Powrót do Europy po rocznej przerwie: FC Zurich vs Arsenal

Powrót do Europy po rocznej przerwie: FC Zurich vs Arsenal 08.09.2022, 12:51, Dawid Wieczorek 437 komentarzy

Podopieczni Mikela Artety po rocznej przerwie powracają do europejskich pucharów. Jest to jednak zaledwie Liga Europy, a nie upragniona dla wielu fanów Kanonierów Liga Mistrzów. Mimo końcowego niepowodzenia na koniec ubiegłego sezonu, należy się cieszyć, że możemy oglądać naszych ulubieńców również w tygodniu, a na tak wczesnym etapie Ligi Europy Mikel Arteta może mocno porotować składem, co sprawi, że wielu zawodników, którzy nie łapią się do składu w lidze, tutaj mogą otrzymać naprawdę dużą liczbę minut. Na początek Arsenal czeka wyjazd do Szwajcarii na mecz z FC Zurich. Początek spotkania już o 18:45 czasu polskiego.

Dzisiejszy rywal The Gunners tragicznie rozpoczął ten sezon w szwajcarskiej ekstraklasie i po siedmiu kolejkach zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie dwóch "oczek". Mimo to należy spodziewać się, że w starciu z tak silnym rywalem Szwajcarzy będą chcieli pokazać charakter i wolę walki. Tym bardziej, że trener obecnego mistrza Szwajcarii, Franco Foda, ma do swojej dyspozycji niemal cały skład. W tym meczu nie będą mogli wystąpić tylko Bogdan Viunnyk oraz Ilan Sauter.

Tak jak wspominałem wcześniej, dla Mikela Artety dzisiejszy mecz to idealna okazja, by dać szanse zawodnikom, którzy dostają mniej okazji do zaprezentowania swoich umiejętności w Premier League. Niestety, oprócz kontuzjowanych już od jakiegoś czasu Mohameda Elneny'ego, Thomasa Parteya oraz Reissa Nelsona, dołącza do nich Emile Smith-Rowe, co potwierdził Mikel Arteta na ostatniej konferencji prasowej. Młody Anglik po ostatnim meczu z United poczuł mały dyskomfort, przez co nie brał udziału w ostatnich treningach i nie znalazł się na pokładzie samolotu podróżującego do Szwajcarii.

Mimo wspomnianych wyżej kontuzji Arsenal jest ogromnym faworytem w tym starciu. Jeśli weźmiemy jeszcze pod uwagę, że Kanonierzy będą chcieli zamazać plamę po ostatnim przegranym meczu z Manchesterem United, wydaje się, że dziś czeka nas raczej spokojny wieczór.

Skład Kanonierzy.com: Turner - Tomiyasu, White, Holding, Tierney - Sambi Lokonga, Xhaka - Marquinhos, Vieira, Martinelli - Nketiah.

Typ Kanonierzy.com: 0-3

Mecze Arsenalu oraz wszystkie starcia w Lidze Europy możesz obstawiać u bukmachera eWinner, gdzie czekają liczne bonusy na start. Wszystkie szczegóły oferty znajdziesz na stronie Zagranie.com. SPRAWDŹ TERAZ!

FC ZurichLiga EuropyZapowiedź autor: Dawid Wieczorek źrodło: własne
damianARSENAL komentarzy: 851108.09.2022, 20:04

Marginesu zaczyna gwiazdorzyć. Już od kilku spotkań, czas na snickersa…

Elastico07 komentarzy: 1250808.09.2022, 20:03

Bez jesusa a z nkhetia tracimy jakieś 80% na jakości w ataku.Wole nie myśleć co bedsie jak Brazylijczyk wypadnie a będziemy się meczyc z anemicznym nkhetia

damianARSENAL komentarzy: 851108.09.2022, 20:02

Czarny El Chapo chciał przelobowac Turnera

Slaviola komentarzy: 1237608.09.2022, 20:02

Jesteśmy dużo lepsi, tylko chłopaki muszą to potwierdzić golami.

Szogun komentarzy: 28502 newsów: 308.09.2022, 20:01

@domino178: W UK jest kilka odłamów 55 procent Chrześcijan, samych ateistow jest około 30 procent. Nie mam pojęcia ilu z nich należy do kościoła anglikańskiego.

Freo98 komentarzy: 632208.09.2022, 20:01

jak mozna nie dogrywać takiej pilki

Slaviola komentarzy: 1237608.09.2022, 20:01

O, Granit z opaską.

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698208.09.2022, 20:00

Znowu zero skuteczności, przy następnym treningu ustawic piłki i strzelać w bramkę az im to nie wejdzie bo to jest tragedia

ostriket komentarzy: 658808.09.2022, 19:59

Ależ padlinke gramy... I co, musi wejść Jesus, Saka i Ode żeby coś się ruszyło bo obecni gracze nic nie potrafią ugrać?

Dziadyga komentarzy: 824608.09.2022, 19:58

@Slaviola napisał: "Niespodziewanie?

W wieku 96 lat?"

No,ale akurat nic nie zapowiadało,bo była ogólnie w dobrej formie jak na swoje lata,o jakiś chorobach też nie było cięższych mowy.Po prostu widocznie była zapaść organizmu niespodziewana i naturalna smierc i dlatego uważam,że mimo wszystko nagle,niespodziewanie.Nie spędziła np tygodnia w szpitalu.

wawrzyn1903 komentarzy: 16908.09.2022, 19:57

z plackami się meczymy ;/

damianARSENAL komentarzy: 851108.09.2022, 19:57

Wiedziałem ze moje zdanie o Nketiahu nigdy się nie zmieni

domino178 komentarzy: 242108.09.2022, 19:57

@Szogun napisał: "70 lat panowania. W UK będziemy świadkami takiej zaloby jak po śmierci Popeja w Pl."

Zwłaszcza, że królowa/król to zwierzchnicy kościoła Anglikańskiego.

Dominik17 komentarzy: 313608.09.2022, 19:57

@Slaviola: wątpię że będą grać , to za poważna sprawa dla nich jest żeby w piłkę grać

@Slaviola napisał: "@Garfield_pl:

Dokładnie, chociaż wszyscy musieli się spodziewać, że wcześniej czy później śmierć Elżbieta 2giej stanie się faktem."

Mimo wszystko umarła niespodziewanie jak na swój wiek.

Szogun komentarzy: 28502 newsów: 308.09.2022, 19:54

enrique komentarzy: 1905308.09.2022, 19:53

Jeżeli pogrzeb odbędzie się tak jak mówią 10-ego dnia po śmierci, to będzie to w przyszły tydzień w niedzielę - wątpię czy tego dnia rozegrają jakiekolwiek mecze PL.

Skotii komentarzy: 1707 newsów: 808.09.2022, 19:53

To liga wraca dla nas 1 października na Spurs?

Slaviola komentarzy: 1237608.09.2022, 19:53

Mnie się wydaje, że terminarz jest i tak mega napięty, że mecze będą rozgrywane. No bo co, będą grać potem co 2 dni?

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698208.09.2022, 19:52

Chyba że krótsze wakacje po prostu będą mieli chłopaki

Gilberto55 komentarzy: 63008.09.2022, 19:52

@Marcel90: możliwe, ja mam wrażenie że i on się średnio ustawia i koledzy go nie szukają, po bokach bardzo latają

Slaviola komentarzy: 1237608.09.2022, 19:51

@Garfield_pl:

Gilberto55 komentarzy: 63008.09.2022, 19:51

W terminarzu będzie taki ścisk i MŚ do tego że ciężka sprawa będzie. Lepiej byłoby zrobić np 2 minuty ciszy

GunnersFan9 komentarzy: 8703 newsów: 808.09.2022, 19:51

1-1

Barney komentarzy: 2084808.09.2022, 19:51

10 dni zaloby

Garfield_pl komentarzy: 2778008.09.2022, 19:50

Kawał historii dzieje się na naszych oczach.

arsenallord komentarzy: 29687 newsów: 11708.09.2022, 19:50

Nie no budzimy się. Przecież to ogórki są.

Marcel90 komentarzy: 809608.09.2022, 19:49

@Gilberto55: brak podań do Fabio wynika z tego, że ucieka od gry. Zobacz jak się ustawia w tym meczu

Arsenalsupporters komentarzy: 62808.09.2022, 19:49

Maxwolgd komentarzy: 58808.09.2022, 19:49

Tylko mi zamula transmisja na Viaplay?

Pelas31071993 komentarzy: 23708.09.2022, 19:48

Dajcie linka

Mastec30 komentarzy: 620808.09.2022, 19:48

@domino178: no ale ogłoszenie było w trakcie meczu. Chociaż i tak się dowiedzieli bo minuta ciszy przed rozpoczęciem 2 połowy

domino178 komentarzy: 242108.09.2022, 19:47

@Armata500: Są rzeczy ważne i ważniejsze. Dla brytoli football jest ważny, ale Queen ważniejsza.

Pires9999 komentarzy: 117608.09.2022, 19:47

@Ech0z: na 100 procent i może nie tylko w ten weekend...

Armata500 komentarzy: 4354 newsów: 13008.09.2022, 19:46

Jeśli liga w weekend ma odpoczywać, to gdzie potem wcisną tą kolejkę, skoro jest i tak niesamowity ścisk przez Mistrzostwa Świata? Niedługo przerwa na reprezentacje, gra Liga Mistrzów, Liga Europy, wystartuje też Puchar Ligi. No nie wiem... Zobaczymy co wymyślą.

Reamoner komentarzy: 467008.09.2022, 19:46

@PrzeArs: ciekawe kiedy by to odrobili .... mają grać k*** mać

domino178 komentarzy: 242108.09.2022, 19:45

@Mastec30 napisał: "Myślę że oni jeszcze nie wiedzą że nie będą grali w weekend więc ciężko oczekiwać że tak zrobią"

Na pewno wiedzą. Trudno takie rzeczy ukryć, skoro dudni o tym cały świat.

Gilberto55 komentarzy: 63008.09.2022, 19:45

Vieira duży udział przy bramce, parę błędów i zauważyłem że bardzo rzadko do niego podają,

Ech0z komentarzy: 1039608.09.2022, 19:45

Czyli co w weekend mecze odwołane ????

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698208.09.2022, 19:45

Nikt z drużyny się niestety dzisiaj nie wyróżnia

Marcel90 komentarzy: 809608.09.2022, 19:44

Viera slabizna, Tierney tez slabo nie liczac swietnego bloku w obronie ale to tylko rezerwowi. Najgorsze jest to, ze nawet na tle Zurichu, Gabriel popelnia glupie bledy w obronie

Mastec30 komentarzy: 620808.09.2022, 19:43

@Theo10 napisał: "nie ma co oszczędzać graczy pierwszego składu, odpoczną sobie w weekend, skoro liga zawieszona."

KapitanJack10 komentarzy: 5374 newsów: 408.09.2022, 19:43

@Theo10 napisał: "Strasznie słaby mecz Tierneya - bezproduktywny ofensywnie, spóźniony w defensywie.
Trzeba ten mecz wygrać, nie ma co oszczędzać graczy pierwszego składu, odpoczną sobie w weekend, skoro liga zawieszona."

Właśnie w obronie Kieran wydaje się bardzo solidny, w przeciwieństwie do np Gabriela. Z przodu fajnie Gabi i Marquinhos, za to Vieira słabiutko i Nketiah też niewidoczny.

Ode, Saka i Jesus to są 3 elementy, których brak jest mega widoczny.

Dziadyga komentarzy: 824608.09.2022, 19:43

Szybko podali,tak jak pisałem kilka h temu z szacunku do kobiety podadzą jednak szybciej to info niż po 48h i tak zrobili

Kawał historii świata trzeba przyznać i przykra informacja mimo,że wiek mega ładny.