Pomeczowe oceny Goal.com i Sky Sports

Pomeczowe oceny Goal.com i Sky Sports 11.04.2012, 23:08, Aleksander Kosin 40 komentarzy

Dziś wieczorem Kanonierzy zdołali zdobyć trzy punkty na Molineux Stadium, pokonując Wolverhampton 3-0. Gospodarze od ósmej minuty grali w osłabieniu. Bassong sfaulował w polu Karnym Theo Walcotta. Jedenastkę na bramkę zamienił Robin van Persie. Kilka minut później na listę strzelców wpisał się Theo Walcott. W drugiej połowie wynik ustalił Yossi Benayoun. Kanonierzy zabrali do Londynu pełną pulę i umocnili się na trzecim miejscu.

Jak po każdym meczu portale Goal.com i Skysports.com oceniły zawodników obydwu drużyn.

malina110xd komentarzy: 92612.04.2012, 21:35

Gdzie sie podzialy oceny kanonierzy.com?od kilku kolejek chyba nikt sie tym nie zajmuje;p oczywisice do nikogo nie mam pretensji o to

KanonierTH1411 komentarzy: 482812.04.2012, 19:11

Oceny Goal.com to po prost tragedia... Tydzień w tydzień to samo (lub częściej). Nie wiem kto tam ocenia mecze Arsenalu ale on chyba nigdy tych meczy nie ogląda.

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 412.04.2012, 16:48

Ramsey'owi już tradycyjnie bym troszke obniżył^^

miklosz123 komentarzy: 22012.04.2012, 16:23

bassong 4.5 za co??ZA 8 minut gry hahahhaahh

JakubBurak13 komentarzy: 24812.04.2012, 16:11

Jak coś to w Goalunited nazywam się : PKS Arsenal Wrocław - pisać i takie tam :P

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 112.04.2012, 15:47

jak zwykle oceny "swietnie" oddaja gre zawodnikow.

damian199656 komentarzy: 762612.04.2012, 15:43

Dziwne te oceny, jak zawsze

Ciastolyna komentarzy: 107712.04.2012, 15:10

"Specjaliści" z Goal.com są żałośni i nie wiem, które oglądali spotkanie, ale to na pewno nie było to wczorajsze.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125112.04.2012, 14:26

Goal.com nam zaniża a Wilkom zawyża, a SkySports.com odwrotnie ;]

Mariusz182 komentarzy: 4012.04.2012, 13:01

"Sebastien Bassongv 4.5/4"
Widze ze najlepszy piłkarz tego meczu D:

piter1908 komentarzy: 510612.04.2012, 11:55

goal.com wyróżnił tylko RVP ? heh nie czaje ich , rozumiem że mecz nie był porywający i po szybko strzelonych 2 bramkach Arsenal już chciał zejść z boiska no ale Theo Wywalczył Karnego i strzelił gola , DJ lepszy od Vermalena ? chyba dzięki tej obronie co Verma go popchnął i mu piłka od nogi się odbiła :) , Wojtek za 2 kapitalne interwencje powinien dostać więcej ;]
Santos najsłabszy ? hmmm mnie się podobał , szczególnie w ofensywie widać że brak mu ogrania ale fajnie że wraca

scKanonier94sc komentarzy: 318912.04.2012, 11:27

dobrze ze RVP w koncu trafil, ostatnio mial troche pecha, a Rooney juz go goni...

4cesc44 komentarzy: 136712.04.2012, 10:28

Troche różnią sie te oceny.

14DamianAFC komentarzy: 91012.04.2012, 10:23

Za Ramseya winien grywać żydek lub Rosa, są w niezłej formie. ale czekam z utęsknieniem na Jacka.

Rider komentarzy: 242212.04.2012, 09:48

jak zwykle ramsey nie ogarniał. Już z niego nie da się więcej wycisnąć... chyba czeka go wylotka.

ja też gram

Wg goal.com wszyscy zagrali niemal identycznie...
Sky to juz jakas poprawa

laskapp komentarzy: 83312.04.2012, 00:39

wocieh czesny zasluzyl na bardzo dobra ocene, poniewaz prawie caly mecz przestal, 2x musial bronic i wybronil - tj wg mua skromnej opinii klasa zawodnika, AOC nie zasluzyl na tak niska, walcott po 1. wywalczyl karnego, po 2 skonczyl perfekcyjnie pilke od RvP, nasz Benny zydek nic nie gral ale strzelil dosc ladna bramke (sam sobie na nia zapracowal miejscem do strzalu), ramsey.....hmmmm....nie bede komentowal, dosc powiedziec ze wiekszosc naszych strat spowodowana jego 'podaniami' (ale dobrze, w takim meczu nalezalo go wpuscic, niech sie ogrywa bo nie bedzie mial okazji w meczach z lepszymi rywalami), tyle na biazaco, jak ochlone po tych kilku piwkach to dorzuce jeszcze kilka opinii :D:D:D

SzczecinWGrze90 komentarzy: 148911.04.2012, 23:27

Te oceny zawsze mi się wydają nie trafione. Np. Wojtek powinien mieć co najmniej 8.

Kangur96 komentarzy: 158611.04.2012, 23:26

Zastrzeżenia mam tylko co do ocen Ramseya (troche jednak za wysoko, na wypożyczenie go!), AOCa (za nisko ta druga ocena zdecydowanie). Do reszty mogę się przychylić ;p

killer0303 komentarzy: 36611.04.2012, 23:24

Też mi sie tak zdaje, albo jakis inny mecz ogladali ;p

azteco_valiente komentarzy: 1274 newsów: 611.04.2012, 23:22

Oni chyba meczy nie oglądają

killer0303 komentarzy: 36611.04.2012, 23:19

Sky Sports tez przegina dali Aronowi ocene 7, Theo tez taka dostał.

rafal_ski komentarzy: 16511.04.2012, 23:14

Goal.com sie osmiesza kolejny raz, zenada...

Verminator97 komentarzy: 1490011.04.2012, 23:13

Oceny Sky Sports zdecydowanie lepsze. A oceny z goal.com to porażka np. 5.5 verma albo 6.5 dla yossiego . Ci z goal.com wogóle oglądają mecze czy tylko tak sobie wystawiają oceny na podstawie kto wbił i asystował ???

Mizii komentarzy: 419111.04.2012, 23:12

Walcott taka sama ocena jak Ramsey, dziwna sprawa..., tym bardziej, że Anglik moim zdaniem był zawodnikiem meczu

Paciecho komentarzy: 89911.04.2012, 23:12

ahh te oceny.. jak zawsze na odpierdziel.

alexOX komentarzy: 3111.04.2012, 23:11

Jaka rozbieżność... Walcott 8, Song 8, Wojtek 8, tyle bym zmienił

mazii301 komentarzy: 4511.04.2012, 23:10

te oceny z goal.com jak zwykle z dupy

_Dennis_Bergkamp_ komentarzy: 997311.04.2012, 23:10

moze im tam brakuje ludzi? moze tam trzeba swoja aplikacje zlozyc, albo jakiego 3 latka bo losujac z pewnego przedzialu to bylyby podobne oceny...

schnor25 komentarzy: 1854611.04.2012, 23:10

Połowa ocen trafiona, reszta jakieś chore wymysły...ale do tego Nas już te marne redaktorzyny przyzwyczaiły ;)