Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2

Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 16.08.2015, 15:29, 5525 komentarzy

Za nami drugi mecz Arsenalu w nowym sezonie angielskiej Premier League. Spotkanie odbyło się na stadionie Selhurst Park, na którym rywalizowały ze sobą drużyny Crystal Palace oraz Arsenalu.

Przez pełne 90 minut meczu byliśmy świadkami doskonałego widowiska. Szybkie, składne akcje ze strony obu zespołów przysporzyły nam wielu emocji. Można było dostrzec, że obie drużyny są w pełni zaangażowane w poczynaniach na boisku, walcząc o każdą piłkę do ostatniego gwizdka. Lepszy w tym starciu okazał się jednak zespół Arsene'a Wengera.

Poniżej składy obu drużyn:

Arsenal: Cech - Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Coquelin(65' Chamberlain), Cazorla - Alexis(75' Arteta), Ramsey, Özil(84' Gibbs), Giroud.

Crystal Palace: McCarthy - Ward, Dann, Delaney, Souare - McArthur(80' Bamford), Cabaye - Zaha(75' Chung-Yong), Puncheon, Bolasie(46' Mutch), Wickham.

4. minuta spotkania i już dogodna okazja dla drużyny Arsene'a Wengera. Ramsey podaje w polu karnym do Oliviera Girouda, jednak Francuz zblokowany.

6. minuta meczu, kolejna świetna szansa dla gości. Po rzucie rożnym Crystal Palace doskonałą kontrę wyprowadzili Kanonierzy. Mesut Özil zagrał do Alexisa, ale ten zmarnował idealną okazję sam na sam z bramkarzem. Wynik spotkania wciąż 0-0.

Dobry strzał Cabaye'a w 16 minucie, ale piłka trafia w ręce Petra Cecha.

Mamy pierwszą bramkę! Piękne dośrodkowanie Mesuta Özila, piękne złożenie się do strzału Oliviera Girouda i jest 1-0!

Piłka trafia spod jednej bramki pod drugą. Crystal Palace stara się wyrównać, ale obrona Arsenalu jest dziś świetnie dysponowana.

23. minuta i znów w rolach głównych Alexis Sanchez, dobry groźny strzał Chilijczyka broni McCarthy. Mija parę minut, wrzutka Monreala i kolejne pudło Sancheza.

Za nami 28. minut spotkania i mamy wyrównanie. Idealnym strzałem zza pola karnego popisał się Joel Ward.

Groźna sytuacja pod bramką Kanonierów, ale niebezpieczeństwo zostało zażegnane. Dobra akcja w drugą stronę, ale wynik wciąż 1-1.

Kontra The Gunners, piłka trafia do Özila. Niemiec podaje do Ramseya. Walijczyk nieszablonowym zagraniem próbuje zaskoczyć golkipera Orłów.

Lee Mason doliczył 3 minuty, a po ich upłynięciu zakończył pierwszą część spotkania.

Rozpoczynamy drugą część spotkania. Alan Pardew decyduje się na zmianę, Jordan Mutch wejdzie za Yannicka Bolasie.

49. minuta i mamy słupek dla drużyny gospodarzy! Wydaje się, że Crystal Palace lepiej weszło w tą drugą połowę.

55. minuta i mamy drugą bramkę dla The Gunners! Samobójcza bramka Delaneya i jest 1-2.

Dobra szansa dla Puncheona, ale Petr Cech na posterunku. 65. minuta, druga zmiana w tym spotkaniu. W miejsce zagrożonego drugą żółtą kartką Coquelina wejdzie Alex Oxlade-Chamberlain.

Piękna akcja gości. Po raz kolejny Mesut zagrywa do Aarona Ramseya, ale Walijczyk strzela nad poprzeczką.

75. minuta, szansa dla gospodarzy. Strzał Wickhama, ale bardzo niecelny. Dobra szansa na zrobienie zmian w tym meczu, Mikel Arteta za Alexisa Sancheza oraz Lee Chung-Yong w miejsce Wilfrieda Zahy.

Rzut rożny dla drużyny Crystal Palace w 88. minucie i zakotłowało nam się pod bramką Kanonierów. Kolejny groźny strzał głową ze strony piłkarzy Orłów, ale piłka ląduje w rękach golkipera The Gunners.

90. minuta, świetna szansa Cazorli. Hiszpan strzela, ale doskonale broni McCarthy.

Minęło 3 minuty doliczonego czasu, więc Lee Mason gwiżdżę po raz ostatni w tym spotkaniu.

Crystal PalaceRaport pomeczowy autor: źrodło: własne
mitmichael komentarzy: 4924322.08.2015, 15:36

@Resoviak77
A dzieki to o to chodzi

Came4Fame komentarzy: 1422 newsów: 30922.08.2015, 15:35

Cisse zjada tego całego Mitro coś tam pod każdym względem.

Koroniarz komentarzy: 1023022.08.2015, 15:35

I tak Bayern wygra i to gladko

Mongoose komentarzy: 123122.08.2015, 15:35

Ale koncowka, więcej emocji niż przez caly mecz

Resoviak77 komentarzy: 155322.08.2015, 15:35

Mitmichael

Lewy podczas ostatniego meczu zostal zlapany przez reportera niemieckiej telewizji w ochraniaczach firmy nike ,a regulamin bawarczykow stwierdza ,ze caly stroj procz obowia ma byc od sponsora Bayernu czyli Adidasa.Podobna kare dostal Getze podczas gdy na prezentacje przyszedl w koszulce Nike.

DontCry komentarzy: 760822.08.2015, 15:33

Nie wierzę że nie wpadło to z jednej i z drugiej strony.

marimoshi

Nie wydaje mi się, skończy się bezbramkowym remisem.

marimoshi

marimoshi komentarzy: 473022.08.2015, 15:29

Przeczuwam bramkę United

peciakk komentarzy: 10488 newsów: 522.08.2015, 15:28

Wellington w pierwszym składzie Boltonu w meczu z Nottingham !
Hayden w Hull na ławce a Akpom od pierwszych minut.
Crowley w pierwszym składzie.

Bardzo dobrze że młodzi grają !

DontCry komentarzy: 760822.08.2015, 15:27

Newcastle w obronie to jakiś zawał serca dla kibiców, sami sobie robią problemy.

Resoviak77 komentarzy: 155322.08.2015, 15:27

Lewy nie gra od poczatku za kare nalozona przez klub za ochraniacze.

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9222.08.2015, 15:26

Już sobie znalazłem całkiem niezły stream. Dzięki wszystkim za chęci.

lewangoalski9 komentarzy: 12622.08.2015, 15:26