Pomeczowe oceny Goal.com i Sky Sports

Pomeczowe oceny Goal.com i Sky Sports 03.03.2012, 16:39, Damian Burchardt 58 komentarzy

Przed momentem zakończyło się niezwykle interesujące spotkanie 27. kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Liverpoolem i Arsenalem na Anfield. Mecz zakończył się wygraną Kanonierów 2:1.

W hicie kolejki, wynik otworzył Laurent Koscielny strzelając samobójczego gola w 23. minucie, kiedy to nieudanie próbował wybić dośrodkowanie Jordana Hendersona. Warto dodać, że The Gunners mogli w tej chwili przegrywać już 0:2, gdyż wcześniej sędzia Mark Halsey podyktował kontrowersyjny rzut karny dla Liverpoolu, po rzekomym faulu Wojciecha Szczęsnego na Luisie Suarezie. Polski bramkarz kapitalnie wybronił jednak uderzenie z jedenastu metrów oraz dobitkę w wykonaniu Dirka Kuyta.

Jeszcze w pierwszej połowie Kanonierzy doprowadzili do wyrównania. W 31. minucie Bacary Sagna bardzo precyzyjnie dośrodkował w pole karne prosto na głowę niepilnowanego Robina van Persiego, któremu zostało tylko skierować piłkę do bramki Pepe Reiny. Holender strzelił też decydującego gola w doliczonym czasie gry, gdy w 92. minucie wykorzystał piękne, długie podanie od Alexa Songa i strzałem z woleja ustalił wynik spotkania.

Tradycyjnie eksperci z serwisów Goal.com i Sky Sports ocenili grę poszczególnych zawodników obu zespołów. Według tych pierwszych, graczem meczu został Wojciech Szczęsny.

Jednakże za te bramki mogę mu wybaczyć xd

Komentator mówił, że jakby Van Persie chciał wybić piłkę na aut to by w okienko bramki trafił :D

janiu14 komentarzy: 119503.03.2012, 22:56

w Liverpoolu Kelly MOTM. a oczywiscie oceny calkiem nietrafne.

marcin04c komentarzy: 301703.03.2012, 22:39

@Niski
Kelly jest drewnem ale tam gral benayun a nie gerwazy wystarczy przypomnieć robie jak wszedł gerwazy to go zjechał parę razy.

Marcin2296 komentarzy: 23203.03.2012, 22:15

Theo troszkę wyżej. Song za te genialne podanie powinien dostać 7. :)

dawcio090909 komentarzy: 187203.03.2012, 21:51

Wojtek i Persie najlepsi :)

niski93 komentarzy: 581603.03.2012, 21:12

Kelly to jest drewno, nie wiem, jak nasi nie dawali sobie z nim rady...

cesc69 komentarzy: 35803.03.2012, 20:32

Oni są chyba śmieszni że Szczęsny tylko 8, taką ocene to powinien Sagna dostać, nie wiem jak ocenić Songa bo wspaniała asysta tak jak w meczu z Evertonem ale wiele strat.

uszko komentarzy: 84203.03.2012, 20:26

Sagna wyżej,Kosa wyżej i Theo niżej...

dragons96 komentarzy: 6103.03.2012, 20:24

Ci znowu jakiś inny mecz oglądali. Kościelny od swojego samobója był filarem defensywy.
Sagna? Sagna zagrał świetne spotkanie. Asysta itd
Van Persie... eh. nie oszukujmy się, prócz goli nic nie pokazał.

Ovenoo komentarzy: 72803.03.2012, 20:06

Henderson 5? nie wiem, kto to ocenia w tym skysports -.-

schade komentarzy: 386203.03.2012, 19:49

Sagna wyżej.

arces komentarzy: 5303.03.2012, 19:37

Ci ludzie chyba czytają tylko komentarz, a meczu wcale nie oglądają. Nie pierwszy raz zawodnicy są oceniani z kapelusza :(

damian199656 komentarzy: 762603.03.2012, 19:27

Sagna wyżej

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 303.03.2012, 19:03

Nie przesadzajmy, że Lorą zagrał tak tragicznie. Abstrahując od samobója i paru sytuacji, w których był trochę niepewny, zaliczył też kilka ważnych interwencji. W ogólnym rozrachunku zaprezentował się przyzwoicie. Choć prawdą jest, że przyzwyczaił nas do znacznie lepszej gry.

afc4life komentarzy: 478303.03.2012, 18:43

Diaby dobry mecz , 6,5/7 dla niego wg mnie. Kompletnie uporzadkowal srodek pola , z nim dopiero tak na prawde Arsenal zaczal cokolwiek grac, przejeli srodek pola.

KondzioElite komentarzy: 618703.03.2012, 18:11

Jose Enrique wyżej, Downing jeszcze niżej - jeśli chodzi o LFC.

U nas Bacary oraz Lorą wyżej.

Jurr komentarzy: 133103.03.2012, 17:58

miało być walcott jak kosa i rosa sorki za pomyłkę i 2 post

Jurr komentarzy: 133103.03.2012, 17:57

kosa jak walcott i rosa niedowiary tam chyba patrzą Anglik- aha to najgorszy byc nie moze

Kebo komentarzy: 388 newsów: 303.03.2012, 17:49

Jak dla mnie również RVP i Wojtek najwyższe noty, ale gdyby nie ten obroniony karny to LFC mogliby pójść za ciosem i nie wiadomo jakby to się skończyło

fabregas1987 komentarzy: 2581503.03.2012, 17:42

Van Persie i Szczęsny dali nam to zwyciestwo :D

mitmichael komentarzy: 4924303.03.2012, 17:29

Myslałem, ze beda gorsze oceny a tutaj widze, ze nie jest az tak zle. Wojtek graczem meczu

carlota4 komentarzy: 53603.03.2012, 17:26

Szczęsny powinien dostac 10 za ten mecz.

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 103.03.2012, 17:25

Dla mnie nie bylo jednego najlepszego zawodnika na boisku, tylko dwoch :) chyba nie musze mowic jakich.

Ars3n komentarzy: 1235403.03.2012, 17:20

Szczerze mowiac myslalem ,ze Benayouna nie ocenia tak jak kiedys Walcotta.

bmwz5 komentarzy: 6280 newsów: 34103.03.2012, 17:17

@borekenema
Adam ma 185 cm wzrostu, więc takim krasnalem to nie jest...

Leehu komentarzy: 1049603.03.2012, 17:16

Szkoda że Wojtek spóźnił się z formą o 2 tygodnie może z Milanem nie przegralibyśmy 4-0 i szansa na awans ciągle by była a tak to chyba jednak nie ma co sobie nadziei robić mimo że Arsenal gra świetnie na ES.

Szef komentarzy: 1303503.03.2012, 17:11

jak dla mnie Wojtek najlepszy na boisku

Falka5 komentarzy: 69003.03.2012, 17:07

Borkema jeżeli ktoś by sie mnie spytal o twoj rok urodzenia w ciemno bym powiedzial ze to rocznik 2001 w górę

kwiatinho komentarzy: 1312803.03.2012, 17:05

Widać że nie tylko ja uważam że Diaby zagrał przez te kilka minut więcej niż przyzwoicie... Jeśli będziemy liczyć każda stratę piłki to Song dzisiaj miałby bilans tragiczny nie wspominając już nawet Artety. Za to Diaby dał dużo iskry drużynie czego oczekuje się od zmienników. Widzę że mam pełne poparcie wśród kibiców którzy oglądali to spotkanie

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 103.03.2012, 17:04

ja nie jestem komentatorem i za to nie dostaje kasy... obiektywnie rzecz biorąc to na diabiego poszły 2 zmiany a do tego ciągnie tygodniówke za nic. ps. kwiatinho akurat jakbyś nie miał w zwyczaju obrażać ludzi to byś się nie wyzywał za to, że ktoś ma inne zdanie od ciebie.

Falka5 komentarzy: 69003.03.2012, 17:01

Borkenema, przed taką oglądalnością można sie machnąć nieznacznie ty zapewne bys nie wyksztusił słowa jak by cie słuchało ładny milion ludzi

kwiatinho komentarzy: 1312803.03.2012, 17:00

Borekenema; wiesz nie mam w zwyczaju obrażać ludzi i żeby wyprowadzić mnie z równowagi trzeba nieźle się postarać widać ty dałeś radę. Ja jestem obiektywny i jak Robin gra słabo o tym pisze i jak Diaby zagra dobre spotkanie też mi to nie umknie. kiedyś była nagonka na Denilsona i kiedy zagrał przyzwoicie mimo że go nie trawie to go broniłem. Diaby dał dzisiaj więcej przez te kilka minut niż Benayoun i Arteta razem. jeśli uważasz inaczej to Twoja sprawa tylko zanim coś napiszesz to przemyśl to może oglądnij powtórkę meczu może bardziej się przyjżyj a może wystarczy jak będziesz bardziej obiektywny. wiadomo że każdy ma swojego ulubieńca i cokolwiek by nie zrobił to będzie zajebisty najlepszy na świecie ale są tez tacy piłkarze jak Diaby którzy nie błyszczą za to wykonują czarną robotę i harując dla zespołu

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 103.03.2012, 17:00

komentatorzy którzy mówili że Adam poszedł do liverpoolu z sunderlandu. sorry ale nie są autorytetem

arsenalfan98 komentarzy: 91603.03.2012, 16:59

Borekenema --> Chyba nie ten mecz oglądałeś... Diaby wszedł i od razu Arsenal odżył.No przepraszam bardzo, ale on powinien być jak najbardziej na plus mimo krótkiego występu.

Według mnie niesprawiedliwie oceniony został Henderson. Tylko 5? Walczył z przodu jak lew. Nie wiem czemu taka niska ocena. Również według mnie wyżej powinien być oceniony Sagna, a nie tylko 6. 7mu się należy. Gibbs też zdecydowanie więcej niż 5.
Powinni być ocenieni też sędziowie - dla nich 2/3.

Gunner48 komentarzy: 792903.03.2012, 16:59

Gibbs poza jednym efektownym wybicie piłki zagrał fatalnie. Song...gdyby nie ta asysta to uznałbym go za najgorszego zawodnika meczu. Tyle strat w życiu nie widziałem. Sagna IMO 10. Nic więcej chyba nie trzeba dodawać.

Falka5 komentarzy: 69003.03.2012, 16:59

jesteś żałosny, bo najwidzoczniej nieoglądales meczu nawet komentatorzy byli pod sporym wrażeniem gry diabiego ktory zdaje sie nie stracil ani jednej PIŁKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pamplemousse komentarzy: 186003.03.2012, 16:58

@Borekenema

Nie masz racji, chyba inny mecz ogladales. Diaby gral dobrze dopoki gral :)

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 103.03.2012, 16:57

poza tym gdzie ta walka-prosty przykład. koles ponad 180 grubo a przegrywa główke z adamem w środku pola który jest krasnalem. jak walczyć to walczyć. jeden strzał oddał i już się nad nim spuszczacie, a ile strat miał to już nikt nie liczy

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 103.03.2012, 16:55

mam ci minutami pokazywać jak było? widać że nie potrafisz prowadzić normalnej dyskusji tylko wyzwiska

Kangur96 komentarzy: 158603.03.2012, 16:54

Brawo Wojtek! :) Wojtek zawodnikiem meczu! :D Odpowiedział wszystkim zarozumiałym krytykom pięknym meczem :D

kwiatinho komentarzy: 1312803.03.2012, 16:54

Borekenema; czy ty na pewno oglądałeś ten mecz a może inny??? Jak czytam twoje komentarze to mi wątroba siada. Dopiero po wejściu Daiaby'ego wyszliśmy spokojnie z własnej połowy. To on dał sygnał że w tym meczu oprócz Liverpoolu gra jeszcze Arsenal. Facet ogarnij się bo sie kompromitujesz. Jesteś żałosny

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 103.03.2012, 16:54

Już teraz zmyślacie. Oceny jak na goal i sky są dobre.
Koscielny grał jak nie Koscielny, sporo błędów i ten nieszczęsny samobój.

Szczęsnemu dałbym 9.5 ;D

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 103.03.2012, 16:51

Diaby przegrał walkę o górną piłkę z Adamem i ciągle tracił piłki. od 56 minuty wyglądało to tak-Song odbiera piłke i podaje do Diabiego, Diaby traci. sorry ale wątpie czy zdrowy Diaby mieścił się w choć połowie klubów PL

AtheneWins komentarzy: 6442 newsów: 203.03.2012, 16:51

Borekenema, chyba strzelasz w ciemno z tym Diaby'm.

Po wejściu przez kilka minut Arsenal utrzymywał się przy piłce a Diaby z Songiem uspokajali grę.
Chyba nie muszę mówić, że w pierwszej swojej akcji ofensywnej Diaby oddał strzał CELNY na bramkę, co Artecie nie udało się przez całą pierwszą i ten kawałek drugiej połowy.

W zwązku z tym JAPA, poza tym kogo bys chciał zmienić? Rosickyego czy Walcotta?

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 403.03.2012, 16:50

Song pięknie asystował ale jako DP grał fatalny mecz. Dużo strat i nie opanowali razem z Mikelem środka pola gdy na przeciw był Spearing, Adam i Henderson. To już nie ten sam środek pola gdzie grali Gerrard, Mascherano i Xabi Alonso więc powinni dać rade. 6 dla Songa to ocena "w sam raz".

kwiatinho komentarzy: 1312803.03.2012, 16:49

Diaby wprowadził dużo spokoju do zespołu przytrzymał piłke dobrze rozprowadzał ataki a już przy pierwszym kontakcie z piłka wypracował sobie niezłą jak na ten mecz okazję i to tylko balansem ciała. Diaby dla mnie to bardzo dobry lecz strasznie pechowy grajek. po jego wejściu nasza obrona trochę odetchnęła a atak się rozruszał. Licze że będzie on dostępny na resztę sezonu. Dzisiaj mógłbyć profesorem dla Artety

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 103.03.2012, 16:46

diaby więcej daje zespołowi na ławie niż na boisku. 2 zmiany na niego zmarnowany