Przed rewanżem z Górnikami: Szachtar vs Arsenal

Przed rewanżem z Górnikami: Szachtar vs Arsenal 02.11.2010, 22:31, Sebastian Czarnecki 800 komentarzy

Już jutro o godzinie 20:45 czasu polskiego, Kanonierzy podejmą na Donbas Arena miejscowy Szachtar. Będzie to spotkanie w ramach czwartej kolejki Ligi Mistrzów, a zarazem rozpoczęcie rundy rewanżowej. Przypomnijmy, że w pierwszym starciu pomiędzy tymi zespołami, zwycięsko wyszli podopieczni Arsene Wengera, który władowali Górnikom aż pięć bramek. Honorowe trafienie dla gości zaliczył Eduardo Da Silva - były napastnik Arsenalu.

Mimo tego, że The Gunners czeka daleki wyjazd na Ukrainę, to jednak wciąż są oni uznawani za faworytów jutrzejszego pojedynku. Kanonierzy jak dotąd zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli Premier League, tracąc pięć punktów do liderującej Chelsea. W ostatnim ligowym spotkaniu podopieczni Arsene Wengera z olbrzymim trudem uporali się z drużyną West Hamu, a bramkę na wagę trzech punktów zdobył Alex Song, dopiero w 88. minucie. Tym samym Arsenal przedłużył swoją passę do pięciu z rzędu meczów bez porażki.

Mistrzowie Ukrainy z kolei zajmują pierwsze miejsce w swojej ekstraklasie, a w ostatnim meczu pokonali na wyjeździe silne Dnipro. Górnicy pewnie zmierzają po kolejny z rzędu tytuł mistrzowski, bowiem jak dotąd mają bezpieczną, pięciopunktową przewagę nad Dynamem Kijów. To może się jednak okazać niezbyt wystarczające na Londyńczyków, bowiem Premier League i ukraińska Ekstraklasa to zupełnie dwa różne światy.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową w zespole Arsenalu, to na sto procent w jutrzejszym pojedynku nie ujrzymy Aarona Ramseya, Emmanuela Frimponga, Robina van Persiego, Thomasa Vermaelena, Manuela Almunii i Cesca Fabregasa. Pod znakiem zapytania stoi występ Abou Diaby'ego, Alexa Songa, Andrieja Arszawina i Denilsona. Znaczącym wzmocnieniem w ekipie The Gunners jest powrót do pierwszego składu Jacka Wilshere'a, który był zawieszony przez trzy ostatnie spotkania na krajowej arenie.

Typ Kanonierzy.com: 1:2

Liga MistrzówSzachtar Donieck autor: Sebastian Czarnecki źrodło: własne
pajdi komentarzy: 378003.11.2010, 21:34

Z taką obroną daleko nie zajdziemy..

Cartman_KG komentarzy: 364003.11.2010, 21:34

powiem tak obrona cała dziś kuleje za wyjatkiem sebstiana... dziuru to sie dziura winen nazywać i powinien kukurydze zbierać a nie grac w piłke w klubie takim jak ARSNEAL. podobnie z młodzieńcem od czyszczenia. Smialo z nerwów napiszę, że gra nas na boisku 7 na 11 ! Wenger zmiana po przerwie!

Kanonier95 komentarzy: 288203.11.2010, 21:34

punkus1994---> o remis się nigdy nie gra bo zawsze przegrasz grasz albo o zwycięstwo albo od początku jesteś skazany na porażke

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11503.11.2010, 21:34

Bramka do szatni :| Aż się chce napisać tak kończą frajerzy ;]

mitmichael komentarzy: 4924303.11.2010, 21:34

Bramki z niczego

Dominika93 komentarzy: 293703.11.2010, 21:33

Dudu strzelił... miło że się nie cieszył z tej bramki...
kurde Kanonierzy muszą jak najszybciej strzelić na początku i wziąć się za siebie... wiedziałam że to nie będzie łatwy mecz...

Aaarsenal komentarzy: 305703.11.2010, 21:33

Macie te Wasze zwycięstwo. Jak macie pisac takie bezpodstawne głupoty to lepiej zamilczcie.

Eastmond musi jak najszybciej zejść. Znów frajersko-arsenalowskie bramki tracimy. Jak w przedszkola normalnie. A niby dorośliśmy. Gdzie tu ta dorosłość. To nadal chyba bana dzieciaków.

Topek komentarzy: 13961 newsów: 12603.11.2010, 21:33

Jak ja kocham to czekanie Clichy'ego na cholera wie co. Tyle razy już mu przez to piłke przejęli, a ten dalej nie może po prostu jej wypierniczyć od razu...

arturo komentarzy: 61403.11.2010, 21:33

Kuuuuuuurrrrrr..... Clichy!!!!!!!!!!!

kamil_9414 komentarzy: 282803.11.2010, 21:33

Wczoraj sie kłóciłem tutaj własnie z miłosnikami Clichego.

damian199656 komentarzy: 762603.11.2010, 21:33

nie chce mi się ich oglądać. są dzisiaj beznadziejni. eastmound, bendtner, rosicky, clichy są do bani. musi po przerwie którychś z nich pościągać.

pioafc komentarzy: 4393 newsów: 203.11.2010, 21:33

no niestety, Dj i Eastmond to raczej nie ten poziom, Squilacci też mnie jakoś nie przekonuje

Dodek komentarzy: 228 newsów: 603.11.2010, 21:33

@Kanonier25

masz gola do szatni :P

FasterThanWalcott komentarzy: 27303.11.2010, 21:33

TO NIE BYŁA WINA FABIANA!! na powtorce bylo widac ze obroncy mu zaslonili...

popekns komentarzy: 742003.11.2010, 21:33

astratv.pl/component/content/article/1-kanal/6-5.html

mdr_AFC komentarzy: 305003.11.2010, 21:33

kurde, 2-1? WTF? Chłopaki, pobudka! przegrywacie!

punkus1994 komentarzy: 144803.11.2010, 21:32

Panie Wenger nawet jak przyjechaliśmy po remis, to cholera trzeba jakiś skład wystawić, żeby ten remis wywalczyć :s

popekns komentarzy: 742003.11.2010, 21:32

Clichy niech dostanie wolne i niech wypocznie bo jest ogrywany jak 13 latek.

Xdkarol komentarzy: 98803.11.2010, 21:32

BOŻE jakie błędy popełniamy! Wenger zrób coś z nimi w przerwie bo to nie jest ten Arsenal który kocham. Błąd obrony totalny. Arsene może wstrząśnie drużyną przez przerwę!

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4803.11.2010, 21:31

Brawo Eduardo! Pokazał swoim byłym kolegom, że w końcu muszą spiąć dupy i że na stojąco to tego meczu nawet nie zremisują..

concrete13 komentarzy: 869803.11.2010, 21:31

przegrywamy ..Eduardo strzelił .. znów się nie cieszył..ale tym razem Mnie ta bramka martwi :(

Szogun komentarzy: 28799 newsów: 303.11.2010, 21:31

No Wilshere w tej chwili nie za dobrze gra może w 2 połowie się obudzi.Kręcą też Naszą obroną jak chcą.Nie za dobrze to wygląda do szatni gol.

pajdek13 komentarzy: 150703.11.2010, 21:31