Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2

Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 16.08.2015, 15:29, 5525 komentarzy

Za nami drugi mecz Arsenalu w nowym sezonie angielskiej Premier League. Spotkanie odbyło się na stadionie Selhurst Park, na którym rywalizowały ze sobą drużyny Crystal Palace oraz Arsenalu.

Przez pełne 90 minut meczu byliśmy świadkami doskonałego widowiska. Szybkie, składne akcje ze strony obu zespołów przysporzyły nam wielu emocji. Można było dostrzec, że obie drużyny są w pełni zaangażowane w poczynaniach na boisku, walcząc o każdą piłkę do ostatniego gwizdka. Lepszy w tym starciu okazał się jednak zespół Arsene'a Wengera.

Poniżej składy obu drużyn:

Arsenal: Cech - Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Coquelin(65' Chamberlain), Cazorla - Alexis(75' Arteta), Ramsey, Özil(84' Gibbs), Giroud.

Crystal Palace: McCarthy - Ward, Dann, Delaney, Souare - McArthur(80' Bamford), Cabaye - Zaha(75' Chung-Yong), Puncheon, Bolasie(46' Mutch), Wickham.

4. minuta spotkania i już dogodna okazja dla drużyny Arsene'a Wengera. Ramsey podaje w polu karnym do Oliviera Girouda, jednak Francuz zblokowany.

6. minuta meczu, kolejna świetna szansa dla gości. Po rzucie rożnym Crystal Palace doskonałą kontrę wyprowadzili Kanonierzy. Mesut Özil zagrał do Alexisa, ale ten zmarnował idealną okazję sam na sam z bramkarzem. Wynik spotkania wciąż 0-0.

Dobry strzał Cabaye'a w 16 minucie, ale piłka trafia w ręce Petra Cecha.

Mamy pierwszą bramkę! Piękne dośrodkowanie Mesuta Özila, piękne złożenie się do strzału Oliviera Girouda i jest 1-0!

Piłka trafia spod jednej bramki pod drugą. Crystal Palace stara się wyrównać, ale obrona Arsenalu jest dziś świetnie dysponowana.

23. minuta i znów w rolach głównych Alexis Sanchez, dobry groźny strzał Chilijczyka broni McCarthy. Mija parę minut, wrzutka Monreala i kolejne pudło Sancheza.

Za nami 28. minut spotkania i mamy wyrównanie. Idealnym strzałem zza pola karnego popisał się Joel Ward.

Groźna sytuacja pod bramką Kanonierów, ale niebezpieczeństwo zostało zażegnane. Dobra akcja w drugą stronę, ale wynik wciąż 1-1.

Kontra The Gunners, piłka trafia do Özila. Niemiec podaje do Ramseya. Walijczyk nieszablonowym zagraniem próbuje zaskoczyć golkipera Orłów.

Lee Mason doliczył 3 minuty, a po ich upłynięciu zakończył pierwszą część spotkania.

Rozpoczynamy drugą część spotkania. Alan Pardew decyduje się na zmianę, Jordan Mutch wejdzie za Yannicka Bolasie.

49. minuta i mamy słupek dla drużyny gospodarzy! Wydaje się, że Crystal Palace lepiej weszło w tą drugą połowę.

55. minuta i mamy drugą bramkę dla The Gunners! Samobójcza bramka Delaneya i jest 1-2.

Dobra szansa dla Puncheona, ale Petr Cech na posterunku. 65. minuta, druga zmiana w tym spotkaniu. W miejsce zagrożonego drugą żółtą kartką Coquelina wejdzie Alex Oxlade-Chamberlain.

Piękna akcja gości. Po raz kolejny Mesut zagrywa do Aarona Ramseya, ale Walijczyk strzela nad poprzeczką.

75. minuta, szansa dla gospodarzy. Strzał Wickhama, ale bardzo niecelny. Dobra szansa na zrobienie zmian w tym meczu, Mikel Arteta za Alexisa Sancheza oraz Lee Chung-Yong w miejsce Wilfrieda Zahy.

Rzut rożny dla drużyny Crystal Palace w 88. minucie i zakotłowało nam się pod bramką Kanonierów. Kolejny groźny strzał głową ze strony piłkarzy Orłów, ale piłka ląduje w rękach golkipera The Gunners.

90. minuta, świetna szansa Cazorli. Hiszpan strzela, ale doskonale broni McCarthy.

Minęło 3 minuty doliczonego czasu, więc Lee Mason gwiżdżę po raz ostatni w tym spotkaniu.

Crystal PalaceRaport pomeczowy autor: źrodło: własne
mar12301 komentarzy: 2315522.08.2015, 15:51

No to mnie Manchester zaskoczył. Z przeciętnym NUFC i stracili pkt. Nie żebym się nie cieszył.

pauleta19

a ja chciałem Smallinga u nas kiedy była jakaś tam możliwość jego wyciągniecia z MU, on ma predyspozycje na świetnego ŚO, do tego jest młody

grasseater komentarzy: 4822.08.2015, 15:49

pauleta19, dokładnie to samo miałem pisać. Możecie mnie wyśmiać, ale obrona United zaczyna naprawdę dobrze funkcjonować, nie tylko na papierze, ale optycznie również.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 15:48

michalm1, od Obertana w ofensywie lepiej zagrali nawet obrońcy NUFC Mbemba i Haidara, a oni jeszcze musieli uważać na Matę i Depaya. Także to nie jest żaden komplement.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747422.08.2015, 15:48

W typerze united trzeba obstawiać 0-0 lub 1-0 , bo oni praktycznie nań bramkę nie oddaja strzałów a jak już oddadzą to pada brama i wygrywaja 1-0. Mata dziś im robil grę bez jego podan słabo wyglądaołby te united.

Herrera ostro grzeje ławę za lvg.

Dawid04111 komentarzy: 13298 newsów: 1422.08.2015, 15:47

Trafił ktoś wynik MU-NU ?
Stawiałem 1:0 dla United, było bardzo blisko. Najważniejsze, ze wreszcie stracili punkty bo zasługiwali na to od dawna.

kaman17 komentarzy: 499022.08.2015, 15:47

A totków ktos ogląda? Bo się waham miedzy tym meczem, a Swansea

mitmichael komentarzy: 4924322.08.2015, 15:47

@gothegunners1886
Oczywiscie, ze Leicester, polubiłem liski, fajnie sie ich oglada jak teraz narobia punktow to potem spokojnie sie utrzymaja

michalm1 komentarzy: 702022.08.2015, 15:46

Thauvin jest duzo lepszy niz Obertan.

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 122.08.2015, 15:45

Ja tam liczę, że Kanonier204 podrzuci linki do Swansea. Prawda, ojcze?

SkrEtcH komentarzy: 33722.08.2015, 15:44

Będzie może ktoś oglądał Swansea jeśli tak to podrzućcie linka może być słaba jakoś byle nie cieło dzieki z góry ;)

kamilo_oo komentarzy: 2356722.08.2015, 15:44

No i 17 pkt po pierwszym meczu wpadło

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 15:43

Ze Smallinga wszyscy się śmiali rok temu (też go wtedy nie ceniłem), a dziś wygląda na jednego z najlepszych ŚO w lidze.

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 122.08.2015, 15:43

- Sunderland's Billy Jones on Montero duty

- Hope Billy's taken some pre-match tablets to help with the forthcoming dizzy spells he's likely to face...

Ale ten Montero sobie markę wyrobił :D

Inna sprawa, że raczej znam większość zawodników regularnie występujących w BPL, a tego Billy'ego jakoś przegapiłem. Więc chyba zbyt dobry nie jest.

Resoviak77 komentarzy: 155322.08.2015, 15:42

Szkoda ,ze Volland nie strzelal tak na u21.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 15:42

United mistrzem nie będzie, ale z top4 też nie wypadną.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52422.08.2015, 15:42

Wielu się śmiało z Romero ale jakby nie patrzeć to od 270 minut bramki nie wpuścił.

DontCry komentarzy: 760822.08.2015, 15:42

Ja o 17 zabieram się za Lyon, bo ich zwyczajnie lubię.

kamilo_oo komentarzy: 2356722.08.2015, 15:41

peciakk

livesports.pl/mecz/8fomB84B/#wideo

matt21 komentarzy: 541422.08.2015, 15:41

Zadziwiające jest to, że United nie traci bramek.

NIKEy komentarzy: 80722.08.2015, 15:40

BREAKING NEWS: Fabricio Collocini is set for Manchester United move in coming days.

gothegunners1886 komentarzy: 309822.08.2015, 15:39

Który mecz oglądacie o 16?

peciakk komentarzy: 10488 newsów: 522.08.2015, 15:39

Ma ktoś może gdzieś ta bramkę Vollanda z Bayernem ?

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 15:39

MOTM: Krul. Mata najlepszy w Utd.

pumeks komentarzy: 2080822.08.2015, 15:38

Thauvin ogarnie się siłowo i zacznie się przepychać.
Z Ozilem było tak samo.

mitmichael komentarzy: 4924322.08.2015, 15:38

Oj bedzie ciezka przeprawa z Newcastle za tydzien

Gozdzik komentarzy: 3531 newsów: 2222.08.2015, 15:37

Bardzo ciekawy mecz. Coloccini uratował Sroki, które w końcówce mogły skarcić Manu.

Kysio2607 komentarzy: 1336022.08.2015, 15:37

Tego brakowało przez ten czas bez Premier Legaue :D Ależ końcówka!

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 122.08.2015, 15:37

fart się skończył, nic nie wpadło na 1-0

Resoviak77 komentarzy: 155322.08.2015, 15:37

Kuzwa i po typerze

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 122.08.2015, 15:37

Nie rozumiem, dlaczego Cisse jest tak niedoceniany w Newcastle. Przecież on jako jedyny w drużynie gwarantuje gole. Ale musi być na boisku...

lukasz845 komentarzy: 455622.08.2015, 15:37