodnikow, a ja zycze sobie takiej skutecznosci u Walcotta w kazdym meczu :)

Dawid04111 komentarzy: 13296 newsów: 1426.02.2012, 18:07

Hahahaha, SkySport daje Vermaelenowi 5... Żal.

clash123 komentarzy: 188126.02.2012, 18:04

I'd give a high 5-2 any Spurs fan right now hahahaha!

IGWC
faktycznie, powinien ciagnac sam do konca a nie zagrywac za plecy RvP w pierwszej polowie , ale w drugiej pelna rehabilitacja za ten jeden duzy blad, malo brakowalo a zaliczylby dobra asyste przy szansie Rosickiego. To ile wy mu chcecie dac za ten mecz? 6 ??? W najwazniejszych momentach meczu stanal na wysokosci zadania i noga mu nie zadrzala

IGWC komentarzy: 1052 newsów: 126.02.2012, 17:58

Arteta wyżej! Kolejny rewelacyjny mecz faceta od czarnej roboty, dał nam dzisiaj niesamowicie dużo spokoju w środku pola. No i ta bajeczna asysta przy golu Bac'a :)

@clash123

Co jeszce miał zrobic? Nie tracić tylu piłek i nie stchórzyć przy kontrze w 1 połowie kiedy tak świetnie przejął piłke głową. Theo ma wciąż za mało instyktu snajpera ale i tak gratulacje za 2 bardzo ładne gole!

miklosz123 komentarzy: 22026.02.2012, 17:57

gibbs zasługuję na 6/6.5.oglądałem cały zajebisty .ja przychodzę z polomarkietu pacze 0:2 mówie o ***** po meczu idę myć gary przychodzę 2:2,WN (wniosek) koguty się rozlużniły .jenkinson dobra zmiana .tczeba go jeszcze dać na wypożyczenie żeby się ograł ale gipsa sprzedać i wziąć na rezerwe miguela ogl meczx z $ity o puchar anglii i grał naprawdę dobre spotkanie on ma bardzo dobre warunki silny,wysoki,szybki.

clash123 komentarzy: 188126.02.2012, 17:51

pumeks
a co jeszcze walcott mial zrobic? laske sedziemu? Strzelil dwa wazne gole i mial kilka ciekawych zagran, zasluzyl na 8. Sagna strzelil w najwazniejszym momencie bramke i przy drugiej asystowal, zadna z bramek kurczakow nie padla z jego winy, czemu wiec chcesz mu obnizyc note? a Rosicky zgodze sie, zasluzyl na wiecej niz 7

Kanonier_14 komentarzy: 63726.02.2012, 17:50

Walcott nie licząc tych dwóch goli był jednym z najsłabszych ogniw. Masa strat i niedokładnych podań. Aczkolwiek świetnie, że wykorzystał swoje sytuacje. Wg. mnie za niską ocenę dostał Gibbs, który zagrał naprawdę dobre spotkanie. I może Yossi jeszcze oczko wyżej. Cieszy dobra postawa Rosy. : )

pumeks komentarzy: 2080826.02.2012, 17:42

Rosicky 8, Sagna 7, Walcott 7 (tylko za gole)

@klinka12

a czym rozczarował Szczęsny?

tym, że karniaka nie obronił?
tym, że loba odbitego od nogi Vermy nie obronił?

miał tylko jedną akcję, którą popsuł....wrzutkę na pole karne, gdzie nie złapał piłki skacząc z Adebayorem.

Szef komentarzy: 1303526.02.2012, 17:40

fajnie ze udala nam sie zemsta na kogutach i to w takim stylu

madderns29 komentarzy: 3233 newsów: 226.02.2012, 17:40

klinka

A czym cię rozczarował??

Dla mnie te oceny są za niskie. Rosa, Song i Arteta na pewno więcej, to samo Vermaelen, Kościelny i Gibbs też wyżej.

fabregas1987 komentarzy: 2579326.02.2012, 17:37

Walcott strzelil 2 bramki, a oprocz tego powinien dostac ocene 4 za mecz ...
jednakze napastnika rozlicza sie z bramek, wiec mozna powiedziec, ze zagral dobry mecz ;)
IMO najslabszym graczem w AFC byl Song, to jak teraz gra niedokladnie w porowaniu do np. poprzedniego sezonu to niebo a ziemia ...

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 126.02.2012, 17:34

Zgadzam sie chyba tylko z ocena Szczesnego. Wojtek kolejny mecz z rzedu mnie rozczarowal.

ciemny444 komentarzy: 2826.02.2012, 17:23

Oceny goal.com tradycyjnie sa co najmniej smieszne. Gibbs 5.5? Rosa tyle samo co Arteta czy Song? Zastanawiam sie czy oni czasem tych meczow w radiu nie sluchaja bo nie maja pojecia o obiektywnym ocenianiu.

Ars3n komentarzy: 1235426.02.2012, 17:23

o ku@wa.To Verma w tym meczu gral ?? serio nie widzialem go nawet.

texior komentarzy: 17326.02.2012, 17:23

rosa 7 hahah 8,5 conajmniej co to wogle za oceny...

KondzioElite komentarzy: 618726.02.2012, 17:22

Verma 6, a Theo 8? Buahahahaaha!

ambri komentarzy: 11626.02.2012, 17:19

Taaaa Rosa 7 xD Jasne ;] Z 9 kurde mu dać ! ! !

the_gunners komentarzy: 12926.02.2012, 17:17

Gibbs zawalił przy drugiej bramce, nie mówię o faulu tylko o tym, że był fatalnie ustawiony kiedy Bale wybiegł na czystą pozycje, dlatego taka ocena.

uszko komentarzy: 84226.02.2012, 17:16