Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2

Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 16.08.2015, 15:29, 5525 komentarzy

Za nami drugi mecz Arsenalu w nowym sezonie angielskiej Premier League. Spotkanie odbyło się na stadionie Selhurst Park, na którym rywalizowały ze sobą drużyny Crystal Palace oraz Arsenalu.

Przez pełne 90 minut meczu byliśmy świadkami doskonałego widowiska. Szybkie, składne akcje ze strony obu zespołów przysporzyły nam wielu emocji. Można było dostrzec, że obie drużyny są w pełni zaangażowane w poczynaniach na boisku, walcząc o każdą piłkę do ostatniego gwizdka. Lepszy w tym starciu okazał się jednak zespół Arsene'a Wengera.

Poniżej składy obu drużyn:

Arsenal: Cech - Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Coquelin(65' Chamberlain), Cazorla - Alexis(75' Arteta), Ramsey, Özil(84' Gibbs), Giroud.

Crystal Palace: McCarthy - Ward, Dann, Delaney, Souare - McArthur(80' Bamford), Cabaye - Zaha(75' Chung-Yong), Puncheon, Bolasie(46' Mutch), Wickham.

4. minuta spotkania i już dogodna okazja dla drużyny Arsene'a Wengera. Ramsey podaje w polu karnym do Oliviera Girouda, jednak Francuz zblokowany.

6. minuta meczu, kolejna świetna szansa dla gości. Po rzucie rożnym Crystal Palace doskonałą kontrę wyprowadzili Kanonierzy. Mesut Özil zagrał do Alexisa, ale ten zmarnował idealną okazję sam na sam z bramkarzem. Wynik spotkania wciąż 0-0.

Dobry strzał Cabaye'a w 16 minucie, ale piłka trafia w ręce Petra Cecha.

Mamy pierwszą bramkę! Piękne dośrodkowanie Mesuta Özila, piękne złożenie się do strzału Oliviera Girouda i jest 1-0!

Piłka trafia spod jednej bramki pod drugą. Crystal Palace stara się wyrównać, ale obrona Arsenalu jest dziś świetnie dysponowana.

23. minuta i znów w rolach głównych Alexis Sanchez, dobry groźny strzał Chilijczyka broni McCarthy. Mija parę minut, wrzutka Monreala i kolejne pudło Sancheza.

Za nami 28. minut spotkania i mamy wyrównanie. Idealnym strzałem zza pola karnego popisał się Joel Ward.

Groźna sytuacja pod bramką Kanonierów, ale niebezpieczeństwo zostało zażegnane. Dobra akcja w drugą stronę, ale wynik wciąż 1-1.

Kontra The Gunners, piłka trafia do Özila. Niemiec podaje do Ramseya. Walijczyk nieszablonowym zagraniem próbuje zaskoczyć golkipera Orłów.

Lee Mason doliczył 3 minuty, a po ich upłynięciu zakończył pierwszą część spotkania.

Rozpoczynamy drugą część spotkania. Alan Pardew decyduje się na zmianę, Jordan Mutch wejdzie za Yannicka Bolasie.

49. minuta i mamy słupek dla drużyny gospodarzy! Wydaje się, że Crystal Palace lepiej weszło w tą drugą połowę.

55. minuta i mamy drugą bramkę dla The Gunners! Samobójcza bramka Delaneya i jest 1-2.

Dobra szansa dla Puncheona, ale Petr Cech na posterunku. 65. minuta, druga zmiana w tym spotkaniu. W miejsce zagrożonego drugą żółtą kartką Coquelina wejdzie Alex Oxlade-Chamberlain.

Piękna akcja gości. Po raz kolejny Mesut zagrywa do Aarona Ramseya, ale Walijczyk strzela nad poprzeczką.

75. minuta, szansa dla gospodarzy. Strzał Wickhama, ale bardzo niecelny. Dobra szansa na zrobienie zmian w tym meczu, Mikel Arteta za Alexisa Sancheza oraz Lee Chung-Yong w miejsce Wilfrieda Zahy.

Rzut rożny dla drużyny Crystal Palace w 88. minucie i zakotłowało nam się pod bramką Kanonierów. Kolejny groźny strzał głową ze strony piłkarzy Orłów, ale piłka ląduje w rękach golkipera The Gunners.

90. minuta, świetna szansa Cazorli. Hiszpan strzela, ale doskonale broni McCarthy.

Minęło 3 minuty doliczonego czasu, więc Lee Mason gwiżdżę po raz ostatni w tym spotkaniu.

Crystal PalaceRaport pomeczowy autor: źrodło: własne
Mongoose komentarzy: 123122.08.2015, 15:14

Kurde patrząc na obecna forme zespolow z czolowki to City może sobie spora przewagę wypracować w nadchodzących tygodniach.

grand92 komentarzy: 793722.08.2015, 15:14

olx.pl/oferta/ksiazka-arsenal-jak-powstal-nowoczesny-superklub-okazja-CID751-IDbkWSX.html#1e0e7334d8

gdyby ktoś był chętny to zachęcam do kontaktu :)

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 15:13

MaciekGoooner, Shaw się poślizgnął.

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 122.08.2015, 15:12

Ojczym Bolasiego zmarł, dlatego Yannicka nie ma dziś w kadrze meczowej. Gdyby ktoś się zastanawiał.

kamilo_oo komentarzy: 2356722.08.2015, 15:11

Jest Florian

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 15:11

Tak jak mówiłem. Beznadziejny Obertan schodzi. Thauvin wchodzi.

Mongoose komentarzy: 123122.08.2015, 15:10

Biedny Lewy, trafil na jedynego trenera na swiecie który z pasja nie znosi klasycznych napastnikow.

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 122.08.2015, 15:10

Cholera, Chicharito. Niech Newcastle coś strzeli, bo United na pewno to zrobi :(

Dawid04111 komentarzy: 13298 newsów: 1422.08.2015, 15:08

Również typowałem 1:0. Zobaczymy co będzie.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 15:08

Śmialiście się z Mbemby, ale w pojedynkę zatrzymuje Depaya i Shawa, bo Obertan mu nawet nie pomaga.

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 122.08.2015, 15:05

Hahaha, Graham w pierwszym składzie. Sprytny manewr, kiedyś już puścili tę pokrakę na Swansea i bramę strzelił ;)

@IAWT123

Doskonale wiem, jak sobie z Tobą poradzić. Ostatnio Cię zignorowałem, gdybym Cię zignorował jeszcze kilka razy to w końcu byś sobie dał spokój.

Możesz sobie pisać o mnie na co tam masz ochotę, ale nie życzę sobie, żebyś w ten sposób kłamał. Nie pisałem o marnych szansach na zwycięstwo, ja tylko ZWRÓCIŁEM UWAGĘ na ten bilans. Nie przypominam sobie, abym wyrażał opinię.

Czuj się swobodnie pisząc "Shinev to debil" jeśli sprawi Ci to przyjemność, ale przestań pisać "Shinev pisał xxx", jeśli wcale tego nie pisałem.

I nie pisz mi znowu, że sobie żartujesz, bo przyczepiłeś się jak gówno do buta i to widać.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 322.08.2015, 15:04

Mbemba to jest SO. I tam gral caly czas. A tutaj na PO gra..

DontCry komentarzy: 760822.08.2015, 15:00

Jak podchodził do tego wolnego to tylko myślałem, jak bardzo to spierniczy.

kamilo_oo komentarzy: 2356722.08.2015, 14:57

Dawać Thauvina!

rafi_i komentarzy: 421822.08.2015, 14:56

widze, ze zalapaliscie haha. niewazne

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52422.08.2015, 14:56

Czeczenia
Gdybym Cię nie znał to i bym może uwierzył w pierwsze zdanie. Dobrze, że pojawiło się i drugie.

Czeczenia komentarzy: 1249822.08.2015, 14:55

rafi_i

Ławka rezerwowa jak lista transferowa. W sumie logiczne. To prawie jak klub kokosa, wylot z klubu to kwestia dni. Lech czeka, Wenger śpi.

DontCry komentarzy: 760822.08.2015, 14:55

rafi_i

Lewy na ławce = Bayern chce go sprzedać, a w jego miejsce kupią Nikolę Żigicia. Potwierdzone info.

Wyłączcie to okienko, błagam.

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267222.08.2015, 14:54

Ostatnio mnie pouczal niejaki shinev o marnych szansach swansea z sunderlandemz powodu ich bilansu. Teraz stawiasz naich zwyciestwo. Lekki zefir hipokryzji od poludnia.

Czeczenia komentarzy: 1249822.08.2015, 14:54

matt21

Tottenham jest w gazie, nie lekceważyłbym ich.

No dobra, Leicester trójką ich powiezie i znów Mahrez ukłuje.

rafi_i komentarzy: 421822.08.2015, 14:52

Lewy na lawce a Wenger mowi, ze nie ma dostepnych zawodnikow klasy swiatowej hehe

matt21 komentarzy: 541422.08.2015, 14:52

Ja jestem bardzo ciekawy jak dziś poradzi sobie Leicester.

Stawiam na bramkowy remis, a po cichutku marzę o zwycięstwie Leicester.

Myślałem, że początek sezonu będzie dla nich ciężki, ale bardzo się myliłem!
Oni mają chyba jeszcze tą pozytywną energię z końcówki poprzedniego sezonu.

Niech im się wiedzie jak najlepiej!

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 122.08.2015, 14:51

No sign of Ki Sung-yueng off the team bus at Sunderland. Team news coming up...

Hmm, czyli Corky powinien czyste konto zagwarantować. Chyba dam to 0-3 ^^

Ale obawiam się nędznego 1-1

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 122.08.2015, 14:48

Zaczynają się przecieki składów na twitterze. Grealish w pierwszym składzie, chciałbym go pooglądać, szkoda, że Swansea o tej samej porze.

new_star komentarzy: 6853 newsów: 922.08.2015, 14:48

Przy "bramce" Roo podawał chyba Januzaj a nie Depay.

kamilo_oo komentarzy: 2356722.08.2015, 14:48

Lewy uciekaj od Pepa!

U Wengera chociaż na skrzydle by grał :D

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 14:47

Thauvin mógłby wejść za Obertana, bo gry tego 1-ego jestem ciekawy, a ten 2-gi grał piach.

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 122.08.2015, 14:46

@Maciek

To możliwe, bo amatorsko byłem przez jakieś 2 lata bocznym obrońcą! :D

@matt

Po pierwsze pamiętają wszystkie mecze z Sunderlandem, które były bardzo ciężkie. Nie leży Swansea ta drużyna.

Po drugie, występowanie w roli faworyta jest trochę niepokojące. Dublet z Arsenalem i Manchesterem United, nie ma problemu, ale zmasakrowanie najgorszej drużyny w lidze? Może być ciężko :P

@kamilo

Ja mam póki co 0-1, ale Swansea może spokojnie strzelić 3 lub 4. Montero i Shelvey w życiówkach.

Znalazłem jeszcze coś takiego, całkiem zabawne, jeśli to dobrze zrozumiałem. Bo to strona Jeffa Montero :D

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52422.08.2015, 14:46

Ten Guardiola to lubi mieszać składem. Nie ma co.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 14:44

Depay mógł mieć gola (1 na 1) oraz asystę (nieuznany gol Rooneya). Powiedziałbym, że dziś gra lepiej od Januzaja ale gorzej od Maty.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52422.08.2015, 14:43